Test

Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 KPR Legionowo 26 24 2 2 0 832 646 186 70 8
2 Handball Stal Mielec 26 19 7 1 2 789 691 98 58 20
3 KS AZS-AWF Biała Podlaska 26 18 8 2 3 753 673 80 55 23
4 Śląsk Wrocław Handball 26 15 11 0 3 775 737 38 48 30
5 KS Budnex Stal Gorzów 26 15 11 4 1 667 661 6 42 36
6 MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 26 13 13 0 2 728 709 19 41 37
7 KPR Padwa Zamość 26 13 13 1 2 692 687 5 40 38
8 Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź 26 11 15 1 1 695 746 -51 33 45
9 Zagłębie Handball Team Sosnowiec 26 11 15 1 0 739 792 -53 32 46
10 KPR Autoinwest Żukowo 26 10 16 0 1 770 786 -16 31 47
11 MKS Nielba Wągrowiec 26 11 15 3 0 707 795 -88 30 48
12 MKS Wieluń 26 9 17 0 1 700 763 -63 28 50
13 ORLEN Upstream SRS Przemyśl 26 8 18 1 1 743 804 -61 24 54
14 Warmia Energa Olsztyn 26 5 21 1 0 685 785 -100 14 64

Terminarz

Kolejka 1 / 2022-09-17 – 2022-09-18

LC/1 17.09.2022 18:00 Handball Stal Mielec 27:27 (15:12)
karne: <5:3>

image_icon Protokół >>>

MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie Sędziowie:
JARZYNKA Andrzej
SIEDLARZ Iwona
Delegat:
MAJKA Marek
LC/2 17.09.2022 18:00 Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź 24:31 (13:11)
pdf_icon Protokół >>>

KPR Legionowo Sędziowie:
KASZUBA Dominik
STASZKIEWICZ Łukasz
Delegat:
CZAPLICKI Robert
LC/3 18.09.2022 18:00 ORLEN Upstream SRS Przemyśl 32:26 (17:13)

image_icon Protokół >>>

MKS Nielba Wągrowiec Sędziowie:
KIERCZAK Andrzej
WRONA Tomasz
Delegat:
MARTYNIUK Robert
LC/4 17.09.2022 17:00 KS Budnex Stal Gorzów 27:28 (15:16)

image_icon Protokół >>>

Śląsk Wrocław Handball Sędziowie:
BIJAK Weronika
JERLECKA Paulina
Delegat:
JAWORSKI Andrzej
LC/5 17.09.2022 18:00 KS AZS-AWF Biała Podlaska 32:26 (15:14)

image_icon Protokół >>>

Zagłębie Handball Team Sosnowiec Sędziowie:
GRUSZCZYŃSKI Patryk
ŻAK Damian
Delegat:
SOŁODKO Leszek
LC/6 16.10.2022 18:00 MKS Wieluń
(po zmianie gospodarza)
26:20 (7:9)
pdf_icon Protokół >>>

KPR Padwa Zamość Sędziowie:
DUPLII Marina
POBEDRINA Olena
Delegat:
SIKORA Olgierd
LC/7 17.09.2022 17:00 KPR Autoinwest Żukowo 16:25 (8:10)

image_icon Protokół >>>

Warmia Energa Olsztyn Sędziowie:
DOBOSZ Ariel
PIERNICKI Karol
Delegat:
KULESZA Cezary

Kolejka 2 / 2022-09-24 – 2022-09-25

LC/8 24.09.2022 17:00 MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 34:29 (18:16)
pdf_icon Protokół >>>

Warmia Energa Olsztyn Sędziowie:
KLIMKOWICZ Paweł
STONOGA Mateusz
Delegat:
OLESIŃSKI Tomasz
LC/9 24.09.2022 18:00 MKS Wieluń 30:26 (13:11)
pdf_icon Protokół >>>

KPR Autoinwest Żukowo Sędziowie:
LESZCZYNIAK Dawid
SZOSTOK Marcin
Delegat:
CHRIST Grzegorz
LC/10 24.09.2022 18:00 Zagłębie Handball Team Sosnowiec 24:23 (11:12)
pdf_icon Protokół >>>

KPR Padwa Zamość Sędziowie:
KIERCZAK Andrzej
WRONA Tomasz
Delegat:
CHRIST Tomasz
LC/11 25.09.2022 16:00 Śląsk Wrocław Handball 31:33 (13:18)
pdf_icon Protokół >>>

KS AZS-AWF Biała Podlaska Sędziowie:
GAWEŁ Tomasz
NOWAK Łukasz
Delegat:
MIKOŁAJCZAK Adam
LC/12 24.09.2022 18:00 MKS Nielba Wągrowiec 17:24 (8:9)
pdf_icon Protokół >>>

KS Budnex Stal Gorzów Sędziowie:
KORDA Dominik
STRZELCZYK Marek
Delegat:
MROCZKOWSKI Dariusz
LC/13 24.09.2022 20:00 KPR Legionowo 32:25 (18:13)
pdf_icon Protokół >>>

ORLEN Upstream SRS Przemyśl Sędziowie:
KULIŃSKI Wojciech
ROGALA Maciej
Delegat:
KWAPISZ Paweł
LC/14 24.09.2022 18:00 Handball Stal Mielec 31:22 (10:13)

image_icon Protokół >>>

Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź Sędziowie:
MLECZKO Maciej
PACZYŃSKI Krzysztof
Delegat:
MAJKA Marek

Kolejka 3 / 2022-10-01 – 2022-10-02

LC/15 01.10.2022 18:00 Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź 29:23 (14:11)
pdf_icon Protokół >>>

MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie Sędziowie:
BĄZI Monika
KESSLER Melania
Delegat:
SŁOWIŃSKI Bartosz
LC/16 02.10.2022 17:00 ORLEN Upstream SRS Przemyśl 31:35 (14:15)
pdf_icon Protokół >>>

Handball Stal Mielec Sędziowie:
CZOCHRA Jakub
SZPINDA Michał
Delegat:
KWAPISZ Paweł
LC/17 01.10.2022 17:00 KS Budnex Stal Gorzów 21:21 (11:12)
karne: <4:5>

image_icon Protokół >>>

KPR Legionowo Sędziowie:
MARCINIAK Mariusz
RADZISZEWSKI Piotr
Delegat:
PISAREK Tomasz
LC/18 01.10.2022 18:00 KS AZS-AWF Biała Podlaska 37:24 (20:13)

image_icon Protokół >>>

MKS Nielba Wągrowiec Sędziowie:
MŁYŃSKI Grzegorz
ŻAK Dariusz
Delegat:
CZAPLICKI Robert
LC/19 02.10.2022 16:00 Śląsk Wrocław Handball
(po zmianie gospodarza)
33:25 (14:8)
pdf_icon Protokół >>>

KPR Padwa Zamość Sędziowie:
ŁACNY Tomasz
OKOS Tomasz
Delegat:
WOJTYCZKA Grzegorz
LC/20 01.10.2022 17:00 KPR Autoinwest Żukowo 35:33 (15:13)

image_icon Protokół >>>

Zagłębie Handball Team Sosnowiec Sędziowie:
GRZYWIŃSKI Jakub
WALCZAK Robert
Delegat:
TUPAJ Zbigniew
LC/21 01.10.2022 18:00 Warmia Energa Olsztyn 30:26 (15:16)

image_icon Protokół >>>

MKS Wieluń Sędziowie:
LEWICKI Łukasz
SERWADCZAK Piotr
Delegat:
ŚWIĘTOŃ Janusz

Kolejka 4 / 2022-10-08 – 2022-10-08

LC/22 08.10.2022 17:00 MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 33:26 (15:15)
pdf_icon Protokół >>>

MKS Wieluń Sędziowie:
HABIERSKI Korneliusz
SKROBAK Grzegorz
Delegat:
SZYNKLARZ Jarosław
LC/23 08.10.2022 18:00 Zagłębie Handball Team Sosnowiec 30:29 (14:18)
pdf_icon Protokół >>>

Warmia Energa Olsztyn Sędziowie:
MLECZKO Maciej
PACZYŃSKI Krzysztof
Delegat:
DĘBSKI Igor
LC/24 16.10.2022 17:00 KPR Autoinwest Żukowo
(po zmianie gospodarza)
37:38 (19:16)

image_icon Protokół >>>

Śląsk Wrocław Handball Sędziowie:
KOWALAK Bartosz
MARCINIAK Wojciech
Delegat:
KULESZA Cezary
LC/25 08.10.2022 18:00 MKS Nielba Wągrowiec 27:25 (14:14)
pdf_icon Protokół >>>

KPR Padwa Zamość Sędziowie:
KACZOROWSKI Mateusz
PRZYBYSZ Daniel
Delegat:
MROCZKOWSKI Dariusz
LC/26 06.10.2022 19:00 KPR Legionowo 32:29 (14:10)

image_icon Protokół >>>

KS AZS-AWF Biała Podlaska Sędziowie:
KASZUBA Dominik
STASZKIEWICZ Łukasz
Delegat:
BAUM Mirosław
LC/27 08.10.2022 18:30 Handball Stal Mielec 27:25 (12:12)

image_icon Protokół >>>

KS Budnex Stal Gorzów Sędziowie:
LESZCZYNIAK Dawid
SZOSTOK Marcin
Delegat:
OLESIŃSKI Tomasz
LC/28 08.10.2022 18:00 Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź 31:35 (18:18)
pdf_icon Protokół >>>

