Zgrupowanie letnie OSPR „Kielce 2024”

zgrupowanie letnie ospr 2024

W dniach od 21 do 31 lipca 2024 roku odbyło się zgrupowanie letnie OSPR w Kielcach. Wydarzenie, które zgromadziło 128 młodych talentów (64 dziewczyny i 64 chłopców) pod okiem 30 doświadczonych trenerów, stało się prawdziwym świętem piłki ręcznej.

zawodnicy ospr na zgrupowaniu

Zgrupowanie szkoleniowe to nie tylko intensywne treningi, ale również czas na integrację i budowanie koleżeńskich więzi. Młodzi zawodnicy, reprezentujący różne kluby z całej Polski, mieli okazję poznać się bliżej, a także doskonalić swoje umiejętności pod okiem najlepszych specjalistów.

Treningi odbywały się w trzech halach sportowych. Program był niezwykle intensywny i obejmował zarówno doskonalenie techniki indywidualnej, jak i taktyki gry zespołowej. Trenerzy stawiali nacisk na rozwijanie szybkości, zwinności, siły i wytrzymałości, a także na umiejętności taktyczne, takie jak gra w obronie i ataku.

Dodatkowym atutem zgrupowania była możliwość skorzystania z profesjonalnej infrastruktury sportowej Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Kielcach. Zawodnicy mieli do dyspozycji nowoczesną halę sportową, siłownię oraz salę do gimnastyki. Oprócz treningów zawodnicy mieli również okazję zwiedzić Kielce i poznać najciekawsze zakątki tego miasta.

gra zawodników na zgrupowaniu letnim OSPR

Zgrupowanie stanowiło kolejny etap w rozwoju młodych talentów piłki ręcznej w Polsce. Program OSPR skupia najlepszych młodych zawodników i dba o ich wszechstronny rozwój pod względem sportowym. Letnie zajęcia w Kielcach były tego doskonałym przykładem.

Dziękujemy zawodnikom za ciężką pracę i zaangażowanie podczas zgrupowania. Widzieliśmy Waszą walkę na treningach, Wasze zmęczenie i wysiłek, ale także Waszą radość i satysfakcję z każdego osiągniętego celu. To właśnie te cechy budują prawdziwych sportowców, a my wierzymy, że Wasze zaangażowanie przyniesie w przyszłości wspaniałe rezultaty.

Życzymy Wam powodzenia w nadchodzącym sezonie, niech Wasza determinacja i ciężka praca przyniosą sukcesy na każdym polu!