Powołania dziewcząt na zgrupowanie letnie '2024

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje na zgrupowania letnie OSPR w  Kielcach (Zespół Szkół nr 2
ul. Jagiellońska 90, 25-734 Kielce), w dniach 21.07 do 31.07.2024 r. następujące zawodniczki oraz kadrę szkoleniową:

Lp.Nazwisko i imięWojewództwomiejscowość
1Adamczyk BlankaMorawicaświętokrzyskie
2Babakana JosephineWrocławdolnośląskie
3Barska HannaŻoryśląskie
4Bukowska GabrielaŁódźłódzkie – nie jedzie
5Chmielewska MajaWąbrzeźnokujawsko-pomorskie
6Chmielowska EmiliaKrakówmałopolskie
7Chuścińska GabrielaŁódźłódzkie – nie jedzie
8Chycińska JuliaJarosławpodkarpackie
9Cibor MariaMorawicaświętokrzyskie
10Cieśla MilenaMasłówświętokrzyskie
11De Graaf NaomiRzepinlubuskie – nie jedzie
12Dobrzańska LenaLegnicadolnośląskie
13Frąckowiak IgaGnieznowielkopolskie
14Gawłowicz AntoninaTarnówmałopolskie
15Henryszewska IzabelaWąbrzeźnokujawsko-pomorskie – nie jedzie
16Jagusz KlaudiaGrodkówopolskie
17Jeleń EmiliaRusiecmazowieckie
18Jochymska AmeliaChorzówśląskie
19Kałuzińska ZuzannaBaninopomorskie
20Kawecka MartynaRadzyminmazowieckie
21Kempa AleksandraŁódźłódzkie
22Komorek NikolaElblągwarmińsko-mazurskie
23Kotuła KingaSzczecinzachodniopomorskie
24Kozłowska PaulinaDzierżoniówdolnośląskie
25Królik MilenaŁukówlubelskie
26Kubica NicolaChorzówśląskie
27Kuca LenaMorawicaświętokrzyskie
28Kuchciak AmandaLegnicadolnośląskie
29Kurczewska JuliaGnieznowielkopolskie
30Kuśmierzak NikolaRusiecmazowieckie
31Lewandowska PaulinaŁódźłódzkie – nie jedzie
32Łoś AgataŁódźłódzkie – nie jedzie
33Maćkowiak JuliaŁódźłódzkie
34Magnuszewska AleksandraŁukówlubelskie
35Maj HannaTarnówmałopolskie
36Markowska JuliaKraśniklubelskie
37Muszyńska HannaŁukówlubelskie
38Nadolna DominikaŁomżapodlaskie – nie jedzie
39Ochotna JuliaGdańskpomorskie
40Osińska KarolinaDzierżoniówdolnośląskie
41Pasek NadiaGnieznowielkopolskie
42Praczyk KorneliaPoznańwielkopolskie
43Pyrk DominikaŻoryśląskie – nie jedzie
44Sandomierska ElizaKwidzynpomorskie
45Sanger OliwiaGnieznowielkopolskie
46Sarnowska EmiliaBrodnicakujawsko-pomorskie
47Siekiera JagodaKrakówmałopolskie
48Smółko LenaSzczecinzachodniopomorskie
49Stępień ZofiaKraśniklubelskie
50Strzyżewska MartynaGnieznowielkopolskie
51Szałajko LenaKwidzynpomorskie
52Szczepanik LidiaRzepinlubuskie
53Szymańska AleksandraGdańskpomorskie
54Szymańska MajaSzczecinzachodniopomorskie
55Szyszka MalwinaWrocławdolnośląskie
56Tołkacz ZuzannaWrocławdolnośląskie
57Wereszczyńska JuliaPłockmazowieckie
58Winklas LilaBaninopomorskie
59Wiwatowska LenaGdańskpomorskie
60Woźniak WiktoriaSzczecinzachodniopomorskie
61Wysocka LauraBrodnicakujawsko-pomorskie
62Ziemińska AleksandraElblągwarmińsko-mazurskie
63Żarnowska OliwiaSłubicelubuskie
64Żydanowicz NadiaElblągwarmińsko-mazurskie

Zawodniczki rezerwowe:

1Posełek SaraDzierżoniówdolnośląskie
2Rogala Alicja – powołanieLegnicadolnośląskie
3Waszkowska EwaWrocławdolnośląskie
4Sitkowska WiktoriaBrodnicakujawsko – pomorskie
5Włudarczyk WiktoriaKowalewo Pomorskiekujawsko – pomorskie
6Leziak EmiliaKraśniklubelskie
7Czarnecka PaulinaSłubicelubuskie
8Libera NicolaŁódźłódzkie – nie jedzie
9Weremczuk Marlena – powołanieŁódźłódzkie
10Wojtanowska KarolinaTarnówmałopolskie
11Miziurkowska Oliwia – rezygnacjaRadzyminmazowieckie
12Gosk Maja – powołanieŁomżapodlaskie
13Gontarz MichalinaSiemiatyczepodlaskie
14Lange LenaBaninopomorskie
15Nawrot JuliaBaninopomorskie
16Downar DominikaGdańskpomorskie
17Szymańska Natalia – powołanieGdańskpomorskie
18Jachna Otylia – powołanieKwidzynpomorskie
19Serocka Julia – powołanieKwidzynpomorskie
20Urbanowicz MilenaKwidzynpomorskie
21Żak Natalia – powołanieŻoryśląskie
22Mądzik EmiliaMorawicaświętokrzyskie
23Miłocha IgaMorawicaświętokrzyskie
24Woś KlaudiaMorawicaświętokrzyskie
25Zawadzka AgataMorawicaświętokrzyskie
26Niewiadomska Oliwia – powołanieElblągwarmińsko-mazurskie
27Staniszewska JuliaElblągwarmińsko-mazurskie
28Jasińska WeronikaSzczecinzachodniopomorskie
29Kaźmierczyk JuliaSzczecinzachodniopomorskie
30Pachucka EwlinaCmolaspodkarpackie

Kadra szkoleniowa:

NazwiskoImięFunkcja
MońkoMarekkierownik
ŁazorMaciejzastępca kierownika
BernackiRafałszkoleniowiec
BoberJakubszkoleniowiec
BożekMarcinszkoleniowiec
FerencPatrykfizjoterapeuta
GęsikowskiRadosławszkoleniowiec
KamysZygmuntszkoleniowiec
MońkoArturdietetyk
PelcSebastianszkoleniowiec
PetelaPawełszkoleniowiec
Płocińska-BilonAgnieszkaszkoleniowiec
SkutaMariuszszkoleniowiec
SzczerbickiPawełfizjoterapeuta
ZygmuntTomaszszkoleniowiec

Rodzice opiekunowie prawni zawodniczek są zobowiązani do przedstawienia dokumentacji do dnia
24 czerwca 2024 /wg załączonych wzorów/

zgody na udział w formie karty kwalifikacyjnej (oryginał pocztą do siedziby ZPRP);

• aktualnych badań lekarskich (o ile nie zostały załączone przez trenera do e-Systemu);

Brak dokumentacji potwierdzającej wolę udziału w obozie po 24 czerwca skutkuje skreśleniem zawodnika z listy uczestników. W to miejsce zostaje powołany zawodnik rezerwowy.

W dniu wyjazdu (21.07.2024 r.) zawodniczki powinny posiadać:

• aktualną legitymację szkolną/dowód osobisty;

Każda z zawodniczka powinna zabrać swoją piłkę.

Uczestniczki muszą mieć stroje sportowe /w tym koszulki OSPR/ buty halowe na zmianę, obuwie sportowe do zajęć w terenie oraz stroje kąpielowe (jednoczęściowe), klapki i czepki.

Kontakt w sprawach organizacyjnych – Robert Barczyk barczyk@zprp.org.pl tel. +48 (22) 892 90 11  wew.: 123

Po potwierdzeniu udziału zawodników po terminie 7 lipca 2024 r. zostanie opublikowana (http://ospr.edu.pl) trasa przejazdu autokarów/busów z miejsc najliczniej reprezentowanych przez zawodników. Dojazd na miejsca zbiórki organizowany jest indywidualnie.

Skip to content