ORLEN Upstream SRS Przemyśl Sędziowie:
PYTLIK Aleksandra
SKOWRONEK Agnieszka
Delegat:
SOŁODKO Arkadiusz

Kolejka 5 / 2022-10-22 – 2022-10-23

LC/29 23.10.2022 17:00 ORLEN Upstream SRS Przemyśl 26:37 (12:21)
pdf_icon Protokół >>>

MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie Sędziowie:
LESIAK Urszula
LIDACKA Małgorzata
Delegat:
MARTYNIUK Robert
LC/30 22.10.2022 17:00 KS Budnex Stal Gorzów 33:26 (14:12)

image_icon Protokół >>>

Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź Sędziowie:
JERLECKI Jakub
ŁABUŃ Maciej
Delegat:
BRENK Piotr
LC/31 22.10.2022 18:00 KS AZS-AWF Biała Podlaska 33:27 (16:18)

image_icon Protokół >>>

Handball Stal Mielec Sędziowie:
DĄBROWSKI Kamil
STANIEK Paweł
Delegat:
KWAPISZ Paweł
LC/32 22.10.2022 20:00 KPR Legionowo
(po zmianie gospodarza)
32:18 (13:11)

image_icon Protokół >>>

KPR Padwa Zamość Sędziowie:
KULIŃSKI Wojciech
ROGALA Maciej
Delegat:
BAUM Mirosław
LC/33 22.10.2022 17:00 KPR Autoinwest Żukowo 32:23 (15:15)

image_icon Protokół >>>

MKS Nielba Wągrowiec Sędziowie:
BIJAK Weronika
JERLECKA Paulina
Delegat:
CHMIELECKI Włodzimierz
LC/34 22.10.2022 18:00 Warmia Energa Olsztyn 28:30 (13:17)

image_icon Protokół >>>

Śląsk Wrocław Handball Sędziowie:
DEJNA Adam
RASZEWSKI Kamil
Delegat:
MROCZKOWSKI Dariusz
LC/35 22.10.2022 18:30 MKS Wieluń 29:26 (15:14)
pdf_icon Protokół >>>

Zagłębie Handball Team Sosnowiec Sędziowie:
ROSIK Tomasz
STĘŻOWSKI Przemysław
Delegat:
FIGARSKI Cezary

Kolejka 6 / 2022-10-29 – 2022-10-30

LC/36 29.10.2022 17:00 MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 35:30 (19:15)
pdf_icon Protokół >>>

Zagłębie Handball Team Sosnowiec Sędziowie:
ŁACNY Tomasz
OKOS Tomasz
Delegat:
DĘBSKI Igor
LC/37 30.10.2022 16:00 Śląsk Wrocław Handball 30:32 (16:14)

image_icon Protokół >>>

MKS Wieluń Sędziowie:
KLIMKOWICZ Paweł
STONOGA Mateusz
Delegat:
MAJKA Marek
LC/38 29.10.2022 18:00 MKS Nielba Wągrowiec 32:30 (18:17)
pdf_icon Protokół >>>

Warmia Energa Olsztyn Sędziowie:
KORDA Lech
OPONOWICZ Radosław
Delegat:
KULESZA Cezary
LC/39 29.10.2022 20:00 KPR Legionowo 35:26 (17:14)

image_icon Protokół >>>

KPR Autoinwest Żukowo Sędziowie:
KACZOROWSKI Mateusz
PRZYBYSZ Daniel
Delegat:
LEMANOWICZ Bogdan
LC/40 29.10.2022 18:00 Handball Stal Mielec 28:20 (12:7)

image_icon Protokół >>>

KPR Padwa Zamość Sędziowie:
BLOCH Wojciech
SOLECKI Michał
Delegat:
MOSKALCZYK Jacek
LC/41 29.10.2022 18:00 Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź 28:28 (19:15)
karne: <2:3>
pdf_icon Protokół >>>

KS AZS-AWF Biała Podlaska Sędziowie:
BARTKOWIAK Sylwia
ŁAKOMY Weronika
Delegat:
CHRIST Tomasz
LC/42 30.10.2022 17:00 ORLEN Upstream SRS Przemyśl 29:29 (14:19)
karne: <4:5>
pdf_icon Protokół >>>

KS Budnex Stal Gorzów Sędziowie:
CZOCHRA Jakub
SZPINDA Michał
Delegat:
KWAPISZ Paweł

Kolejka 7 / 2022-11-05 – 2022-11-05

LC/43 04.11.2022 19:00 KS Budnex Stal Gorzów 27:22 (9:12)

image_icon Protokół >>>

MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie Sędziowie:
BARTKOWIAK Sylwia
ŁAKOMY Weronika
Delegat:
CHUDZICKI Piotr
LC/44 05.11.2022 18:00 KS AZS-AWF Biała Podlaska 35:26 (18:12)

image_icon Protokół >>>

ORLEN Upstream SRS Przemyśl Sędziowie:
MŁYŃSKI Grzegorz
ŻAK Dariusz
Delegat:
SŁOWIŃSKI Bartosz
LC/45 05.11.2022 18:00 Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź
(po zmianie gospodarza)
20:31 (11:20)
pdf_icon Protokół >>>

KPR Padwa Zamość Sędziowie:
KLIMKOWICZ Paweł
STONOGA Mateusz
Delegat:
SOŁODKO Leszek
LC/46 05.11.2022 17:00 KPR Autoinwest Żukowo 27:30 (15:17)

image_icon Protokół >>>

Handball Stal Mielec Sędziowie:
LESZCZYŃSKI Bartosz
PIECHOTA Marcin
Delegat:
KAMROWSKI Łukasz
LC/47 05.11.2022 18:00 Warmia Energa Olsztyn 21:41 (10:23)

image_icon Protokół >>>

KPR Legionowo Sędziowie:
KORDA Dominik
STRZELCZYK Marek
Delegat:
GACKOWSKI Jerzy
LC/48 05.11.2022 15:00 MKS Wieluń 31:26 (13:15)
pdf_icon Protokół >>>

MKS Nielba Wągrowiec Sędziowie:
DYMITRUK Adrian
KASZNIA Wojciech
Delegat:
KRZEMIENIEWSKI Piotr
LC/49 05.11.2022 18:00 Zagłębie Handball Team Sosnowiec 27:27 (14:14)
karne: <5:4>
pdf_icon Protokół >>>

Śląsk Wrocław Handball Sędziowie:
KIERCZAK Andrzej
WRONA Tomasz
Delegat:
OLESIŃSKI Tomasz

Kolejka 8 / 2022-11-19 – 2022-11-20

LC/50 19.11.2022 17:00 MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 19:30 (8:14)
pdf_icon Protokół >>>

Śląsk Wrocław Handball Sędziowie:
LUBECKI Miłosz
PIECZONKA Mateusz
Delegat:
SZYNKLARZ Mariusz
LC/51 12.11.2022 18:00 MKS Nielba Wągrowiec 29:37 (15:19)
pdf_icon Protokół >>>

Zagłębie Handball Team Sosnowiec Sędziowie:
DEJNA Adam
RASZEWSKI Kamil
Delegat:
JAWORSKI Andrzej
LC/52 19.11.2022 19:00 KPR Legionowo 36:26 (16:13)

image_icon Protokół >>>

MKS Wieluń Sędziowie:
DĄBROWSKI Kamil
STANIEK Paweł
Delegat:
FIGARSKI Cezary
LC/53 19.11.2022 18:30 Handball Stal Mielec 25:21 (10:12)

image_icon Protokół >>>

Warmia Energa Olsztyn Sędziowie:
DYMITRUK Adrian
KASZNIA Wojciech
Delegat:
DĘBSKI Igor
LC/54 19.11.2022 18:00 Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź 25:27 (12:10)
pdf_icon Protokół >>>

KPR Autoinwest Żukowo Sędziowie:
MROCZKOWSKI Jakub
PATYK Sebastian
Delegat:
OLESIŃSKI Tomasz
LC/55 19.11.2022 16:00 ORLEN Upstream SRS Przemyśl 23:25 (13:12)
pdf_icon Protokół >>>

KPR Padwa Zamość Sędziowie:
KIERCZAK Andrzej
WRONA Tomasz
Delegat:
SZUMAŃSKI Ireneusz
LC/56 19.11.2022 17:00 KS Budnex Stal Gorzów 26:26 (16:14)
karne: <3:1>

image_icon Protokół >>>

KS AZS-AWF Biała Podlaska Sędziowie:
ROSIK Tomasz
STĘŻOWSKI Przemysław
Delegat:
TARCZYKOWSKI Jakub

Kolejka 9 / 2022-11-26 – 2022-11-27

LC/57 26.11.2022 18:00 KS AZS-AWF Biała Podlaska 25:24 (12:13)

image_icon Protokół >>>

MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie Sędziowie:
LUBECKI Miłosz
PIECZONKA Mateusz
Delegat:
SOŁODKO Arkadiusz
LC/58 26.11.2022 18:00 KPR Padwa Zamość 21:18 (10:7)
pdf_icon Protokół >>>

