Wykaz szkół podstawowych objętych projektem OSPR 2023/2024

Aneksy do porozumienia trójstronnego /dwuletni okres współpracy do czerwca 2025 r./

Województwo K M
dolnośląskie SP nr 3 im. Komisji Edukacji Narodowej w Dzierżoniowie SP nr 3 im. Komisji Edukacji Narodowej w Dzierżoniowie
Szkoła Podstawowa nr 9 Legnica Szkoła Podstawowa nr 9 Legnica
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3 we Wrocławiu Sportowa Szkoła Podstawowa nr 46  im. Polskich Olimpijczyków
zalecana poprawa współpracy w zakresie udziału absolwentów szkół w egzaminach do NLO SMS zalecana poprawa współpracy w zakresie udziału absolwentów szkół w egzaminach do NLO SMS
kujawsko-pomorskie ZPO w Lubieniu Kujawskim SP
Zespół Szkół nr 1 im. Karola Wojtyły-Jana Pawła II Szkoła Podstawowa nr 7 w Brodnicy Zespół Szkół nr 1 im. Karola Wojtyły-Jana Pawła II Szkoła Podstawowa nr 7 w Brodnicy
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Edmunda Wojnowskiego w Wąbrzeźnie Szkoła Podstawowa nr 66 im. Misji Pokojowych ONZ z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy
lubelskie Zespół Szkół nr 13 w Lublinie Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Łukowie Szkoła Podstawowa nr 8 im. Orląt Lwowskich w Zamościu
Zespół Placówek Oświatowych nr 2 w Kraśniku Szkoła Podstawowa nr 11 w Puławach

Szkoła Podstawowa nr 5 w Puławach

lubuskie Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Kowalowie Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami sportowymi im. Szarych Szeregów w Gorzowie Wielkopolskim
zalecana poprawa współpracy w zakresie udziału absolwentów szkół w egzaminach do NLO SMS
Szkoła Podstawowa nr 1 w Słubicach Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w Zielonej Górze
Szkoła Podstawowa nr 2 w Świebodzinie Szkoła Podstawowa nr 2 w Świebodzinie
łódzkie Szkoła Podstawowa nr 149 z klasami integracyjnymi im. Obrońców Westerplatte w Łodzi Szkoła Podstawowa nr 16 im. Polskich Olimpijczyków w Piotrkowie Tryb.
zalecana poprawa współpracy w zakresie udziału absolwentów szkół w egzaminach do NLO SMS
Szkoła Podstawowa nr 162 w Łodzi im. Jana Nowaka Jeziorańskiego w Łodzi Szkoła Podstawowa nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim im. K. K. Baczyńskiego
zalecana poprawa współpracy w zakresie udziału absolwentów szkół w egzaminach do NLO SMS
małopolskie Zespół Szkolno-Przedszkolny w Libuszy
Szkoła Podstawowa nr 8  im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Tarnowie Szkoła Podstawowa nr 8  im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Tarnowie
Szkoła Podstawowa nr 91 im. Janusza Kusocińskiego w Krakowie Szkoła Podstawowa nr 91 im. Janusza Kusocińskiego w Krakowie
mazowieckie SP z OI nr 23 im. Armii Krajowej w Płocku Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Zielonce Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Płocku
Szkoła Podstawowa nr 2 w Radzyminie Szkoła Podstawowa nr 336 im. Janka Bytnara „Rudego” w Warszawie
opolskie Publiczna Sportowa Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Krapkowicach Publiczna Szkoła Podstawowa  w Zawadzkiem
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 im. Przyjaźni Narodów Świata w Opolu w Opolu
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa Lompy 3 w Grodkowie Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa Lompy 3 w Grodkowie
podlaskie Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Siemiatyczach
zalecana poprawa współpracy w zakresie udziału absolwentów szkół w egzaminach do NLO SMS
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Białostockiej Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Białostockiej
zalecana poprawa współpracy w zakresie udziału absolwentów szkół w egzaminach do NLO SMS Zalecane minimum dwie sekcje OSPR (weryfikacja po roku)
Szkoła Podstawowa nr 7 w Łomży
podkarpackie Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ks. Stanisława Konarskiego w Jarosławiu Szkoła Podstawowa nr 8 w Mielcu
Zespół Szkół Publicznych Szkoła Podstawowa im. Anny z Działyńskich Potockiej w Posadzie Górnej Szkoła Podstawowa nr 14 im. Zjednoczonej Europy w Przemyślu
Szkoła Podstawowa im. prof. Jana Czekanowskiego w Cmolasie Szkoła Podstawowa im. prof. Jana Czekanowskiego w Cmolasie
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Pruchniku
pomorskie SP w Baninie Szkoła Podstawowa nr 4 w Tczewie
SP w Baninie
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 Szkoła Podstawowa nr 33 w Gdańsku Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 Szkoła Podstawowa nr 33 w Gdańsku
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Kwidzynie Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5
Szkoła Podstawowa nr 92 w Gdańsku
śląskie Miejska Szkoła Podstawowa nr 13 w Piekarach Śląskich
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego im. Polskich Olimpijczyków w Żorach Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczak w Zawierciu
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Gerarda Cieślika w Chorzowie Szkoła Podstawowa nr 42 w Sosnowcu
Zespół Szkół Sportowych im. Janusza Kusocińskiego w Zabrzu, Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Zabrzu Zespół Szkół Sportowych im. Janusza Kusocińskiego w Zabrzu, Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Zabrzu
zalecana poprawa współpracy w zakresie udziału absolwentów szkół w egzaminach do NLO SMS
świętokrzyskie Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Masłowie Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego w Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Świętokrzyskim
Szkoła Podstawowa nr 39 im. Stanisława Moniuszki w Kielcach
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza
wielkopolskie Szkoła Podstawowa nr 7 im. Powstańców Wielkopolskich 1918/1919 w Gnieźnie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rożnowie

