Związek Piłki Ręcznej w Polsce rozpoczął przygotowania do 3 sezonu Projektu, który jest szczególny ze względu na konieczność dostosowania struktury szkolenia do zmieniającego się systemu oświaty. W dniach 24 kwietnia 2017 r., 16 maja 2017 r. i 28 sierpnia 2017 r. obyło się spotkanie Komisji Oceniającej OSPR, która postanowiła o nawiązaniu współpracy z samorządami reprezentującymi 16 szkół ponadgimnazjalnych z klasami sportowymi dziewcząt i 16 szkół ponadgimnazjalnych z klasami sportowymi chłopców.

Szkoła ponadgimnazjalna – OSPR dziewcząt

Nazwa

Miejscowość

Województwo

Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Junior

Wrocław

dolnośląskie

Zespół Szkół nr 1 III Liceum Ogólnokształcące

Brodnica

kujawsko-pomorskie

XXIV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła II

Lublin

lubelskie

Zespół Szkół Licealnych im. Zbigniewa Herberta

Słubice

lubuskie

Liceum Ogólnokształcące nr XLIII w ZSO nr 5

Łódź

łódzkie

IV Liceum Ogólnokształcące Sportowe im. Świętej Kingi

Nowy Sącz

małopolskie

Zespół Szkół Sportowych nr 50 im. Janusza Kusocińskiego LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego

Warszawa

mazowieckie

Publiczne Liceum Ogólnokształcące w Tułowicach

Tułowice

opolskie

ZSO nr 2 V LO Rzeszów - Szkoła Mistrzostwa Sportowego

Rzeszów

podkarpackie

Zespół Szkół im. gen. Nikodema Sulika

Dąbrowa Białostocka

podlaskie

Sportowe Liceum Ogólnokształcące przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Kwidzynie

Kwidzyn

pomorskie

Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych XI Liceum Ogólnokształcące Sportowe

Gliwice

śląskie

X Liceum Ogólnokształcące im. J. Wybickiego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1

Kielce

świętokrzyski

IV Liceum w Elblągu

Elbląg

warmińsko-mazurskie

Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego

Poznań

wielkopolskie

Centrum Kształcenia Sportowego Liceum z Oddziałami Sportowymi

Szczecin

zachodniopomorskie

 

Szkoła ponadgimnazjalna – OSPR chłopców

Nazwa

Miejscowość

Województwo

Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Junior

Wrocław

dolnośląskie

XX Liceum Ogólnokształcące Sportowe

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Franciszka Dionizego Kniaźnina III Liceum Ogólnokształcące w Puławach

Puławy

lubelskie

VII Liceum Ogólnokształcące im. Jarosław Dąbrowskiego

Zielona Góra

lubuskie

LV Liceum Ogólnokształcące przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 10

Łódź

łódzkie

I Liceum Ogólnokształcące

Kraków

małopolskie

Zespół Szkół Sportowych nr 50 im. Janusza Kusocińskiego LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego

Warszawa

mazowieckie

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr VI im. Gerarda Leopolda Okulickiego

Opole

opolskie

ZSO nr 1 V Liceum Ogólnokształcące

Mielec

podkarpackie

Zespół Szkół im. gen. Nikodema Sulika

Dąbrowa Białostocka

podlaskie

Zespól Szkół Sportowych i Ogólnokształcących XII Liceum Ogólnokształcące z klasami sportowymi

Gdańsk

pomorskie

Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego

Katowice

śląskie

X Liceum Ogólnokształcące im. J. Wybickiego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1

Kielce

świętokrzyski

IV Liceum w Elblągu

Elbląg

warmińsko-mazurskie

Liceum Geodezyjno-Drogowe

Poznań

wielkopolskie

Centrum Kształcenia Sportowego Liceum z Oddziałami Sportowymi

Szczecin

zachodniopomorskie

 

W ciągu najbliższych dwóch lat naukę w gimnazjach będą podejmować chłopcy i dziewczęta z drugiej
i trzeciej klasy gimnazjów. Umożliwiona im będzie udział w Projekcie, aż do wygaśnięcia szkoły lub rozwiązania grupy szkoleniowej (np. na skutek: braku trenera z odpowiednimi kwalifikacjami, brak grupy szkoleniowej, trudności w organizacji zajęć sportowych). Komisja Oceniająca OSPR przyjęła aplikacje 42 szkół reprezentujących odziały żeńskie i 44 szkół reprezentujących odziały męskie.

