Trasy przejazdu busów:

dziewczęta  

Gdańsk  – Elbląg – Kwidzyn  – Brodnica  – Zaździerz

Dąbrowa Białostocka – Warszawa (z Lublina i Łukowa) – Płock – Zaździerz

Zachodniopomorskie, Dolnośląskie i Wielkopolskie dojazd pociągami

 

RAZEM chłopcy + dziewczęta

Opole – Gliwice – Zabrze – Chorzów – Sosnowiec – Piotrków Tryb. – Łódź – Zaździerz – Gdańsk

chłopcy

Ostrowiec Św. – Kazimierz Dolny – Siemiatycze – Olsztyn – Gdańsk

Lubuskie, Dolnośląskie i Zachodniopomorskie, Wielkopolskie – dojazd pociągami

HARMONOGRAM ZAJĘĆ TRENINGOWYCH

1 dzień/czwartek  15.12.2016 r., przyjazd i zakwaterowanie do godz. 15.00

  • godz. 15.30 odprawa,
  • godz. 16.30 wyjazd Gr. 1 i 2 na trening,
  • godz. 17.00 – 19.00 1TR, Gr.1 (17.00 – 18.00 mała sala – motoryka, 18.00 – 19.00 hala)

                                           Gr.2 (17.00 – 18.00 hala, 18.00 – 19.00 mała sala  – motoryka)

  • godz. 20.30  - odprawa.

2  dzień/ piątek 16.12.2016 r.

Trening dopołudniowy                    

  • 30  – 11.30 2TR, Gr.1 (9.30 – 10.30 mała sala – motoryka, 10.30 – 11.30 hala)

                               Gr.2 (9.30 – 10.30 hala, 10.30 – 11.30 mała sala  – motoryka)

  • 30 – 12.00 zajęcia z fizjoterapeutą dla Gr. 1 i 2

 

Trening popołudniowy                         

  •  00  – 17.00 3TR, Gr. 1 (15.00 – 16.00 siłownia – ćw. z gryfem, 15.00 – 16.00 hala)

                                          Gr. 2 (15.00 – 16.00 hala, 16.00 – 17.00 siłownia – ćw. z gryfem).

  • 30 wyjazd na mecz.

3  dzień/ sobota 17.12.2016 r.

Trening dopołudniowy  

  •  30  – 11.30 1TR, Gr. 1 (9.30 – 10.30 mała sala - motoryka, 10.30 – 11.30 hala)

                                  Gr. 2 (9.30 – 10.30 hala, 10.30 – 11.30 mała sala - motoryka)

Trening popołudniowy                 

  •  00  – 17.00 2TR, Gr. 1 (15.00 – 16.00 mała sala – motoryka, 16.00 – 17.00 hala)

                                          Gr. 2 (15.00 – 16.00 hala, 16.00 – 17.00 mała sala  – motoryka)

  • 30 wyjazd na mecz.

4 dzień/niedziela 18.12.2016 r.

Trening dopołudniowy  

  •  30 – 11.30 3TR, Gr.1 (9.30 – 10.30 siłownia – ćw. z gryfem, 10.30 – 11.30 hala)

                                         Gr.2 (9.30 – 10.30 hala, 10.30 – 11.30 siłownia  – ćw. z gryfem)

  • 30 – 12.00 zajęcia z fizjoterapeutą dla Gr. 1 i 2
  • 00  podsumowanie i zakończenie konsultacji.

Uwaga

Trening numer 3 – pierwsza część (motoryka - siła) odbędzie się w siłowni i będzie dotyczyć:

  • techniki wykonywania ćwiczeń ze sztangą: przysiad, zarzut, wyciskanie, rwanie, wykrok, wspięcia, wejścia i zejścia na podwyższenie.

 

Zawodniczki powinne zabrać ze sobą:

  • aktualne badania lekarskie
  • sprzęt treningowy do zajęć w hali