KS Budnex Stal Gorzów Sędziowie:
POPIEL Paweł
RODACKI Artur
Delegat:
MOSKALCZYK Jacek
LC/59 26.11.2022 16:00 KPR Autoinwest Żukowo 34:31 (14:14)

image_icon Protokół >>>

ORLEN Upstream SRS Przemyśl Sędziowie:
ORZECH Michał
ORZECH Robert
Delegat:
GACKOWSKI Jerzy
LC/60 26.11.2022 18:00 Warmia Energa Olsztyn 25:27 (12:14)

image_icon Protokół >>>

Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź Sędziowie:
KORDA Lech
OPONOWICZ Radosław
Delegat:
CZAPLICKI Robert
LC/61 26.11.2022 18:00 MKS Wieluń 25:30 (10:14)
pdf_icon Protokół >>>

Handball Stal Mielec Sędziowie:
KOWALAK Bartosz
MARCINIAK Wojciech
Delegat:
CHRIST Tomasz
LC/62 26.11.2022 18:00 Zagłębie Handball Team Sosnowiec 23:39 (11:15)
pdf_icon Protokół >>>

KPR Legionowo Sędziowie:
KLIMKOWICZ Paweł
STONOGA Mateusz
Delegat:
CHRIST Grzegorz
LC/63 27.11.2022 16:00 Śląsk Wrocław Handball 30:30 (13:14)
karne: <1:3>
pdf_icon Protokół >>>

MKS Nielba Wągrowiec Sędziowie:
KLIMKOWICZ Paweł
STONOGA Mateusz
Delegat:
SZYNKLARZ Jarosław

Kolejka 10 / 2022-12-03 – 2022-12-04

LC/64 03.12.2022 17:00 MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 30:31 (17:18)
pdf_icon Protokół >>>

MKS Nielba Wągrowiec Sędziowie:
PELC Sebastian
PRETZLAF Jakub
Delegat:
MOSKALCZYK Jacek
LC/65 03.12.2022 19:00 KPR Legionowo 45:28 (24:15)
pdf_icon Protokół >>>

Śląsk Wrocław Handball Sędziowie:
BARTKOWIAK Sylwia
ŁAKOMY Weronika
Delegat:
BAUM Mirosław
LC/66 03.12.2022 18:30 Handball Stal Mielec 39:29 (21:14)

image_icon Protokół >>>

Zagłębie Handball Team Sosnowiec Sędziowie:
CZOCHRA Jakub
SZPINDA Michał
Delegat:
DĘBSKI Igor
LC/67 03.12.2022 18:00 Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź 26:26 (14:15)
karne: <4:3>
pdf_icon Protokół >>>

MKS Wieluń Sędziowie:
LESZCZYNIAK Dawid
SZOSTOK Marcin
Delegat:
FIGARSKI Cezary
LC/68 03.12.2022 18:00 ORLEN Upstream SRS Przemyśl 28:26 (11:11)
pdf_icon Protokół >>>

Warmia Energa Olsztyn Sędziowie:
MLECZKO Maciej
PACZYŃSKI Krzysztof
Delegat:
MARTYNIUK Robert
LC/69 03.12.2022 17:00 KS Budnex Stal Gorzów 25:29 (11:15)

image_icon Protokół >>>

KPR Autoinwest Żukowo Sędziowie:
KASZUBA Dominik
STASZKIEWICZ Łukasz
Delegat:
TARCZYKOWSKI Zbigniew
LC/70 03.12.2022 18:00 KS AZS-AWF Biała Podlaska 24:23 (9:10)

image_icon Protokół >>>

KPR Padwa Zamość Sędziowie:
DĄBROWSKI Kamil
STANIEK Paweł
Delegat:
BARANOWSKI Marek

Kolejka 11 / 2022-12-10 – 2022-12-10

LC/71 10.12.2022 18:00 KPR Padwa Zamość 24:24 (11:16)
karne: <4:2>
pdf_icon Protokół >>>

MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie Sędziowie:
LUBECKI Miłosz
PIECZONKA Mateusz
Delegat:
MARTYNIUK Robert
LC/72 09.12.2022 17:00 KPR Autoinwest Żukowo 24:31 (10:16)
pdf_icon Protokół >>>

KS AZS-AWF Biała Podlaska Sędziowie:
BARTKOWIAK Sylwia
ŁAKOMY Weronika
Delegat:
KAMROWSKI Łukasz
LC/73 10.12.2022 18:00 Warmia Energa Olsztyn 22:27 (13:12)

image_icon Protokół >>>

KS Budnex Stal Gorzów Sędziowie:
ORZECH Michał
ORZECH Robert
Delegat:
ŚWIĘTOŃ Janusz
LC/74 10.12.2022 16:00 MKS Wieluń 31:27 (14:10)
pdf_icon Protokół >>>

ORLEN Upstream SRS Przemyśl Sędziowie:
GRATUNIK Andrzej
WOŁOWICZ Mariusz
Delegat:
SZYNKLARZ Mariusz
LC/75 08.12.2022 19:00 Zagłębie Handball Team Sosnowiec 30:23 (16:9)
pdf_icon Protokół >>>

Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź Sędziowie:
DĄBROWSKI Kamil
STANIEK Paweł
Delegat:
SZYNKLARZ Jarosław
LC/76 10.12.2022 17:00 Śląsk Wrocław Handball 26:29 (13:10)
pdf_icon Protokół >>>

Handball Stal Mielec Sędziowie:
GAWEŁ Tomasz
NOWAK Łukasz
Delegat:
SIKORA Olgierd
LC/77 10.12.2022 18:00 MKS Nielba Wągrowiec 26:25 (14:13)
pdf_icon Protokół >>>

KPR Legionowo Sędziowie:
KORDA Lech
OPONOWICZ Radosław
Delegat:
KULESZA Cezary

Kolejka 12 / 2022-12-17 – 2022-12-18

LC/78 17.12.2022 17:00 MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 28:24 (13:8)
pdf_icon Protokół >>>

KPR Legionowo Sędziowie:
KLIMKOWICZ Paweł
STONOGA Mateusz
Delegat:
GÓRALCZYK Marek
LC/79 17.12.2022 18:30 Handball Stal Mielec 39:27 (17:17)

image_icon Protokół >>>

MKS Nielba Wągrowiec Sędziowie:
JARZYNKA Andrzej
SIEDLARZ Iwona
Delegat:
SZUMAŃSKI Ireneusz
LC/80 17.12.2022 18:00 Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź 25:26 (11:16)
pdf_icon Protokół >>>

Śląsk Wrocław Handball Sędziowie:
KASZUBA Dominik
STASZKIEWICZ Łukasz
Delegat:
CHUDZICKI Piotr
LC/81 17.12.2022 18:00 ORLEN Upstream SRS Przemyśl 23:35 (9:18)
pdf_icon Protokół >>>

Zagłębie Handball Team Sosnowiec Sędziowie:
POPIEL Paweł
RODACKI Artur
Delegat:
KWAPISZ Paweł
LC/82 17.12.2022 18:00 KS Budnex Stal Gorzów 29:21 (12:11)

image_icon Protokół >>>

MKS Wieluń Sędziowie:
LIPKA Artur
WALCZAK Marcin
Delegat:
JAWORSKI Andrzej
LC/83 17.12.2022 18:00 KS AZS-AWF Biała Podlaska 34:26 (17:16)

image_icon Protokół >>>

Warmia Energa Olsztyn Sędziowie:
GRUSZCZYŃSKI Patryk
ŻAK Damian
Delegat:
KRZEMIENIEWSKI Piotr
LC/84 17.12.2022 18:00 KPR Padwa Zamość 31:28 (21:11)
pdf_icon Protokół >>>

KPR Autoinwest Żukowo Sędziowie:
KULIŃSKI Wojciech
ROGALA Maciej
Delegat:
MOSKALCZYK Jacek

Kolejka 13 / 2023-01-28 – 2023-01-29

LC/85 28.01.2023 17:00 MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie
(po zmianie gospodarza)
27:22 (13:10)
pdf_icon Protokół >>>

KPR Autoinwest Żukowo Sędziowie:
KASZUBA Dominik
STASZKIEWICZ Łukasz
Delegat:
MOSKALCZYK Jacek
LC/86 28.01.2023 18:00 Warmia Energa Olsztyn 18:25 (12:11)

image_icon Protokół >>>

KPR Padwa Zamość Sędziowie:
KORDA Lech
OPONOWICZ Radosław
Delegat:
SOŁODKO Arkadiusz
LC/87 28.01.2023 15:00 MKS Wieluń 25:28 (11:14)
pdf_icon Protokół >>>

KS AZS-AWF Biała Podlaska Sędziowie:
BLOCH Wojciech
SOLECKI Michał
Delegat:
SZYNKLARZ Mariusz
LC/88 29.01.2023 17:00 Zagłębie Handball Team Sosnowiec 27:28 (15:13)
pdf_icon Protokół >>>

