Wykaz akcji z listami uczestników akcji szkoleniowych OSPR zgodnie z obowiązkiem wynikającym z Decyzji Ministra Sportu i Turystyki  nr 12 z 9 lutego 2017 r.

2017-03-19 2017-03-22 Kielce  swi k
2017-03-30 2017-04-02 Zaździerz  maz k
2017-04-03 2017-04-06 Wągrowiec  wlp k
2017-04-03 2017-04-06 Trzęsacz  zpm k
2017-04-06 2017-04-09 Zaździerz  maz m
2017-04-06 2017-04-09 Trzęsacz  zpm m
2017-04-07 2017-04-10 Brenna sl m
2017-04-09 2017-04-12 Kielce  swi m
2017-04-09 2017-04-12 Górzno kpm km
2017-04-11 2017-04-14 Nowa Karczma/Grabówko pom m
2017-04-23 2017-04-26 Karpacz  dsl k
2017-05-25 2017-05-28 Cmolas pkr m
2017-04-24 2017-04-27 Wągrowiec  wlp m
2017-04-26 2017-04-29 Karpacz  dsl m
2017-04-27 2017-04-30 Puławy  m2 k
2017-04-27 2017-04-30 Żagań lbu m
2017-04-30 2017-05-03 Żagań lbu k
2017-05-01 2017-05-04 Bochnia m4 m
2017-05-04 2017-05-07 Tułowice opo k
2017-05-04 2017-05-07 Bochnia m4 k
2017-04-06 2017-04-09 Milówka sl k
2017-05-24 2017-05-27 Wągrowiec m3 km
2017-05-11 2017-05-14 Cmolas pkr k
2017-05-11 2017-05-14 Cetniewo M1 km
2017-05-11 2017-05-14 Zamość lub m
2017-05-11 2017-05-14 Kleszczów ldz m
2017-05-17 2017-05-20 Nowa Karczma/Grabówko pom k
2017-05-18 2017-05-21 Puławy lub k
2017-05-18 2017-05-21 Siemiatycze  pdl km
2017-05-19 2017-05-22 Bochnia mal m
2017-05-25 2017-05-28 Rudka m2 m
2017-05-26 2017-05-29 Bochnia mal k
2017-06-01 2017-06-04 Giżycko wm k
2017-06-01 2017-06-04 Kleszczów ldz k
2017-06-13 2017-06-15 Morąg wm m
2017-06-15 2017-06-18 Tułowice opo m
2017-07-17 2017-07-19 Karczew, Józefów, Ostrołęka maz km
2017-08-03 2017-08-13

Biała Podlaska

lub m

 2017-08-03

2017-08-13 Gdańsk pom dz

 

2017-09-14 2017-09-17 Karpacz  dsl k
2017-09-22 2017-09-25 Karpacz  dsl m
2017-10-05 2017-10-08 Siemiatycze  pdl m
2017-10-05 2017-10-08 Siemiatycze  pdl k
2017-11-02 2017-11-05 Milówka sl k
2017-10-15 2017-10-18 Kielce  swi m
2017-10-16 2017-10-19 Wągrowiec  wlp k
2017-10-19 2017-10-22 Giżycko wm k
2017-10-19 2017-10-22 Giżycko wm m
2017-10-21 2017-10-24 Bochnia mal m
2017-10-22 2017-10-25 Nowa Karczma/Grabówko pom k
2017-10-22 2017-10-25 Kielce  swi k
2017-10-23 2017-10-26 Trzęsacz  zpm k
2017-10-25 2017-11-28 Nowa Karczma/Grabówko  pom m
2017-10-26 2017-10-29 Rudka m2 k
2017-10-26 2017-10-29 Kleszczów ldz k
2017-10-26 2017-10-29 Głuchołazy opo m
2017-10-26 2017-10-29 Zaździerz  maz k
2017-10-26 2017-11-29 Giżycko kpm km
2017-10-26 2017-10-29 Trzęsacz  zpm m
2017-10-26 2017-10-29 Cmolas m4 k
2017-11-02 2017-11-05 Puławy  lub m
2017-11-02 2017-11-05 Rudka m2 m
2017-11-02 2017-11-05 Cetniewo M1 km
2017-11-02 2017-11-05 Cmolas m4 m
2017-11-09 2017-11-12 Łuków lub k
2017-11-09 2017-11-12 Kleszczów ldz m
2017-11-10 2017-11-13 Bochnia mal k
2017-11-13 2017-11-16 Wągrowiec  wlp m
2017-11-16 2015-11-19 Cmolas pkr m
2017-11-16 2017-11-19 Zaździerz  maz m
2017-11-16 2017-11-19 Głuchołazy opo k
2017-11-16 2015-11-19 Cmolas pkr k
2017-11-16 2015-11-19 Dzierżoniów m3 km
2017-11-17 2017-11-20 Gliwice sl m
2017-12-07 2017-12-10 Płock centr k
2017-12-14 2017-12-17 Kielce  centr m
listopad grudzień Babimost lbu k
listopad grudzień Babimost lbu m

 

OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA ORGANIZACJE AKCJI SZKOLENIOWYCH

akcje wojewódzkie

Mirosław Dukat – koordynator województwa łódzkiego
Krzysztof Krawczyk – koordynator województwa lubelskiego
Dariusz Kudła – koordynator województwa lubuskiego
Henryk Kwolik – koordynator województwa opolskiego
Artur Lipka – koordynator województwa warmińsko-mazurskiego
Ryszard Mańko – koordynator województwa świętokrzyskiego
Marcin Markuszewski – koordynator województwa pomorskiego
Jacek Moskalczyk – koordynator województwa podkarpackiego
Jan Orzech – koordynator województwa kujawsko-pomorskiego
Zygmunt Piwowarski – koordynator województwa mazowieckiego
Jan Sowa – koordynator województwa małopolskiego
Edyta Suchy – koordynator województwa dolnośląskiego
Jarosław Szymaniak – koordynator województwa zachodniopomorskiego
Marek Werle – koordynator województwa wielkopolskiego
Krzysztof Wieczorek – koordynator województwa podlaskiego
Janusz Szymczyk – koordynator województwa śląskiego
 

akcje makroregionalne (m1, m2, m3, m4) oraz centralne

Józef Kulik (lubelskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie)
Marek Mońko (kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie)
Michał Skórski (dolnośląskie, lubuskie, opolskie, wielkopolskie)
Lidia Walczyk (małopolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie)