HARMONOGRAM KONSULTACJI SZKOLENIOWYCH OSPR Z LISTAMI UCZESTNIKÓW

Data odData doMiejscowośćRegionTypGrupaUczestnicy
2018-12-132018-12-16KielcecentralnyCmęskanabór
2018-12-132018-12-16PłockcentralnyCżeńskanabór
2018-12-062018-12-09KleszczówM1 (wschodni)Mmęskanabór
2018-11-292018-12-02ŻagańlubuskiWżeńskanabór
2018-11-292018-12-02KleszczówM1 (wschodni)Mżeńskanabór
2018-11-292018-12-02GIŻYCKOwarmińsko-mazurskiWżeńskanabór
2018-11-292018-12-02GIŻYCKOwarmińsko-mazurskiWmęskanabór
2018-11-292018-12-02SiemiatyczepodlaskiWżeńskanabór
2018-11-292018-12-02SiemiatyczepodlaskiWmęskanabór
2018-11-182018-11-21Nowa KarczmapomorskiWmęskanabór
2018-11-182018-11-21DzierżoniówM4 (zachodni)Mżeńskanabór
2018-11-182018-11-21DzierżoniówM4 (zachodni)Mmęskanabór
2018-11-162018-11-18KomprachciceopolskiWmęskanabór
2018-11-152018-11-18KleszczówłódzkiWżeńskanabór
2018-11-152018-11-18Zażdzierz k / ŁąckamazowieckiWżeńskanabór
2018-11-142018-11-17Nowa KarczmapomorskiWżeńskanabór
2018-11-122018-11-15COS SzczyrkM2 (południowy)Mżeńskapokaż
2018-11-092018-11-12BochniamałopolskiWmęskapokaż
2018-11-082018-11-11ZamośćlubelskiWmęskapokaż
2018-11-062018-11-09COS SzczyrkM2 (południowy)Mmęskapokaż
2018-11-022018-11-05BochniamałopolskiWżeńskapokaż
2018-10-282018-10-31KielceświętokrzyskiWżeńskapokaż
2018-10-282018-10-30SzczyrkśląskiWmęskapokaż
2018-10-252018-10-28Trzęsacz/RewalzachodniopomorskiWżeńskapokaż
2018-10-222018-10-25Trzęsacz\RewalzachodniopomorskiWmęskapokaż
2018-10-222018-10-25WągrowiecwielkopolskiWżeńskapokaż
2018-10-222018-10-25WągrowiecwielkopolskiWmęskapokaż
2018-10-192018-10-22KARPACZdolnośląskiWmęskapokaż
2018-10-182018-10-21Zażdzierz k / ŁąckamazowieckiWmęskapokaż
2018-10-182018-10-21Giżyckokujawsko-pomorskiWmęskapokaż
2018-10-182018-10-21Giżyckokujawsko-pomorskiWżeńskapokaż
2018-10-182018-10-21MilówkaśląskiWżeńskapokaż
2018-10-182018-10-21CmolaspodkarpackiWżeńskapokaż
2018-10-182018-10-21CmolaspodkarpackiWmęskapokaż
2018-10-142018-10-17KielceświętokrzyskiWmęskapokaż
2018-10-132018-10-16COS CetniewoM3 (północny)Mżeńskapokaż
2018-10-132018-10-16COS CetniewoM3 (północny)Mmęskapokaż
2018-10-112018-10-14KARPACZdolnośląskiWżeńskapokaż
2018-10-042018-10-07KleszczówłódzkiWmęskapokaż
2018-10-042018-10-07ŻagańlubuskiWmęskapokaż
2018-10-042018-10-07ŁukówlubelskiWżeńskapokaż
2018-08-022018-08-12WarszawacentralnyCżeńskapokaż
2018-08-022018-08-12GdańskcentralnyCmęskapokaż
2018-06-272018-06-30Nowa KarczmapomorskiSWmęskapokaż
2018-06-262018-06-29SuchedniówświętokrzyskiSWżeńskapokaż
2018-06-262018-06-29ZamośćlubelskiSWmęskapokaż
2018-06-252018-06-28Mikołajkiwarmińsko-mazurskiSWżeńskapokaż
2018-06-252018-06-28SobótkadolnośląskiSWżeńskapokaż
2018-06-252018-06-28SobótkadolnośląskiSWmęskapokaż
2018-06-252018-06-28Nowa KarczmapomorskiSWżeńskapokaż
2018-06-252018-06-28PraszkaśląskiSWżeńskapokaż
2018-06-242018-06-27ŻagańlubuskiSWmęskapokaż
2018-06-242018-06-27BabimostlubuskiSWżeńskapokaż
2018-06-242018-06-27Morągwarmińsko-mazurskiSWmęskapokaż
2018-06-242018-06-27SiemiatyczepodlaskiSWmęskapokaż
2018-06-242018-06-27Ruda ŚląskaśląskiSWmęskapokaż
2018-06-242018-06-27Trzęsacz-RewalzachodniopomorskiSWmęskapokaż
2018-06-232018-06-26KielceświętokrzyskiSWmęskapokaż
2018-06-232018-06-26CiechanówmazowieckiSWżeńskapokaż