Ze względu na zmiany sytemu oświaty, w niektórych zespołach szkół odziały gimnazjalne będą włączone do szkół podstawowych, a w przypadku odpowiednich warunków organizacyjnych młodzież dotąd objęta Projektem będzie mogła kontynuować szkolenie w zakresie piłki ręcznej. Wnioski szkół w zakresie tych zmian przyjmowane są dalej przez koordynatorów wojewódzkich OSPR.

 

Gimnazja – OSPR dziewcząt

Nazwa

Miejscowość

Województwo

Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza Gimnazjum nr 1

Jelcz-Laskowice

dolnośląskie

Zespół Szkół Sportowych Gimnazjum nr 2 - Sportowe

Lubin

dolnośląskie

Gimnazjum nr 28 im. Kawalerów Orderu Orła Białego

Wrocław

dolnośląskie

Zespół Szkół nr 1 im. Karola Wojtyły-Jana Pawła II Gimnazjum nr 2

Brodnica

kujawsko-pomorskie

Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II

Kowalewo Pomorskie

kujawsko-pomorskie

Gimnazjum nr 1 im. ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Wąbrzeźno

kujawsko-pomorskie

Gimnazjum nr 10 im. Ks. Jana Twardowskiego

Lublin

lubelskie

Gimnazjum nr 19 im. Józefa Czechowicza

Lublin

lubelskie

Gimnazjum nr 2 im. Ks. Stanisława Konarskiego

Łuków

lubelskie

Zespół Szkół w Deszcznie

Deszczno

lubuskie

Gimnazjum 1 im. Zygmunta Imbierowicz w Słubicach

Słubice

lubuskie

Zespół Edukacyjny w Trzcielu Gimnazjum im. Św. Floriana

Trzciel

lubuskie

Publiczne Gimnazjum nr 14 im. Roberta Schumana w Łodzi

Łódź

łódzkie

Publiczne Gimnazjum nr 39 w ZSO nr 5

Łódź

łódzkie

Gimnazjum nr 5 im. Mikołaja Kopernika

Piotrków Trybunalski

łódzkie

Zespół Szkół, Gimnazjum im. M. Kopernika w Chełmcu

Chełmiec

małopolskie

Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 1 Gimnazjum nr 47

Kraków

małopolskie

Gimnazjum nr 5 im. Świętej Kingi w Nowym Sączu

Nowy Sącz

małopolskie

Gimnazjum nr 5 im. Zygmunta Padlewskiego w Płocku

Płock

mazowieckie

Gimnazjum Sportowe nr 17

Warszawa

mazowieckie

Publiczne Gimnazjum nr 1 im. M. Kopernika w Grodkowie

Grodków

opolskie

Gimnazjum nr 2 im. Karpatczyków w Nysie

Nysa

opolskie

Publiczne Gimnazjum nr 2 im. ks. Stanisława Konarskiego

Jarosław

podkarpackie

ZSP Gimnazjum  Posada Górna

Posada Górna

podkarpackie

Zespół Szkół Samorządowych Gimnazjum im Armii Krajowej

Dąbrowa Białostocka

podlaskie

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II Gimnazjum nr 2

Siemiatycze

podlaskie

Gimnazjum nr 17 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Gdańsk

pomorskie

Gimnazjum nr 2 im. Armii Krajowej w Kwidzynie

Kwidzyn

pomorskie

Zespół Szkół w Nowej Karczmie Publiczne Gimnazjum

Nowa Karczma

pomorskie

Zespół Szkół Sportowych nr 2 im. Gerarda Cieślika Gimnazjum nr 9

Chorzów

śląskie

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14 Gimnazjum nr 6 im. Janusza Korczaka w Gliwicach