KS Budnex Stal Gorzów Sędziowie:
DUPLII Marina
POBEDRINA Olena
Delegat:
MIKOŁAJCZAK Andrzej
LC/89 29.01.2023 15:00 Śląsk Wrocław Handball 26:22 (10:9)
pdf_icon Protokół >>>

ORLEN Upstream SRS Przemyśl Sędziowie:
MARCINIAK Mariusz
RADZISZEWSKI Piotr
Delegat:
JAWORSKI Andrzej
LC/90 28.01.2023 18:00 MKS Nielba Wągrowiec 37:26 (19:10)
pdf_icon Protokół >>>

Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź Sędziowie:
FAHNER Filip
KUBIS Łukasz
Delegat:
BARANOWSKI Marek
LC/91 28.01.2023 18:00 KPR Legionowo 28:24 (14:9)

image_icon Protokół >>>

Handball Stal Mielec Sędziowie:
DĄBROWSKI Kamil
STANIEK Paweł
Delegat:
FIGARSKI Cezary

Kolejka 14 / 2023-02-04 – 2023-02-05

LC/92 04.02.2023 17:00 MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 26:30 (11:13)
pdf_icon Protokół >>>

Handball Stal Mielec Sędziowie:
MLECZKO Maciej
PACZYŃSKI Krzysztof
Delegat:
SZYNKLARZ Mariusz
LC/93 04.02.2023 18:00 KPR Legionowo 28:24 (17:10)

image_icon Protokół >>>

Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź Sędziowie:
DEJNA Adam
RASZEWSKI Kamil
Delegat:
MROCZKOWSKI Dariusz
LC/94 04.02.2023 16:00 MKS Nielba Wągrowiec 31:30 (16:17)
pdf_icon Protokół >>>

ORLEN Upstream SRS Przemyśl Sędziowie:
JERLECKI Jakub
ŁABUŃ Maciej
Delegat:
CHMIELECKI Włodzimierz
LC/95 05.02.2023 16:00 Śląsk Wrocław Handball 28:17 (15:7)
pdf_icon Protokół >>>

KS Budnex Stal Gorzów Sędziowie:
BARTKOWIAK Sylwia
ŁAKOMY Weronika
Delegat:
KRZEMIENIEWSKI Piotr
LC/96 08.03.2023 18:30 Zagłębie Handball Team Sosnowiec 28:31 (14:18)
pdf_icon Protokół >>>

KS AZS-AWF Biała Podlaska Sędziowie:
BĄZI Monika
KESSLER Melania
Delegat:
DĘBSKI Igor
LC/97 04.02.2023 18:00 KPR Padwa Zamość
(po zmianie gospodarza)
29:26 (16:12)
pdf_icon Protokół >>>

MKS Wieluń Sędziowie:
LUBECKI Miłosz
PIECZONKA Mateusz
Delegat:
DĘBSKI Igor
LC/98 02.02.2023 18:30 Warmia Energa Olsztyn 27:34 (15:15)

image_icon Protokół >>>

KPR Autoinwest Żukowo Sędziowie:
ORZECH Michał
ORZECH Robert
Delegat:
SOŁODKO Leszek

Kolejka 15 / 2023-02-11 – 2023-02-12

LC/99 11.02.2023 18:00 Warmia Energa Olsztyn 27:34 (13:18)

image_icon Protokół >>>

MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie Sędziowie:
KOWALAK Bartosz
MARCINIAK Wojciech
Delegat:
BEJGIER Robert
LC/100 11.02.2023 17:00 KPR Autoinwest Żukowo 31:27 (13:13)

image_icon Protokół >>>

MKS Wieluń Sędziowie:
ORZECH Michał
ORZECH Robert
Delegat:
KAMROWSKI Łukasz
LC/101 10.02.2023 19:00 KPR Padwa Zamość 39:25 (20:11)
pdf_icon Protokół >>>

Zagłębie Handball Team Sosnowiec Sędziowie:
KIERCZAK Andrzej
WRONA Tomasz
Delegat:
MOSKALCZYK Jacek
LC/102 11.02.2023 18:00 KS AZS-AWF Biała Podlaska 25:27 (14:15)

image_icon Protokół >>>

Śląsk Wrocław Handball Sędziowie:
POPIEL Paweł
RODACKI Artur
Delegat:
CZAPLICKI Robert
LC/103 11.02.2023 17:00 KS Budnex Stal Gorzów 37:23 (18:12)
pdf_icon Protokół >>>

MKS Nielba Wągrowiec Sędziowie:
LIPKA Artur
WALCZAK Marcin
Delegat:
TARCZYKOWSKI Zbigniew
LC/104 11.02.2023 18:00 ORLEN Upstream SRS Przemyśl 21:29 (9:15)
pdf_icon Protokół >>>

KPR Legionowo Sędziowie:
CZOCHRA Jakub
SZPINDA Michał
Delegat:
WOJTYCZKA Grzegorz
LC/105 11.02.2023 18:00 Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź 32:30 (16:16)
pdf_icon Protokół >>>

Handball Stal Mielec Sędziowie:
GRUSZCZYŃSKI Patryk
ŻAK Damian
Delegat:
SŁOWIŃSKI Bartosz

Kolejka 16 / 2023-02-18 – 2023-02-19

LC/106 18.02.2023 17:00 MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 25:27 (11:16)
pdf_icon Protokół >>>

Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź Sędziowie:
KIERCZAK Andrzej
WRONA Tomasz
Delegat:
MIKOŁAJCZAK Adam
LC/107 18.02.2023 17:00 Handball Stal Mielec 38:30 (18:12)

image_icon Protokół >>>

ORLEN Upstream SRS Przemyśl Sędziowie:
BLOCH Wojciech
SOLECKI Michał
Delegat:
MARTYNIUK Robert
LC/108 18.02.2023 19:00 KPR Legionowo 33:20 (16:10)

image_icon Protokół >>>

KS Budnex Stal Gorzów Sędziowie:
KORDA Dominik
STRZELCZYK Marek
Delegat:
KRZEMIENIEWSKI Piotr
LC/109 18.02.2023 18:00 MKS Nielba Wągrowiec 19:27 (11:17)
pdf_icon Protokół >>>

KS AZS-AWF Biała Podlaska Sędziowie:
HABIERSKI Korneliusz
SKROBAK Grzegorz
Delegat:
BEJGIER Robert
LC/110 18.02.2023 18:00 KPR Padwa Zamość
(po zmianie gospodarza)
32:30 (13:15)
pdf_icon Protokół >>>

Śląsk Wrocław Handball Sędziowie:
POPIEL Paweł
RODACKI Artur
Delegat:
FIGARSKI Cezary
LC/111 06.04.2023 19:00 Zagłębie Handball Team Sosnowiec 28:25 (14:10)
pdf_icon Protokół >>>

KPR Autoinwest Żukowo Sędziowie:
DUPLII Marina
POBEDRINA Olena
Delegat:
MOSKALCZYK Jacek
LC/112 18.02.2023 18:00 MKS Wieluń 33:26 (18:11)
pdf_icon Protokół >>>

Warmia Energa Olsztyn Sędziowie:
BARTKOWIAK Sylwia
ŁAKOMY Weronika
Delegat:
MAJKA Marek

Kolejka 17 / 2023-02-25 – 2023-02-26

LC/113 25.02.2023 19:00 MKS Wieluń 26:32 (11:19)
pdf_icon Protokół >>>

MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie Sędziowie:
ŁACNY Tomasz
OKOS Tomasz
Delegat:
WOJTYCZKA Grzegorz
LC/114 25.02.2023 18:00 Warmia Energa Olsztyn 33:32 (15:13)

image_icon Protokół >>>

Zagłębie Handball Team Sosnowiec Sędziowie:
KORDA Dominik
STRZELCZYK Marek
Delegat:
CHMIELECKI Włodzimierz
LC/115 25.02.2023 17:00 Śląsk Wrocław Handball
(po zmianie gospodarza)
30:29 (10:12)
pdf_icon Protokół >>>

KPR Autoinwest Żukowo Sędziowie:
KLIMKOWICZ Paweł
STONOGA Mateusz
Delegat:
MAJKA Marek
LC/116 25.02.2023 18:00 KPR Padwa Zamość 30:30 (16:15)
karne: <2:4>
pdf_icon Protokół >>>

MKS Nielba Wągrowiec Sędziowie:
MLECZKO Maciej
PACZYŃSKI Krzysztof
Delegat:
DĘBSKI Igor
LC/117 25.02.2023 18:00 KS AZS-AWF Biała Podlaska 21:21 (11:10)
karne: <4:5>

image_icon Protokół >>>

KPR Legionowo Sędziowie:
FABRYCZNY Michał
RAWICKI Jakub
Delegat:
OLESIŃSKI Tomasz
LC/118 25.02.2023 17:00 KS Budnex Stal Gorzów 23:23 (13:9)
karne: <4:1>

image_icon Protokół >>>

Handball Stal Mielec Sędziowie:
HABIERSKI Korneliusz
SKROBAK Grzegorz
Delegat:
MIKOŁAJCZAK Adam
LC/119 25.02.2023 18:00 ORLEN Upstream SRS Przemyśl 29:32 (15:18)
pdf_icon Protokół >>>

Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź Sędziowie:
JARZYNKA Andrzej
SIEDLARZ Iwona
Delegat:
MARTYNIUK Robert

Kolejka 18 / 2023-03-04 – 2023-03-04

LC/120 04.03.2023 17:00 MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 34:33 (19:12)
pdf_icon Protokół >>>

ORLEN Upstream SRS Przemyśl Sędziowie:
LESIAK Urszula
LIDACKA Małgorzata
Delegat:
DĘBSKI Igor
LC/121 04.03.2023 18:00 Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź 26:28 (15:14)
pdf_icon Protokół >>>

KS Budnex Stal Gorzów Sędziowie:
MŁYŃSKI Grzegorz
ŻAK Dariusz
Delegat:
SIKORA Olgierd
LC/122 05.03.2023 15:00 Handball Stal Mielec 27:26 (14:12)

image_icon Protokół >>>

KS AZS-AWF Biała Podlaska Sędziowie:
DUPLII Marina
POBEDRINA Olena
Delegat:
BAUM Mirosław
LC/123 04.03.2023 18:00 KPR Padwa Zamość
(po zmianie gospodarza)
29:32 (13:12)
pdf_icon Protokół >>>

KPR Legionowo Sędziowie:
CHRZAN Andrzej
JANAS Michał
Delegat:
WOJTYCZKA Grzegorz
LC/124 04.03.2023 18:00 MKS Nielba Wągrowiec 29:35 (14:12)
pdf_icon Protokół >>>

KPR Autoinwest Żukowo Sędziowie:
ROSIK Tomasz
STĘŻOWSKI Przemysław
Delegat:
GACKOWSKI Jerzy
LC/125 04.03.2023 17:00 Śląsk Wrocław Handball 33:30 (16:12)
pdf_icon Protokół >>>

Warmia Energa Olsztyn Sędziowie:
GRATUNIK Andrzej
WOŁOWICZ Mariusz
Delegat:
PISAREK Tomasz
LC/126 05.03.2023 15:00 Zagłębie Handball Team Sosnowiec 36:31 (14:16)
pdf_icon Protokół >>>

MKS Wieluń Sędziowie:
KIERCZAK Andrzej
WRONA Tomasz
Delegat:
KWAPISZ Paweł

Kolejka 19 / 2023-03-18 – 2023-03-19

LC/127 18.03.2023 19:00 Zagłębie Handball Team Sosnowiec 23:28 (12:14)
pdf_icon Protokół >>>

MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie Sędziowie:
KLIMKOWICZ Paweł
STONOGA Mateusz
Delegat:
KRZEMIENIEWSKI Piotr
LC/128 18.03.2023 18:00 MKS Wieluń 32:28 (17:14)
pdf_icon Protokół >>>

Śląsk Wrocław Handball Sędziowie:
BLOCH Wojciech
SOLECKI Michał
Delegat:
FIGARSKI Cezary
LC/129 18.03.2023 18:00 Warmia Energa Olsztyn 26:31 (17:15)

image_icon Protokół >>>

MKS Nielba Wągrowiec Sędziowie:
LEWICKI Łukasz
SERWADCZAK Piotr
Delegat:
BAUM Mirosław
LC/130 18.03.2023 17:00 KPR Autoinwest Żukowo 33:34 (15:22)

image_icon Protokół >>>

KPR Legionowo Sędziowie:
KOWALAK Bartosz
MARCINIAK Wojciech
Delegat:
CHMIELECKI Włodzimierz
LC/131 18.03.2023 18:00 KPR Padwa Zamość 25:29 (12:16)
pdf_icon Protokół >>>

Handball Stal Mielec Sędziowie:
DĄBROWSKI Kamil
STANIEK Paweł
Delegat:
KWAPISZ Paweł
LC/132 18.03.2023 18:00 KS AZS-AWF Biała Podlaska 31:28 (16:18)

image_icon Protokół >>>

Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź Sędziowie:
GRUSZCZYŃSKI Patryk
ŻAK Damian
Delegat:
SOŁODKO Leszek
LC/133 18.03.2023 17:00 KS Budnex Stal Gorzów 33:32 (12:12)

image_icon Protokół >>>

ORLEN Upstream SRS Przemyśl Sędziowie:
KASZUBA Dominik
STASZKIEWICZ Łukasz
Delegat:
PISAREK Tomasz

Kolejka 20 / 2023-03-25 – 2023-03-26

LC/134 25.03.2023 17:00 MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 25:18 (14:8)
pdf_icon Protokół >>>

KS Budnex Stal Gorzów Sędziowie:
LIPKA Artur
WALCZAK Marcin
Delegat:
SZYNKLARZ Jarosław
LC/135 25.03.2023 18:00 ORLEN Upstream SRS Przemyśl 27:26 (16:13)
pdf_icon Protokół >>>

KS AZS-AWF Biała Podlaska Sędziowie:
LESIAK Urszula
LIDACKA Małgorzata
Delegat:
DĘBSKI Igor
LC/136 25.03.2023 18:00 KPR Padwa Zamość
(po zmianie gospodarza)
27:23 (14:12)
pdf_icon Protokół >>>

Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź Sędziowie:
POPIEL Paweł
RODACKI Artur
Delegat:
MOSKALCZYK Jacek
LC/137 25.03.2023 18:30 Handball Stal Mielec 40:28 (17:17)

image_icon Protokół >>>

KPR Autoinwest Żukowo Sędziowie:
CZOCHRA Jakub
SZPINDA Michał
Delegat:
MAJKA Marek
LC/138 25.03.2023 19:00 KPR Legionowo 32:23 (17:11)

image_icon Protokół >>>

Warmia Energa Olsztyn Sędziowie:
KULIŃSKI Wojciech
ROGALA Maciej
Delegat:
MROCZKOWSKI Dariusz
LC/139 25.03.2023 18:00 MKS Nielba Wągrowiec 33:25 (17:16)
pdf_icon Protokół >>>

MKS Wieluń Sędziowie:
GAWEŁ Tomasz
NOWAK Łukasz
Delegat:
BRENK Piotr
LC/140 26.03.2023 16:00 Śląsk Wrocław Handball 37:25 (18:11)
pdf_icon Protokół >>>

Zagłębie Handball Team Sosnowiec Sędziowie:
ŁACNY Tomasz
OKOS Tomasz
Delegat:
KRZEMIENIEWSKI Piotr

Kolejka 21 / 2023-04-01 – 2023-04-02

LC/141 02.04.2023 16:00 Śląsk Wrocław Handball 30:26 (17:11)
pdf_icon Protokół >>>

MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie Sędziowie:
BARTKOWIAK Sylwia
ŁAKOMY Weronika
Delegat:
JAWORSKI Andrzej
LC/142 01.04.2023 18:00 Zagłębie Handball Team Sosnowiec 29:27 (13:13)
pdf_icon Protokół >>>

MKS Nielba Wągrowiec Sędziowie:
ROSIK Tomasz
STĘŻOWSKI Przemysław
Delegat:
OLESIŃSKI Tomasz
LC/143 01.04.2023 15:00 MKS Wieluń 27:28 (15:12)
pdf_icon Protokół >>>

KPR Legionowo Sędziowie:
DYMITRUK Adrian
KASZNIA Wojciech
Delegat:
MIKOŁAJCZAK Andrzej
LC/144 01.04.2023 18:00 Warmia Energa Olsztyn 31:31 (11:13)
karne: <3:1>

image_icon Protokół >>>

Handball Stal Mielec Sędziowie:
KORDA Dominik
STRZELCZYK Marek
Delegat:
MROCZKOWSKI Dariusz
LC/145 01.04.2023 17:00 KPR Autoinwest Żukowo 28:29 (11:15)

image_icon Protokół >>>

Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź Sędziowie:
ORZECH Michał
ORZECH Robert
Delegat:
BEJGIER Robert
LC/146 01.04.2023 18:00 KPR Padwa Zamość 31:29 (14:12)
pdf_icon Protokół >>>

ORLEN Upstream SRS Przemyśl Sędziowie:
MLECZKO Maciej
PACZYŃSKI Krzysztof
Delegat:
KWAPISZ Paweł
LC/147 01.04.2023 18:00 KS AZS-AWF Biała Podlaska 25:25 (14:13)
karne: <1:4>

image_icon Protokół >>>

KS Budnex Stal Gorzów Sędziowie:
LUBECKI Miłosz
PIECZONKA Mateusz
Delegat:
SŁOWIŃSKI Bartosz

Kolejka 22 / 2023-04-15 – 2023-04-16

LC/148 15.04.2023 17:00 MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 21:20 (11:13)
pdf_icon Protokół >>>

KS AZS-AWF Biała Podlaska Sędziowie:
KLIMKOWICZ Paweł
STONOGA Mateusz
Delegat:
MIKOŁAJCZAK Andrzej
LC/149 15.04.2023 18:00 KS Budnex Stal Gorzów 28:27 (15:16)

image_icon Protokół >>>

KPR Padwa Zamość Sędziowie:
FAHNER Filip
KUBIS Łukasz
Delegat:
JAWORSKI Andrzej
LC/150 15.04.2023 16:00 ORLEN Upstream SRS Przemyśl 37:37 (17:15)
karne: <5:4>
pdf_icon Protokół >>>