2018-06-232018-06-26CiechanówmazowieckiSWmęskapokaż
2018-06-222018-06-24KrapkowiceopolskiSWżeńskapokaż
2018-06-202018-06-23LublinlubelskiSWżeńskapokaż
2018-06-182018-06-20KomprachciceopolskiSWmęskapokaż
2018-06-172018-06-20WągrowiecwielkopolskiSWżeńskapokaż
2018-06-172018-06-21WągrowiecwielkopolskiSWmęskapokaż
2018-06-152018-06-17KomprachciceopolskiWmęskapokaż
2018-06-142018-06-17KleszczówłódzkiWmęskapokaż
2018-06-142018-06-17CmolaspodkarpackiSWmęskapokaż
2018-06-142018-06-17CmolaspodkarpackiSWżeńskapokaż
2018-06-142018-06-17SiemiatyczepodlaskiSWżeńskapokaż
2018-06-142018-06-17DźwirzynozachodniopomorskiSWżeńskapokaż
2018-06-122018-06-15Dąbrowa TarnowskamałopolskiWmęskapokaż
2018-06-102018-06-13WieliczkamałopolskiSWżeńskapokaż
2018-06-082018-06-10Płock- rekomendacja do NG SMS ZPRP PŁockcentralnyCmęskapokaż
2018-06-072018-06-10PotoczeklubelskiWżeńskapokaż
2018-06-012018-06-03WarszawacentralnyCmęskapokaż
2018-06-012018-06-03Płock - rekomandacja do NG i NLO SMS ZPRP PŁockcentralnyCżeńskapokaż
2018-05-312018-06-03KleszczówM1 (wschodni)Mżeńskapokaż
2018-05-302018-06-02Brodnicakujawsko-pomorskiSWżeńskapokaż
2018-05-272018-05-30Giżyckokujawsko-pomorskiWmęskapokaż
2018-05-272018-05-30Giżyckokujawsko-pomorskiWżeńskapokaż
2018-05-252018-05-28BochniamałopolskiWmęskapokaż
2018-05-252018-05-28BochniamałopolskiWżeńskapokaż
2018-05-242018-05-27ORNETAwarmińsko-mazurskiWżeńskapokaż
2018-05-242018-05-27ORNETAwarmińsko-mazurskiWmęskapokaż
2018-05-242018-05-27KomprachciceopolskiWżeńskapokaż
2018-05-242018-05-27PotoczeklubelskiWmęskapokaż
2018-05-242018-05-27Brodnicakujawsko-pomorskiWmęskapokaż
2018-05-202018-05-23DzierżoniówM4 (zachodni)Mżeńskapokaż
2018-05-202018-05-23DzierżoniówM4 (zachodni)Mmęskapokaż
2018-05-182018-05-20Piotrków TrybunalskiłódzkiSWżeńskapokaż
2018-05-172018-05-20Zażdzierz k / ŁackamazowieckiWżeńskapokaż
2018-05-172018-05-20KleszczówM1 (wschodni)Mmęskapokaż
2018-05-172018-05-20ŻagańlubuskiWżeńskapokaż
2018-05-172018-05-20SiemiatyczepodlaskiWżeńskapokaż
2018-05-172018-05-20SiemiatyczepodlaskiWmęskapokaż
2018-05-142018-05-17WągrowiecwielkopolskiWmęskapokaż
2018-05-112018-05-13WieluńłódzkiSWmęskapokaż
2018-05-112018-05-13TułowiceopolskiSWżeńskapokaż
2018-05-102018-05-13Zażdzierz k / ŁackamazowieckiWmęskapokaż
2018-05-102018-05-13CmolaspodkarpackiWżeńskapokaż
2018-05-102018-05-13CmolaspodkarpackiWmęskapokaż
2018-04-262018-04-29ŻagańlubuskiWmęskapokaż
2018-04-232018-04-26WągrowiecwielkopolskiWżeńskapokaż
2018-04-232018-04-26COS CetniewoM3 (północny)Mmęskapokaż
2018-04-232018-04-26COS CetniewoM3 (północny)Mżeńskapokaż
2018-04-202018-04-23KarpaczdolnośląskiWmęskapokaż
2018-04-202018-04-23SzczyrkśląskiWmęskapokaż
2018-04-122018-04-15KleszczówłódzkiWżeńskapokaż
2018-04-122018-04-15MilówkaśląskiWżeńskapokaż
2018-04-122018-04-15COS SzczyrkM2 (południowy)Mżeńskapokaż
2018-04-122018-04-15COS SzczyrkM2 (południowy)Mmęskapokaż
2018-04-082018-04-11Trzęsacz/ RewalzachodniopomorskiWżeńskapokaż
2018-04-052018-04-08Trzęsacz/ RewalzachodniopomorskiWmęskapokaż
2018-04-052018-04-08KarpaczdolnośląskiWżeńskapokaż
2018-04-042018-04-07Nowa Karczma (chł)pomorskiWmęskapokaż
2018-04-042018-04-07Nowa Karczma (dz)pomorskiWżeńskapokaż
2018-03-252018-03-28KielceświętokrzyskiWmęskapokaż
2018-03-202018-03-23KielceświętokrzyskiWżeńskapokaż