Gliwice

śląskie

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14 Gimnazjum Sportowe nr 24 im. Olimpijczyków Zagłębia Dąbrowskiego

Sosnowiec

śląskie

Gimnazjum nr 16 im. Janusza Kusocińskiego

Kielce

świętokrzyski

Gimnazjum im. Armii Krajowej w Zespole Szkół w Stadnickiej Woli

Końskie

świętokrzyski

Zespół Szkół w Rozogach Gimnazjum im. Ks. Jana Twardowskiego

Rozogi

warmińsko-mazurskie

Szkoła Podstawowa nr 7

Gniezno

wielkopolskie

Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy

Koźmin Wlkp.

wielkopolskie

Gimnazjum nr 60 im. Cyryla Ratajskiego

Poznań

wielkopolskie

Gimnazjum Publiczne im. Saperów Polskich

Drawno

zachodniopomorskie

Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum nr 4 im. Stanisława Lema

Koszalin

zachodniopomorskie

Centrum Kształcenia Sportowego Gimnazjum z Oddziałami Sportowymi

Szczecin

zachodniopomorskie

 

Gimnazja – OSPR chłopców

Nazwa

Miejscowość

Województwo

Gimnazjum nr 5 im. Polskich Olimpijczyków

Głogów

dolnośląskie

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 Gimnazjum nr 2

Legnica

dolnośląskie

Zespół Szkół Sportowych Gimnazjum nr 2 - Sportowe

Lubin

dolnośląskie

Zespół Szkół nr 1 im. Karola Wojtyły-Jana Pawła II Gimnazjum nr 2

Brodnica

kujawsko-pomorskie

Zespół  Szkół  nr  28  Gimnazjum Nr 2

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 Gimnazjum nr 3

Grudziądz

kujawsko-pomorskie

Gimnazjum nr 10 im. Ks. Jana Twardowskiego

Lublin

lubelskie

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Puławach

Puławy

lubelskie

Gimnazjum nr 6 im. Królowej św. Jadwigi w Zespole Szkół nr 6 w Zamościu

Zamość

lubelskie

Gimnazjum nr 9

Gorzów Wlkp.

lubuskie

Gimnazjum nr 1 im. M. Kopernika w Świebodzinie

Świebodzin

lubuskie

Gimnazjum nr 2 im. Adama Asnyka

Zielona Góra

lubuskie

Publiczne Gimnazjum nr 35 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 8 im. S. Staszica

Łódź

łódzkie

Gimnazjum nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim

Tomaszów Mazowiecki

łódzkie

Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Sportowymi im. Kazimierza Wielkiego w Wieluniu

Wieluń

łódzkie

Publiczne Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. prof. Józefa Tischnera

Chrzanów

małopolskie

Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 1 Gimnazjum nr 47

Kraków

małopolskie

Zespół Szkół nr 5 im. Unii Europejskiej w Ostrołęce - Gimnazjum nr 5

Ostrołęka

mazowieckie

Gimnazjum nr 5 im. Zygmunta Padlewskiego w Płocku

Płock

mazowieckie

ZSS w Zawidzu Kościelnym - Gimnazjum Publiczne im. Wł. St. Reymonta

Zawidz Kościelny

mazowieckie

Publiczne Gimnazjum im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Komprachcice

opolskie

Publiczne Gimnazjum nr 4 im. Jana Kochanowskiego

Opole

opolskie

Publiczne Gimnazjum nr 1 w Zawadzkiem

Zawadzkie

opolskie

Publiczne Gimnazjum im. ks. Wojciecha Borowiusza w Cmolasie

Cmolas

podkarpackie

ZSO nr 1 Gimnazjum nr 3

Mielec

podkarpackie

Gimnazjum nr 1 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Przeworsk

podkarpackie

Publiczne Gimnazjum nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Seweryna Nowakowskiego

Białystok

podlaskie

Zespół Szkół Samorządowych Gimnazjum im Armii Krajowej

Dąbrowa Białostocka

podlaskie

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II Gimnazjum nr 2

Siemiatycze

podlaskie

Gimnazjum nr 17 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Gdańsk

pomorskie

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II

Gdańsk

pomorskie

Zespół Szkół Publicznych nr 1

Kościerzyna

pomorskie

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14 Gimnazjum Sportowe nr 24 im. Olimpijczyków Zagłębia Dąbrowskiego

Sosnowiec

śląskie

Zespół Szkół Sportowych im. Janusza Kusocińskiego Gimnazjum nr 19

Zabrze

śląskie

Gimnazjum nr 3 w Zawierciu/Szkoła Podstawowa nr 3

Zawiercie

śląskie

Gimnazjum nr 7 im. Stanisława Moniuszki w Kielcach

Kielce

świętokrzyski

Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego

Ostrowiec Świętokrzyski

świętokrzyski

Gimnazjum nr 1 w Sandomierzu im. Jana Długosza (w: SP nr 4  im. J. Iwaszkiewicza z Oddziałami Gimnazjalnymi)

Sandomierz

świętokrzyski

Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II

Ostrów Wielkopolski

wielkopolskie

Gimnazjum nr 5 Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Nowaka w Zespole Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 1

Poznań

wielkopolskie

Gimnazjum nr 54 z Oddziałami Sportowymi im. Mikołaja Kopernika

Poznań

wielkopolskie

Gimnazjum Publiczne im. Saperów Polskich

Drawno

zachodniopomorskie

Gimnazjum nr 11 im. Lotników Polskich

Koszalin

zachodniopomorskie

Centrum Kształcenia Sportowego Gimnazjum z Oddziałami Sportowymi

Szczecin

zachodniopomorskie

 

Liczba szkół podstawowych objętych projektem została zmniejszona, lecz liczba oddziałów
w wytypowanych szkołach podstawowych może wzrosnąć. Szkoleniem zostanie objęta młodzież
od 4 klasy szkoły podstawowej do klasy 7 w 2017/18 roku szkolnym i rok później do klasy 8. Dotychczas tworzono wyłącznie oddziały na poziomie 6 klasy szkoły podstawowej, a w nadchodzącym roku będzie możliwość utworzenia również jednego oddziału w klasach młodszych i jednego w klasach starszych.

Szkoły podstawowe – OSPR dziewcząt

Nazwa

Miejscowość

Województwo

Szkoła Podstawowa nr 9

Legnica

dolnośląskie

Zespół Szkół Sportowych Szkoła Podstawowa nr 7 Szkoła Sportowa w Lubinie

Lubin

dolnośląskie

Szkoła Podstawowa nr 95 im. Jarosława Iwaszkiewicza

Wrocław

dolnośląskie

Zespół Szkół nr 1 im. Karola Wojtyły-Jana Pawła II Szkoła Podstawowa nr 7

Brodnica

kujawsko-pomorskie

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej

Kowalewo Pomorskie

kujawsko-pomorskie

Szkoła Podstawowa nr 3

Wąbrzeźno

kujawsko-pomorskie

Szkoła Podstawowa nr 19

Lublin

lubelskie

Szkoła Podstawowa nr 2

Łuków

lubelskie

Szkoła Podstawowa nr 2

Kraśnik

lubelskie

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Kowalowie

Rzepin

lubuskie

Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika w Słubicach

Słubice

lubuskie

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2

Świebodzin

lubuskie

Szkoła Podstawowa nr 109 w Łodzi

Łódź

łódzkie

Szkoła Podstawowa nr 162

Łódź

łódzkie

Szkoła Podstawowa nr 2

Piotrków Trybunalski

łódzkie

Szkoła Podstawowa

Bobowa

małopolskie

Szkoła Podstawowa nr 91 w Krakowie

Kraków

małopolskie

Szkoła Podstawowa nr 20 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nowym Sączu