KPR Autoinwest Żukowo Sędziowie:
DĄBROWSKI Kamil
STANIEK Paweł
Delegat:
KWAPISZ Paweł
LC/151 15.04.2023 18:00 Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź 31:23 (14:12)
pdf_icon Protokół >>>

Warmia Energa Olsztyn Sędziowie:
LESZCZYŃSKI Bartosz
PIECHOTA Marcin
Delegat:
SOŁODKO Arkadiusz
LC/152 15.04.2023 18:30 Handball Stal Mielec 39:21 (18:10)

image_icon Protokół >>>

MKS Wieluń Sędziowie:
BLOCH Wojciech
SOLECKI Michał
Delegat:
SZYNKLARZ Mariusz
LC/153 15.04.2023 19:00 KPR Legionowo 43:27 (19:14)

image_icon Protokół >>>

Zagłębie Handball Team Sosnowiec Sędziowie:
KACZOROWSKI Mateusz
PRZYBYSZ Daniel
Delegat:
FIGARSKI Cezary
LC/154 15.04.2023 18:00 MKS Nielba Wągrowiec 29:29 (16:15)
karne: <2:0>
pdf_icon Protokół >>>

Śląsk Wrocław Handball Sędziowie:
DEJNA Adam
RASZEWSKI Kamil
Delegat:
CZAPLICKI Robert

Kolejka 23 / 2023-04-22 – 2023-04-22

LC/155 22.04.2023 18:00 MKS Nielba Wągrowiec 29:31 (15:17)
pdf_icon Protokół >>>

MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie Sędziowie:
HABIERSKI Korneliusz
SKROBAK Grzegorz
Delegat:
BEJGIER Robert
LC/156 23.04.2023 16:00 Śląsk Wrocław Handball 25:31 (14:13)
pdf_icon Protokół >>>

KPR Legionowo Sędziowie:
MARCINIAK Mariusz
RADZISZEWSKI Piotr
Delegat:
ZUBEK Marcin
LC/157 23.04.2023 15:00 Zagłębie Handball Team Sosnowiec 26:24 (16:8)
pdf_icon Protokół >>>

Handball Stal Mielec Sędziowie:
DUPLII Marina
POBEDRINA Olena
Delegat:
DĘBSKI Igor
LC/158 22.04.2023 17:00 MKS Wieluń 28:29 (16:15)
pdf_icon Protokół >>>

Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź Sędziowie:
ROSIK Tomasz
STĘŻOWSKI Przemysław
Delegat:
MIKOŁAJCZAK Adam
LC/159 22.04.2023 18:00 Warmia Energa Olsztyn 27:28 (16:12)

image_icon Protokół >>>

ORLEN Upstream SRS Przemyśl Sędziowie:
KORDA Lech
OPONOWICZ Radosław
Delegat:
ŚWIĘTOŃ Janusz
LC/160 22.04.2023 17:00 KPR Autoinwest Żukowo 23:26 (16:13)

image_icon Protokół >>>

KS Budnex Stal Gorzów Sędziowie:
ORZECH Michał
ORZECH Robert
Delegat:
MAJCHROWSKI Mirosław
LC/161 22.04.2023 17:00 KPR Padwa Zamość 25:25 (16:13)
karne: <0:3>
pdf_icon Protokół >>>

KS AZS-AWF Biała Podlaska Sędziowie:
LUBECKI Miłosz
PIECZONKA Mateusz
Delegat:
KWAPISZ Paweł

Kolejka 24 / 2023-05-06 – 2023-05-07

LC/162 28.04.2023 19:00 MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 22:26 (13:11)
pdf_icon Protokół >>>

KPR Padwa Zamość Sędziowie:
DUPLII Marina
POBEDRINA Olena
Delegat:
SZYNKLARZ Mariusz
LC/163 06.05.2023 18:00 KS AZS-AWF Biała Podlaska 33:29 (15:11)

image_icon Protokół >>>

KPR Autoinwest Żukowo Sędziowie:
POPIEL Paweł
RODACKI Artur
Delegat:
MROCZKOWSKI Dariusz
LC/164 06.05.2023 18:00 KS Budnex Stal Gorzów 24:26 (11:14)

image_icon Protokół >>>

Warmia Energa Olsztyn Sędziowie:
SKROBAK Grzegorz
STĘŻOWSKI Przemysław
Delegat:
BRENK Piotr
LC/165 06.05.2023 18:00 ORLEN Upstream SRS Przemyśl 31:22 (16:14)
pdf_icon Protokół >>>

MKS Wieluń Sędziowie:
CZOCHRA Jakub
SZPINDA Michał
Delegat:
MOSKALCZYK Jacek
LC/166 06.05.2023 18:00 Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź 26:25 (15:13)
pdf_icon Protokół >>>

Zagłębie Handball Team Sosnowiec Sędziowie:
FAHNER Filip
KUBIS Łukasz
Delegat:
BEJGIER Robert
LC/167 06.05.2023 18:00 Handball Stal Mielec 27:25 (14:10)

image_icon Protokół >>>

Śląsk Wrocław Handball Sędziowie:
KIERCZAK Andrzej
WRONA Tomasz
Delegat:
MAJKA Marek
LC/168 06.05.2023 20:00 KPR Legionowo 36:21 (22:7)

image_icon Protokół >>>

MKS Nielba Wągrowiec Sędziowie:
KULIŃSKI Wojciech
ROGALA Maciej
Delegat:
SŁOWIŃSKI Bartosz

Kolejka 25 / 2023-05-13 – 2023-05-14

LC/169 13.05.2023 17:00 KPR Legionowo 31:27 (13:12)

image_icon Protokół >>>

MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie Sędziowie:
ŁACNY Tomasz
OKOS Tomasz
Delegat:
BAUM Mirosław
LC/170 13.05.2023 18:00 MKS Nielba Wągrowiec 24:31 (13:16)
pdf_icon Protokół >>>

Handball Stal Mielec Sędziowie:
FAHNER Filip
KUBIS Łukasz
Delegat:
KULESZA Cezary
LC/171 13.05.2023 17:00 Śląsk Wrocław Handball 35:25 (17:12)
pdf_icon Protokół >>>

Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź Sędziowie:
MARCINIAK Mariusz
RADZISZEWSKI Piotr
Delegat:
MAJKA Marek
LC/172 13.05.2023 17:00 Zagłębie Handball Team Sosnowiec 27:28 (18:13)
pdf_icon Protokół >>>

ORLEN Upstream SRS Przemyśl Sędziowie:
KIERCZAK Andrzej
WRONA Tomasz
Delegat:
FIGARSKI Cezary
LC/173 13.05.2023 18:00 MKS Wieluń 23:20 (11:11)
pdf_icon Protokół >>>

KS Budnex Stal Gorzów Sędziowie:
FABRYCZNY Michał
RAWICKI Jakub
Delegat:
JAWORSKI Andrzej
LC/174 14.05.2023 16:00 Warmia Energa Olsztyn 29:34 (17:17)

image_icon Protokół >>>

KS AZS-AWF Biała Podlaska Sędziowie:
KORDA Dominik
STRZELCZYK Marek
Delegat:
KAMROWSKI Łukasz
LC/175 13.05.2023 17:00 KPR Autoinwest Żukowo 36:28 (17:13)

image_icon Protokół >>>

KPR Padwa Zamość Sędziowie:
ORZECH Michał
PIERNICKI Karol
Delegat:
CHMIELECKI Włodzimierz

Kolejka 26 / 2023-05-20 – 2023-05-21

LC/176 21.05.2023 15:00 KPR Autoinwest Żukowo
(po zmianie gospodarza)
39:34 (21:14)

image_icon Protokół >>>

MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie Sędziowie:
KASZUBA Dominik
STASZKIEWICZ Łukasz
Delegat:
ŻABCZYŃSKI Marek
LC/177 21.05.2023 18:00 KPR Padwa Zamość 33:27 (20:14)
pdf_icon Protokół >>>

Warmia Energa Olsztyn Sędziowie:
POPIEL Paweł
RODACKI Artur
Delegat:
MOSKALCZYK Jacek
LC/178 20.05.2023 18:00 KS AZS-AWF Biała Podlaska 34:25 (16:10)
pdf_icon Protokół >>>

MKS Wieluń Sędziowie:
GRUSZCZYŃSKI Patryk
ŻAK Damian
Delegat:
CZAPLICKI Robert
LC/179 20.05.2023 16:00 KS Budnex Stal Gorzów 29:31 (16:17)

image_icon Protokół >>>

Zagłębie Handball Team Sosnowiec Sędziowie:
KOWALAK Bartosz
MARCINIAK Wojciech
Delegat:
PISAREK Tomasz
LC/180 20.05.2023 16:00 ORLEN Upstream SRS Przemyśl 30:35 (13:21)
pdf_icon Protokół >>>

Śląsk Wrocław Handball Sędziowie:
MLECZKO Maciej
PACZYŃSKI Krzysztof
Delegat:
FIGARSKI Cezary
LC/181 20.05.2023 18:00 Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź 31:26 (16:12)
pdf_icon Protokół >>>

MKS Nielba Wągrowiec Sędziowie:
BLOCH Wojciech
SOLECKI Michał
Delegat:
MROCZKOWSKI Dariusz
LC/182 21.05.2023 15:00 Handball Stal Mielec 29:33 (15:17)

image_icon Protokół >>>

KPR Legionowo Sędziowie:
LESIAK Urszula
LIDACKA Małgorzata
Delegat:
WOJTYCZKA Grzegorz

Klasyfikacja strzelców

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Grzegorz DORSZ KPR Autoinwest Żukowo 26 224
2 Konrad CEGŁOWSKI Śląsk Wrocław Handball 26 155
3 Norbert MAKSYMCZUK KS AZS-AWF Biała Podlaska 26 130
4 Mateusz CHABIOR KPR Legionowo 26 128
5 Szymon KOTALCZYK MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 26 128
6 Szymon KRAJEWSKI Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź 25 124
7 Alan BENKOWSKI KPR Autoinwest Żukowo 25 121
8 Igor DRZAZGOWSKI MKS Nielba Wągrowiec 26 121
9 Łukasz PŁONKA Zagłębie Handball Team Sosnowiec 24 120
10 Artur BOŻEK MKS Wieluń 25 119
11 Patryk NIEDZIELENKO KS AZS-AWF Biała Podlaska 21 116
12 Igor GRACZYK Handball Stal Mielec 25 112
13 Paweł NAPIERAŁA Handball Stal Mielec 26 111
14 Karol PRZYCHODZEŃ MKS Nielba Wągrowiec 26 106
15 Stanisław MAKOWIEJEW ORLEN Upstream SRS Przemyśl 24 105
16 Paweł GREGOR MKS Nielba Wągrowiec 13 103
17 Marcin MALEWSKI Warmia Energa Olsztyn 25 103
18 Patryk MIŁEK MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 23 103
19 Filip FĄFARA KPR Legionowo 21 101
20 Maciej CHROMY MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 25 97
21 Tomasz FUGIEL KPR Padwa Zamość 24 95
22 Adam BABICZ Handball Stal Mielec 26 94
23 Michał KLAPKA KPR Legionowo 26 94
24 Kamil ROGACZEWSKI MKS Wieluń 24 94
25 Mateusz STUPIŃSKI KS Budnex Stal Gorzów 22 94
26 Błażej GOLAŃSKI MKS Wieluń 26 93
27 Krystian WOŁOWIEC KPR Legionowo 26 93
28 Bartosz PAWLAK Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź 24 92
29 Rafał RENICKI KS Budnex Stal Gorzów 26 92
30 Leon ŁAZARCZYK KS AZS-AWF Biała Podlaska 19 90
31 Krzysztof JAGIELSKI KPR Autoinwest Żukowo 24 84
32 Michał LEMANIAK KS Budnex Stal Gorzów 22 84
33 Jakub ĆWIĘKA ORLEN Upstream SRS Przemyśl 20 81
34 Krzysztof WĘCEK MKS Wieluń 26 81
35 Damian WAWRZYNIAK Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź 26 80
36 Sebastian DANYSZ Zagłębie Handball Team Sosnowiec 26 79
37 Konrad KRZACZYŃSKI MKS Wieluń 25 79
38 Kacper KOLANO Zagłębie Handball Team Sosnowiec 26 78
39 Krzysztof GĄDEK Śląsk Wrocław Handball 24 77
40 Dariusz WIDZIŃSKI MKS Nielba Wągrowiec 24 76
41 Mateusz CZAPLA MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 18 75
42 Kamil KATUSZA Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź 24 75
43 Marcin LASKOWSKI Warmia Energa Olsztyn 23 75
44 Dawid MIĘSOPUST Zagłębie Handball Team Sosnowiec 21 75
45 Dominik ANTONIAK KS AZS-AWF Biała Podlaska 26 74
46 Tomasz KULKA ORLEN Upstream SRS Przemyśl 21 74
47 Kacper OKAPA Śląsk Wrocław Handball 25 73
48 Dawid REICHEL Warmia Energa Olsztyn 18 73
49 Dawid PIETRZKIEWICZ KS Budnex Stal Gorzów 23 71
50 Dzianis VALYNTSAU Handball Stal Mielec 25 70
51 Wojciech GUMIŃSKI KS Budnex Stal Gorzów 25 69
52 Filip STEFANI Handball Stal Mielec 19 69
53 Szymon ŚWIATŁOWSKI ORLEN Upstream SRS Przemyśl 23 69
54 Kamil CIOK KPR Legionowo 25 68
55 Łukasz ORLICH KPR Padwa Zamość 24 67
56 Janusz WANDZEL ORLEN Upstream SRS Przemyśl 26 66
57 Andrzej DUSZYŃSKI MKS Nielba Wągrowiec 24 64
58 Marcel KAMIŃSKI Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź 26 64
59 Bartosz MARKIEWICZ Śląsk Wrocław Handball 25 64
60 Michał WIEWIÓRSKI Śląsk Wrocław Handball 22 64
61 Arkadiusz MISZKA Zagłębie Handball Team Sosnowiec 13 63
62 Artur SADOWSKI KPR Autoinwest Żukowo 25 63
63 Tomasz BIERNAT ORLEN Upstream SRS Przemyśl 19 62
64 Kacper BOGUDZIŃSKI Śląsk Wrocław Handball 24 62
65 Kacper MCHAWRAB KPR Padwa Zamość 23 62
66 Miłosz BĄCZEK KPR Padwa Zamość 26 61
67 Arkadiusz GALEWSKI MKS Wieluń 17 61
68 Jakub BRZEZIŃSKI KPR Legionowo 19 60
69 Piotr KOWAL MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 25 60
70 Bartłomiej MAZUR KS AZS-AWF Biała Podlaska 25 60
71 Szymon MUCHA Warmia Energa Olsztyn 25 59
72 Kacper ADAMCZUK KPR Padwa Zamość 26 58
73 Tomasz KASPRZAK KPR Legionowo 19 58
74 Mateusz KROCZEK ORLEN Upstream SRS Przemyśl 19 58
75 Piotr SKIBA Warmia Energa Olsztyn 25 58
76 Adam KONKEL Warmia Energa Olsztyn 24 55
77 Bartosz SMOLIŃSKI Handball Stal Mielec 21 55
78 Jarosław CEPIELIK Śląsk Wrocław Handball 23 54
79 Adrian DANYSZ Zagłębie Handball Team Sosnowiec 22 54
80 Damian PAWELEC Warmia Energa Olsztyn 18 52
81 Marcin STEFANIEC KS AZS-AWF Biała Podlaska 21 52
82 Marcin KURZAWA Zagłębie Handball Team Sosnowiec 25 51
83 Daniel SZENDZIELORZ KS AZS-AWF Biała Podlaska 24 51
84 Michał ADAMUSZEK Zagłębie Handball Team Sosnowiec 25 50
85 Konrad CZECH Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź 26 50
86 Jakub ŚWIĄTKIEWICZ MKS Nielba Wągrowiec 26 50
87 Kamil KOZYCZ KS AZS-AWF Biała Podlaska 25 49
88 Michał ROSÓŁ MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 26 49
89 Michał SAFIEJKO Warmia Energa Olsztyn 26 49
90 Łukasz SZYMAŃSKI KPR Padwa Zamość 26 49
91 Adrian TURKOWSKI Śląsk Wrocław Handball 21 49
92 Szymon GAJDZIŃSKI KPR Autoinwest Żukowo 24 48
93 Kacper JASZKIEWICZ KS Budnex Stal Gorzów 23 48
94 Szymon PLUCZYK MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 24 48
95 Tymon PONTO KPR Autoinwest Żukowo 25 48
96 Mateusz WYCHOWANIEC KS Budnex Stal Gorzów 23 48
97 Wojciech PARZONKA MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 24 47
98 Adam BERNAŚ MKS Wieluń 26 46
99 Wiktor BRZOZOWIEC KPR Autoinwest Żukowo 22 46
100 Szymon FAMULSKI Śląsk Wrocław Handball 23 46
101 Marcin GŁUSZCZENKO Zagłębie Handball Team Sosnowiec 21 46
102 Dzianis KRYTSKI ORLEN Upstream SRS Przemyśl 26 46
103 Paweł PUSZKARSKI KPR Padwa Zamość 26 46
104 Wiktor BRONOWSKI KS Budnex Stal Gorzów 25 45
105 Miłosz HANAS MKS Wieluń 24 45
106 Daniel KELM MKS Nielba Wągrowiec 26 45
107 Adrian KUCHARSKI Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź 23 45
108 Patryk SKRZYPCZAK MKS Nielba Wągrowiec 25 45
109 Paweł WILK Handball Stal Mielec 24 45
110 Dawid RUHNKE Handball Stal Mielec 13 43
111 Marcin TÓRZ Śląsk Wrocław Handball 22 43
112 Mariusz NOWACKI KS Budnex Stal Gorzów 24 42
113 Gabriel OLICHWIRUK KPR Padwa Zamość 24 42
114 Łukasz HOFFMANN MKS Nielba Wągrowiec 25 41
115 Dawid SKIBA KPR Padwa Zamość 17 41
116 Łukasz KRÓLIKOWSKI MKS Wieluń 25 39
