Listy uczestników konsultacji 2024

Data odData doMiejscowośćRegionTypGrupaUczestnicy
2024-05-252024-05-26RudkaM1 (wschodni)Mmęska
2024-05-242024-05-25DzierżoniówM4 (zachodni)Mżeńska
2024-05-242024-05-26Brodnica, WądzynM3 (północny)Mżeńska
2024-05-242024-05-26Brodnica, WądzynM3 (północny)Mmęska
2024-05-242024-05-25RudkaM1 (wschodni)Mżeńska
2024-05-242024-05-25CmolasM2 (południowy)Mżeńska
2024-05-062024-05-09Trzęsacz/RewalzachodniopomorskiWżeńskaPokaż
2024-04-262024-04-28KrakówmałopolskiSWmęskaPokaż
2024-04-262024-04-28DzierżoniówmazowieckiSWżeńskaPokaż
2024-04-262024-04-28DzierżoniówpomorskiSWmęskaPokaż
2024-04-262024-04-28KarpaczpomorskiSWżeńskaPokaż
2024-04-262024-04-28DzierżoniówmazowieckiSWmęskaPokaż
2024-04-252024-04-28ŻagańlubuskiWmęskaPokaż
2024-04-252024-04-28WągrowiecwielkopolskiSWmęskaPokaż
2024-04-252024-04-28WągrowiecwielkopolskiSWżeńskaPokaż
2024-04-252024-04-28Kuźnia RaciborskaśląskiWmęska
2024-04-232024-04-26ChorzówśląskiWżeńskaPokaż
2024-04-222024-04-25Trzęsacz/RewalzachodniopomorskiWmęskaPokaż
2024-04-212024-04-24TrzciellubuskiSWmęskaPokaż
2024-04-192024-04-21GłuchołazyopolskiWżeńskaPokaż
2024-04-192024-04-21GłuchołazyopolskiWmęskaPokaż
2024-04-192024-04-21DzierżoniówdolnośląskiSWżeńskaPokaż
2024-04-192024-04-21DzierżoniówdolnośląskiSWmęskaPokaż
2024-04-192024-04-21Elblągwarmińsko-mazurskiSWżeńskaPokaż
2024-04-132024-04-14Opole Stegu ArenaopolskiSWmęskaPokaż
2024-04-122024-04-13CmolasM2 (południowy)MmęskaPokaż
2024-04-122024-04-14KrakówmałopolskiSWżeńskaPokaż
2024-04-112024-04-14SiemiatyczepodlaskiWżeńskaPokaż
2024-04-112024-04-14WĄDZYNkujawsko-pomorskiWżeńskaPokaż
2024-04-112024-04-14WĄDZYNkujawsko-pomorskiWmęskaPokaż
2024-04-112024-04-14ŁukówlubelskiWmęskaPokaż
2024-04-112024-04-14SulejówłódzkiWżeńskaPokaż
2024-04-112024-04-14Wądzynkujawsko-pomorskiSWżeńskaPokaż
2024-04-082024-04-11PłockmazowieckiWmęskaPokaż
2024-03-272024-03-29SobótkadolnośląskiWżeńskaPokaż
2024-03-272024-03-30Grabówko/Nowa KarczmapomorskiWmęskaPokaż
2024-03-262024-03-29Grabówko/Nowa KarczmapomorskiWżeńskaPokaż
2024-03-252024-03-28ZakopanemałopolskiWżeńskaPokaż
2024-03-252024-03-28ZakopanemałopolskiWmęskaPokaż
2024-03-212024-03-24ŁukówlubelskiWżeńskaPokaż
2024-03-182024-03-21PłockmazowieckiWżeńskaPokaż
2024-03-172024-03-20SzczyrkśląskiWżeńskaPokaż
2024-03-172024-03-20SzczyrkśląskiWmęskaPokaż
2024-03-162024-03-18Dzierżoniów Półfinały OOM – M – grupa BcentralnyCmęskaPokaż
2024-03-152024-03-17Babimost Półfinały OOM – K – grupa CcentralnyCżeńskaPokaż
2024-03-152024-03-17Żagań Półfinały OOM – M – grupa AcentralnyCmęskaPokaż
2024-03-152024-03-17Kuźnia Raciborska Półfinały OOM – M – grupa DcentralnyCmęskaPokaż
2024-03-152024-03-17Karpacz Półfinały OOM – K – grupa BcentralnyCżeńskaPokaż
2024-03-142024-03-17RudkiświętokrzyskiWżeńskaPokaż
2024-03-142024-03-17RudkiświętokrzyskiWmęskaPokaż
2024-03-142024-03-16Wągrowiec Półfinały OOM – K – grupa DcentralnyCżeńskaPokaż
2024-03-142024-03-16Kamień Półfinały OOM – K – grupa AcentralnyCżeńskaPokaż
2024-03-142024-03-16Opole Półfinały OOM – M – grupa CcentralnyCmęskaPokaż
2024-03-142024-03-17Giżyckowarmińsko-mazurskiWmęskaPokaż
2024-03-142024-03-17Giżyckowarmińsko-mazurskiWżeńskaPokaż
2024-03-082024-03-10PniewywielkopolskiWżeńskaPokaż
2024-03-082024-03-10PniewywielkopolskiWmęskaPokaż
2024-03-082024-03-10SobótkadolnośląskiWmęskaPokaż
2024-03-072024-03-10ŻagańlubuskiWżeńskaPokaż
2024-03-072024-03-10SulejówłódzkiWmęskaPokaż
2024-02-292024-03-02CmolaspodkarpackiWżeńskaPokaż
2024-02-292024-03-02CmolaspodkarpackiWmęskaPokaż
Skip to content