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Arkadego Fiedlera w Poznaniu
Szkoła Podstawowa nr 12 im. prof. Adama Wodziczki w Gnieźnie Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ostrowie Wlkp.
zalecana poprawa współpracy w zakresie udziału absolwentów szkół w egzaminach do NLO SMS
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Brzechwy w Dopiewie
zalecana poprawa współpracy w zakresie udziału absolwentów szkół w egzaminach do NLO SMS
Szkoła Podstawowa nr 46 im. Marii Dąbrowskiej w Poznaniu Szkoła Podstawowa nr 4 im. Unicef w Obornikach
zalecana poprawa współpracy w zakresie udziału absolwentów szkół w egzaminach do NLO SMS
warmińsko-mazurskie Zespół Szkół i Placówek Sportowych w Elblągu Zespół Szkół i Placówek Sportowych w Elblągu
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego w Olsztynie
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Romualda Traugutta w Bartoszycach Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Morągu
zalecana poprawa współpracy w zakresie udziału absolwentów szkół w egzaminach do NLO SMS
Zachodniopomorskie Szkoła Podstawowa nr 3 im. Noblistów Polskich w Gryfinie
Szkoła Podstawowa nr 59 im. B. Krzywoustego w Szczecinie Szkoła Podstawowa nr 59 im. B. Krzywoustego w Szczecinie
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Narodowego Święta Niepodległości w Koszalinie Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Jana Matejki w Koszalinie

Wykaz szkół podstawowych objętych projektem OSPR 2023/2024

Aneksy do porozumienia trójstronnego /roczny okres współpracy do czerwca 2024 r./

Województwo K M
łódzkie

 

kujawsko-pomorskie

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Królowej Jadwigi w Wieluniu

Zalecenie – zwiększenie aktywności w zakresie naborów do klas/sekcji objętych projektem

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Bohaterów Westerplatte w Grudziądzu w Grudziądzu
opolskie Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 im. Przyjaźni Narodów Świata w Opolu w Opolu
zalecane minimum dwie sekcje OSPR
wielkopolskie Szkoła Podstawowa nr 1 w Skórzewie
zalecane – minimum dwie sekcje OSPR
warmińsko-mazurskie Szkoła Podstawowa nr 9 im. Józefa Piłsudskiego w Elblągu
– ostatni rok współpracy ze szkołą ze względu na zmiany w organizacji klas sportowych w Elblągu
Zachodniopomorskie Szkoła Podstawowa nr 2 w Sianowie im. Bohaterów Drezdeńskiej Dywizji Piechoty
zalecenie szkolenia na obiektach szkoły, w dwóch grupach /minimum 12 osobowych/. Udział uczniów spoza szkoły do 4 osób na grupę za uprzednią zgodą Dyrektora Szkoły.
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Mariusza Zaruskiego w Szczecinie
Zalecenie dostępu do pełnowymiarowych boisk do piłki ręcznej w czasie treningów grup OSPR

Wnioski szkół podstawowych o objęcie projektem OSPR 2023/2024

Decyzja Komisji Oceniającej OSPR o włączeniu szkół od 1 września 2023 do 30 czerwca 2025

Województwo

K M

kujawsko-pomorskie

Szkoła Podstawowa nr 20

im.18 Pułku Ułanów Pomorskich w Grudziądzu

łódzkie

Szkoła Podstawowa

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku

mazowieckie

Zespół Szkolno-Przedszkolny

im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ruścu gm. Nadarzyn

Szkoła Podstawowa nr 21

im. Fryderyka Chopina w Płocku

podkarpackie

Szkoła Podstawowa nr 14

im. Zjednoczonej Europy w Przemyślu

świętokrzyskie

Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 11

im. Bohaterów Warszawy w Kielcach

Szkoła Podstawowa

im. ks. Piotra Ściegiennego w Bilczy

wielkopolskie

Szkoła Podstawowa nr 7

im. Erazma z Rotterdamu  w Poznaniu

warmińsko-mazurskie

Szkoła Podstawowa nr 2

im. Jarosława Dąbrowskiego w Olsztynie

 

Wykaz szkół podstawowych kończących współpracę projektem OSPR 2023/2024

Od dnia 1 lipca 2023 r. ustaje formalna współpraca ze szkołami ponadpodstawowymi, które realizowały  szkolenie w formie OSPR.