117 Kacper SARACZYN KPR Autoinwest Żukowo 20 39
118 Marcin KOSTRO KPR Legionowo 11 37
119 Karol MAŁECKI KPR Padwa Zamość 11 37
120 Kamil GUZDEK ORLEN Upstream SRS Przemyśl 16 36
121 Jakub MAKUŁA ORLEN Upstream SRS Przemyśl 21 36
122 Mateusz RIPA KS Budnex Stal Gorzów 20 36
123 Jakub SLADKOWSKI Zagłębie Handball Team Sosnowiec 13 36
124 Jakub WINIARSKI Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź 26 36
125 Łukasz NOWAK Handball Stal Mielec 23 35
126 Wiktor JĘDRZEJEWSKI KPR Legionowo 18 34
127 Hubert OBYDŹ KPR Padwa Zamość 22 34
128 Sebastian WŁOSKIEWICZ Handball Stal Mielec 25 34
129 Dawid JAKUBIEC Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź 25 32
130 Aleksander PINDA Warmia Energa Olsztyn 15 31
131 Michał SIKORSKI Warmia Energa Olsztyn 17 31
132 Piotr WIĘCKIEWICZ MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 23 31
133 Igor HELWAK Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź 24 30
134 Tymoteusz JAKUBOWSKI MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 15 29
135 Kacper SPARZAK KPR Autoinwest Żukowo 24 28
136 Damian DIDYK KPR Legionowo 13 27
137 Szymon FUGIEL KPR Padwa Zamość 16 27
138 Łukasz KANDORA KS AZS-AWF Biała Podlaska 22 27
139 Dominik STĘPIEŃ Warmia Energa Olsztyn 24 27
140 Paweł GĄSIOREK MKS Nielba Wągrowiec 16 26
141 Jakub SZABAT Zagłębie Handball Team Sosnowiec 9 26
142 Dawid TRZECIAK Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź 12 26
143 Krzysztof TYLUTKI KPR Legionowo 21 26
144 Konrad BAJWOLUK KPR Padwa Zamość 19 25
145 Mateusz KAŹMIERCZAK Handball Stal Mielec 23 25
146 Daniel OSMOLA Handball Stal Mielec 12 25
147 Mateusz PERET KPR Autoinwest Żukowo 25 25
148 Karol SKAWIŃSKI ORLEN Upstream SRS Przemyśl 11 25
149 Sebastian ZIEMIŃSKI Śląsk Wrocław Handball 17 25
150 Sławomir LEWANDOWSKI KPR Legionowo 17 24
151 Michał NIERADKO KS Budnex Stal Gorzów 23 24
152 Mateusz ŻACZEK Zagłębie Handball Team Sosnowiec 20 24
153 Daniel GOLISZEWSKI Handball Stal Mielec 15 23
154 Tomasz KOŁODZIEJCZYK Śląsk Wrocław Handball 24 23
155 Mikołaj KOTLIŃSKI Handball Stal Mielec 21 23
156 Dawid LUDYGA MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 26 23
157 Sebastian ŚWIT ORLEN Upstream SRS Przemyśl 18 23
158 Paweł WÓJCIK MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 26 23
159 Krystian KOWALIK MKS Wieluń 26 22
160 Jakub TARASIUK KS AZS-AWF Biała Podlaska 22 22
161 Bartosz ZIÓŁKOWSKI KS AZS-AWF Biała Podlaska 8 22
162 Patryk WALCZYK ORLEN Upstream SRS Przemyśl 24 21
163 Franci BRINOVEC KPR Legionowo 12 20
164 Mateusz KOPYCIŃSKI Warmia Energa Olsztyn 16 20
165 Damian KRZYSZTOFIK Handball Stal Mielec 9 20
166 Ali MEHDIZADEH KPR Legionowo 15 20
167 Kacper KIELAR ORLEN Upstream SRS Przemyśl 10 19
168 Kamil RAMIĄCZEK Śląsk Wrocław Handball 11 19
169 Filip DROBIK MKS Nielba Wągrowiec 20 18
170 Jakub KOHRS Warmia Energa Olsztyn 13 18
171 Maciej KUBISZTAL ORLEN Upstream SRS Przemyśl 17 18
172 Damian SZNITER Warmia Energa Olsztyn 17 18
173 Maksymilian ŚLIWIŃSKI KPR Legionowo 8 17
174 Wiktor WÓJCIK KS AZS-AWF Biała Podlaska 13 17
175 Kacper BARANOWSKI KS AZS-AWF Biała Podlaska 26 16
176 Arkadiusz KOWALSKI Zagłębie Handball Team Sosnowiec 9 16
177 Mateusz PORĘBSKI KPR Autoinwest Żukowo 16 16
178 Jakub ZEMEŁKA Warmia Energa Olsztyn 24 16
179 Adam LASKOWSKI KPR Legionowo 8 15
180 Mateusz CZERWONKA KPR Padwa Zamość 10 12
181 Radosław POMIANKIEWICZ KPR Padwa Zamość 19 12
182 Olaf WOJNECKI KS AZS-AWF Biała Podlaska 21 12
183 Patryk BARA Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź 7 11
184 Bartosz BEDNAREK MKS Wieluń 26 11
185 Filip LEWALSKI KS AZS-AWF Biała Podlaska 23 11
186 Jakub KŁODA KPR Padwa Zamość 19 10
187 Tomasz SAŁACH KPR Padwa Zamość 9 10
188 Szymon SCHARMACH KPR Autoinwest Żukowo 18 10
189 Mateusz SZENDZIELORZ Zagłębie Handball Team Sosnowiec 7 10
190 Piotr SZEWCZYK Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź 6 10
191 Miłosz BIELECKI Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź 14 9
192 Kamil KOZŁOWSKI KS Budnex Stal Gorzów 8 9
193 Michał PRĄTNICKI KPR Legionowo 6 9
194 Miłosz ADAMSKI MKS Nielba Wągrowiec 13 8
195 Dawid PIĄTEK Zagłębie Handball Team Sosnowiec 14 8
196 Jakub DOBRAKOWSKI KPR Autoinwest Żukowo 18 7
197 Paweł SALACZ Śląsk Wrocław Handball 10 7
198 Sebastian ZAPORA MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 26 7
199 Łukasz PALICA Śląsk Wrocław Handball 8 6
200 Michał ŚCIESIŃSKI KPR Autoinwest Żukowo 14 6
201 Dawid DEKARZ Handball Stal Mielec 22 5
202 Mateusz MŁODZIENIAK MKS Wieluń 10 5
203 Michał WOJTALA Śląsk Wrocław Handball 4 5
204 Jakub JÓŹWIAK MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 11 4
205 Krzysztof KOZŁOWSKI KPR Padwa Zamość 24 4
206 Mateusz SULMIŃSKI KS Budnex Stal Gorzów 8 4
207 Bartosz ANDRZEJEWSKI KPR Autoinwest Żukowo 2 3
208 Dorian BUDZIAŁOWSKI MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 14 3
209 Paweł CHŁÓD MKS Wieluń 6 3
210 Kacper PALUTKIEWICZ Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź 8 3
211 Łukasz WŁOKA Zagłębie Handball Team Sosnowiec 8 3
212 Filip JANKOWSKI MKS Nielba Wągrowiec 22 2
213 Karol KROCZEK ORLEN Upstream SRS Przemyśl 5 2
214 Wiktor KWIATKOWSKI KS AZS-AWF Biała Podlaska 24 2
215 Marcin MŁOCZYŃSKI Śląsk Wrocław Handball 24 2
216 Eryk PISARKIEWICZ Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź 26 2
217 Antoni RUTKOWSKI Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź 1 2
218 Paweł SAR ORLEN Upstream SRS Przemyśl 21 2
219 Filip WĘGLIŃSKI Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź 2 2
220 Emil WIEJAK KS AZS-AWF Biała Podlaska 23 2
221 Dawid GALLE MKS Wieluń 25 1
222 Artur GAWLIK MKS Nielba Wągrowiec 25 1
223 Bartosz KACPRZAK Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź 2 1
224 Jakub KACZMAREK Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź 3 1
225 Filip MISTAK Śląsk Wrocław Handball 5 1
226 Krzysztof NOWICKI KS Budnex Stal Gorzów 26 1
227 Jakub SZYMAŃSKI MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 7 1
228 Kacper WACHOWIAK MKS Nielba Wągrowiec 10 1
229 Adam WITKOWSKI KPR Autoinwest Żukowo 23 1
230 Kacper ZACHARSKI KPR Legionowo 25 1
231 Mikołaj ŻÓŁTASZEK MKS Wieluń 2 1
232 Bartłomiej ŻURAWSKI KPR Autoinwest Żukowo 26 1
233 Jakub CHUĆ MKS Wieluń 25 0
234 Wojciech GRANOWSKI Śląsk Wrocław Handball 2 0
235 Łukasz POPCZYK Zagłębie Handball Team Sosnowiec 4 0
Skip to content