Nowy Sącz

małopolskie

Szkoła Podstawowa nr 2 w Radzyminie

Radzymin

mazowieckie

Szkoła Podstawowa nr 152

Warszawa

mazowieckie

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika

Zielonka

mazowieckie

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa Lompy w Grodkowie

Grodków

opolskie

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 im. Przyjaźni Narodów Świata w Opolu

Opole

opolskie

Publiczna Sportowa Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka

Krapkowice

opolskie

Zespół Szkół im. ks. Prałata St. Sudoła Szkoła Podstawowa w Dzikowcu

Dzikowiec

podkarpackie

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ks. Stanisława Konarskiego

Jarosław

podkarpackie

ZSP Szkoła Podstawowa  Posada Górna

Posada Górna

podkarpackie

Szkoła Podstawowa nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Białymstoku

Białystok

podlaskie

Zespół Szkół Samorządowych Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki

Dąbrowa Białostocka

podlaskie

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa nr 3

Siemiatycze

podlaskie

Szkoła Podstawowa nr 92 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Gdańsk

pomorskie

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza

Kwidzyn

pomorskie

Zespół Szkół w Nowej Karczmie Szkoła Podstawowa

Nowa Karczma

pomorskie

Szkoła Podstawowa nr 21 Zespół Szkół nr 2 im. Gerarda Cieślika

Chorzów

śląskie

Szkoła Podstawowa nr 14 im. Stefana Żeromskiego

Gliwice

śląskie

Szkoła Podstawowa nr 42

Sosnowiec

śląskie

Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Masłowie

Masłów

świętokrzyskie

Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Zespole Szkół w Stadnickiej Woli

Końskie

świętokrzyskie

Szkoła Podstawowa nr 32 im. Janusza Kusocińskiego

Kielce

świętokrzyskie

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Józefa Piłsudskiego w Elblągu w ZS nr 3

Elbląg*

warmińsko-mazurskie

Zespół Oświatowy w Mikołajkach Szkoła Podstawowa

Mikołajki

warmińsko-mazurskie

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rozogach

Rozogi

warmińsko-mazurskie

Szkoła Podstawowa nr 12 im. prof. Adama Wodziczki

Gniezno

wielkopolskie

Szkoła Podstawowa w Mokronosie

Koźmin Wielkopolski

wielkopolskie

Szkoła Podstawowa nr 46 im. Marii Dąbrowskiej

Poznań

wielkopolskie

Szkoła Podstawowa nr 7

Koszalin

zachodniopomorskie

Szkoła Podstawowa nr 2 w Szczecinie

Szczecin

zachodniopomorskie

Szkoła Podstawowa nr 59 im. B. Krzywoustego

Szczecin

zachodniopomorskie

*W ustalonych przypadkach szkoły podstawowe przyjmują odziały gimnazjalne OSPR

Szkoły podstawowe – OSPR chłopców

Nazwa

Miejscowość

Województwo

Szkoła Podstawowa nr 11

Głogów

dolnośląskie

Szkoła Podstawowa nr 9

Legnica

dolnośląskie

Zespół Szkół Sportowych Szkoła Podstawowa nr 7 Szkoła Sportowa w Lubinie

Lubin

dolnośląskie

Zespół Szkół nr 1 im. Karola Wojtyły-Jana Pawła II Szkoła Podstawowa nr 7

Brodnica

kujawsko-pomorskie

Szkoła Podstawowa nr 66

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Szkoła Podstawowa nr 18

Grudziądz

kujawsko-pomorskie

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Edmunda Wojnowskiego

Biała Podlaska

lubelskie

Szkoła Podstawowa nr 5

Puławy

lubelskie

Szkoła Podstawowa nr 8

Zamość

lubelskie

Szkoła Podstawowa nr 2

Gorzów Wlkp.

lubuskie

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2

Świebodzin

lubuskie

Szkoła Podstawowa nr 10 w Zielonej Górze

Zielona Góra

lubuskie

Międzynarodowa Szkoła Mistrzostwa Sportowego

Łódź

łódzkie

Szkoła Podstawowa nr 16 im. Polskich Olimpijczyków

Piotrków Trybunalski

łódzkie

Szkoła Podstawowa nr 4 Miejski Zespół Szkół nr 1

Wieluń

łódzkie

Szkoła Podstawowa n 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Chrzanowie

Chrzanów

małopolskie

Szkoła Podstawowa nr 91 w Krakowie

Kraków

małopolskie

Zespół Szkolno Przedszkolny w Libuszy

Libusza

małopolskie

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce

Ostrołęka

mazowieckie

Szkoła Podstawowa nr 3

Płock

mazowieckie

Szkoła Podstawowa nr 336 im. Janka Bytnara

Warszawa

mazowieckie

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa Lompy w Grodkowie

Grodków

opolskie

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 im. Przyjaźni Narodów Świata w Opolu

Opole

opolskie

Publiczna Szkoła Podstawowa  w Zawadzkiem

Zawadzkie

opolskie

ZS Cmolasie - Szkoła Podstawowa im. prof. Jana Czekanowskiego

Cmolas

podkarpackie

Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II

Mielec

podkarpackie

Szkoła Podstawowa nr 14

Przemyśl

podkarpackie

Szkoła Podstawowa nr 49 z oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Białymstoku

Białystok

podlaskie

Zespół Szkół Samorządowych Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki

Dąbrowa Białostocka

podlaskie

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa nr 3

Siemiatycze

podlaskie

Szkoła Podstawowa nr 92 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Gdańsk

pomorskie

Zespół Szkół Publicznych nr 1

Kościerzyna

pomorskie

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 Szkoła Podstawowa nr 3

Gdańsk

pomorskie

Szkoła Podstawowa nr 42

Sosnowiec

śląskie

Szkoła Podstawowa nr 19 w Zespole Szkół Sportowych im. Janusza Kusocińskiego w Zabrzu

Zabrze

śląskie

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczak w Zawierciu

Zawiercie

śląskie

Szkoła Podstawowa nr 39 w Kielcach (Dawne gimnazjum nr 7)

Kielce

świętokrzyskie

Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego

Ostrowiec Świętokrzyski

świętokrzyskie

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sandomierzu

Sandomierz

świętokrzyskie

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Józefa Piłsudskiego w Elblągu w ZS nr 3

Elbląg*

warmińsko-mazurskie

Szkoła Podstawowa nr 1

Morąg*

warmińsko-mazurskie

Szkoła Podstawowa nr 2

Olsztyn*

warmińsko-mazurskie

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II

Ostrów Wielkopolski

wielkopolskie

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Arkadego Fiedlera

Poznań

wielkopolskie

Szkoła Podstawowa nr 46 im. Marii Dąbrowskiej

Poznań

wielkopolskie

Szkoła Podstawowa nr 23

Koszalin

zachodniopomorskie

Szkoła Podstawowa w Drawnie

Drawno

zachodniopomorskie

Szkoła Podstawowa nr 59 im. B. Krzywoustego

Szczecin

zachodniopomorskie

Program rozwoju piłki ręcznej – ośrodki szkolenia sportowego młodzieży jest systemem szkolenia dzieci i młodzieży w piłce ręcznej jest wspierany przez:

Instytucje:

Ministerstwo Sportu i Turystyki

Instytucje:  Ministerstwo Sportu i Turystyki

 

 

 

*umowa w zakresie Programu dofinansowania ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej zadań związanych ze szkoleniem młodzieży uzdolnionej sportowo w piłce ręcznej w ośrodkach działających ze wsparciem jednostek samorządu terytorialnego