Powołania chłopców na zgrupowanie letnie '2024

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje na zgrupowania letnie OSPR w  Kielcach (Zespół Szkół nr 2
ul. Jagiellońska 90, 25-734 Kielce), w dniach 21.07 do 31.07.2024 r. następujących zawodników oraz kadrę szkoleniową:

Lp.Nazwisko i imięWojewództwomiejscowość
1Adamczyk PatrykKielceświętokrzyskie
2Adamski Fabian            Świebodzinlubuskie
3Andrzejewski Hołub AleksanderKoszalinzachodniopomorskie
4Bawer Borys                  Grodkówopolskie
5Cegielski Maksymilian Wrocławdolnośląskie
6Ciecierski MichałPiotrków Trybunalskiłódzkie
7Cisowski BartłomiejPiotrków Trybunalskiłódzkie
8Cygler Filip                     Gorzów Wlkp.lubuskie
9Dębowski Tymoteusz  Świebodzinlubuskie
10Dolny MarcelPłockmazowieckie
11Faryj SzczepanKrakówmałopolskie
12Gaweł KevinGrodkówopolskie
13Gawenda JędrzejWarszawamazowieckie
14Gawinowski Wiktor     Opoleopolskie
15Gładun NikodemBiała Podlaskalubelskie
16Gosz AntoniBaninopomorskie
17Górka FranciszekPiotrków Trybunalskiłódzkie
18Górnisiewicz KarolMielecpodkarpackie
19Gromyko YaramirZabrześląskie
20Hycnar KonradLibuszamałopolskie
21Jamiołkowski MateuszGdańskpomorskie
22Józefowski DawidZamośćlubelskie
23Kamiński KrystianPłockmazowieckie
24Kapela FabianSzczecinzachodniopomorskie
25Karda DominikPiotrków Trybunalskiłódzkie
26Kicki IgnacyGdańskpomorskie – rezygnacja
27Klimowicz ArkadiuszPoznańwielkopolskie
28Komisarek Dawid         Poznańwielkopolskie
29Korpysz MarcelBiała Podlaskalubelskie
30Kosek Iwo                      Poznańwielkopolskie
31Kowalczyk WojciechOlsztynwarmińsko-mazurskie
32Kusaj TomaszGdańskpomorskie
33Liedtke OskarGrudziądzkujawsko-pomorskie
34Michułka NatanSzczecinzachodniopomorskie
35Miszka PawełZabrześląskie
36Molecki GabrielTarnówmałopolskie
37Murzyński Antoni         Wrocławdolnośląskie
38Olender IreneuszOlsztynwarmińsko-mazurskie
39Owsik JanPłockmazowieckie
40Plaga BorysOstrołękamazowieckie – rezygnacja
41Pomykała AdamPiotrków Trybunalskiłódzkie
42Ryś Wojciech                 Poznańwielkopolskie
43Schmeidel MichałKielceświętokrzyskie
44Skrabania Wojciech      Opoleopolskie – rezygnacja
45Skrok JakubSandomierzświętokrzyskie
46Strzelczyk KubaDzierżoniówdolnośląskie
47Strzylak IgorMorągwarmińsko-mazurskie
48Sucharzewski AleksanderGrudziądzkujawsko-pomorskie
49Szczodrowski FilipTczewpomorskie
50Szlom AdamPłockmazowieckie
51Szumieł Stanisław        Dzierżoniówdolnośląskie
52Szypulewski MaciejGdańskpomorskie
53Śliwa MaciejMielecpodkarpackie
54Śliwiński BorysKoszalinzachodniopomorskie
55Świtkiewicz KarolPłockmazowieckie
56Talarczyk Stanisław      Poznańwielkopolskie
57Tkaczyk AdamKielceświętokrzyskie
58Trzaskowski MaciejBaninopomorskie
59Tur MaciejZamośćlubelskie
60Wawszczak KarolPiekary Śląskieśląskie
61Wilk SzymonMielecpodkarpackie
62Witek TomaszLibuszamałopolskie
63Wójcik WojciechZabrześląskie
64Morzyk SzymonKielceświętokrzyskie

Zawodnicy rezerwowi:

1Bahonko Grzegorz – powołanyBiała Podlaskalubelskie
2Czernicki Krzysztof       Wrocławdolnośląskie
3Doktór NikodemObornikiwielkopolskie
4Gleba MiłoszOstrołękamazowieckie
5Jaksik Wojciech  Piekary Śląskieśląskie
6Janus FilipKielceświętokrzyskie
7Juruś BłażejLibuszamałopolskie
8Kępiński AleksanderElblągwarmińsko-mazurskie
9Kierwiak KsaweryElblągwarmińsko-mazurskie
10Klein AleksanderPrzemyślpodkarpackie
11Kurek Maciej                 Legnicadolnośląskie
12Mazurczak Nikodem – powołanyKielceświętokrzyskie
13Migała MateuszZabrześląskie
14Murowański MaciejPiotrków Trybunalskiłódzkie
15Roesler Tobiasz            Opoleopolskie
16Rosiak AdamWarszawamazowieckie
17Rymarczyk Mikołaj – powołanyWarszawamazowieckie
18Sierzputowski AntoniElblągwarmińsko-mazurskie
19Skowron IgnacyMielecpodkarpackie
20Stochla SzymonZabrześląskie
21Szmyt ArturWarszawamazowieckie
22Trojnar JulianPrzemyślpodkarpackie

Kadra szkoleniowa:

NazwiskoImięFunkcja
KulikJózefkierownik
WalczykLidiazastępca kierownika
BrózdaKatarzynaszkoleniowiec
BykowskiJanuszszkoleniowiec
CiastońBeataszkoleniowiec
GłuszekMichałfizjoterapeuta
GóralArturszkoleniowiec
KożuchJerzyszkoleniowiec
KrawczykKrzysztofszkoleniowiec
OrzechJanszkoleniowiec
PezdaPiotrszkoleniowiec
RykaczewskiArturszkoleniowiec
UngierMarcelfizjoterapeuta
WęgrzynowskiAdamszkoleniowiec
ZiemkiewiczMarcinszkoleniowiec

Rodzice opiekunowie prawni zawodników są zobowiązani do przedstawienia dokumentacji do dnia
24 czerwca 2024 /wg załączonych wzorów/

zgody na udział w formie karty kwalifikacyjnej (oryginał pocztą do siedziby ZPRP);

• aktualnych badań lekarskich (o ile nie zostały załączone przez trenera do e-Systemu);

Brak dokumentacji potwierdzającej wolę udziału w obozie po 24 czerwca skutkuje skreśleniem zawodnika z listy uczestników. W to miejsce zostaje powołany zawodnik rezerwowy.

W dniu wyjazdu (21.07.2024 r.) zawodnicy powinni posiadać:

• aktualną legitymację szkolną/dowód osobisty;

Każdy z zawodnik powinien zabrać swoją piłkę.

Skip to content