 

OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA ORGANIZACJE AKCJI SZKOLENIOWYCH

akcje wojewódzkie /W/

Mirosław Dukat – koordynator województwa łódzkiego
Krzysztof Krawczyk – koordynator województwa lubelskiego
Dariusz Kudła – koordynator województwa lubuskiego
Mirosław Nawrocki – koordynator województwa opolskiego
Artur Lipka – koordynator województwa warmińsko-mazurskiego
Ryszard Mańko – koordynator województwa świętokrzyskiego
Marcin Markuszewski – koordynator województwa pomorskiego
Jacek Moskalczyk – koordynator województwa podkarpackiego
Jan Orzech – koordynator województwa kujawsko-pomorskiego
Zygmunt Piwowarski – koordynator województwa mazowieckiego
Jan Sowa – koordynator województwa małopolskiego
Edyta Suchy – koordynator województwa dolnośląskiego
Jarosław Szymaniak – koordynator województwa zachodniopomorskiego
Marek Werle – koordynator województwa wielkopolskiego
Krzysztof Wieczorek – koordynator województwa podlaskiego
Janusz Szymczyk – koordynator województwa śląskiego

akcje makroregionalne (m1, m2, m3, m4) oraz centralne /M/

Józef Kulik (lubelskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie)
Marek Mońko (kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie)
Michał Skórski (dolnośląskie, lubuskie, opolskie, wielkopolskie)
Lidia Walczyk (małopolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie)

szkółki wojewódzkie /SW/

Wawrzyniak Janusz - województwo dolnośląskie
Szczepaniak Ela - województwo dolnośląskie
Kaniecki Arkadiusz - województwo kujawsko-pomorskie
Taczyński Bogdan - województwo kujawsko-pomorskie
Morawski Damian - województwo lubelskie
Maliszewski Patryk - województwo lubelskie
Książkiewicz Marek - województwo lubuskie
Płocińska-Bilon Agnieszka - województwo lubuskie
Wolny Hieronim - województwo łódzkie
Kalinowska Anna - województwo łódzkie
Sowa Jan - województwo małopolskie
Filip Beata - województwo małopolskie
Porzeziński Tomasz - województwo mazowieckie
Buksakowska Małgorzata - województwo mazowieckie
Nawrocki Maciej - województwo opolskie
Staszkiewicz Natalia - województwo opolskie
Rybak Łukasz - województwo podkarpackie
Argasiński Grzegorz - województwo podkarpackie
Andrukiewicz Wojtek - województwo podlaskie
Konert Aneta - województwo podlaskie
Pilch Marcin - województwo pomorskie
Jaszczyński Łukasz - województwo pomorskie
Wodarski Adam - województwo śląskie
Gajczewski Andrzej - województwo śląskie
Litowski Aleksander - województwo świętokrzyskie
Grzegolec Stanisława - województwo świętokrzyskie
Karczmarczyk Rafał - województwo warmińsko-mazurskie
Targoński Konstanty - województwo warmińsko-mazurskie
Stempniak Rafał - województwo wielkopolskie
Popek Robert - województwo wielkopolskie
Dorota Terczyńska - województwo zachodniopomorskie
Klamann Artur - województwo zachodniopomorskie

 

TRENERZY SZKOLENIA STACJONARNEGO

WYKAZ UCZESTNIKÓW SZKOLENIA

WYKAZ OSÓB WSPIERAJĄCYCH PROJEKT

Informacje publikowane na wniosek Ministra Sportu i Turystyki w związku z zawrtą umową na dofinansowanie zadań ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej