HARMONOGRAM KONSULTACJI SZKOLENIOWYCH OSPR Z LISTAMI UCZESTNIKÓW

2019

Data odData doMiejscowośćRegionTypGrupaUczestnicy
2019-08-012019-08-11WarszawacentralnyCżeńskanabór
2019-08-012019-08-11KatowicecentralnyCmęskanabór
2019-05-092019-05-12KarpaczdolnośląskiWmęskanabór
2019-05-022019-05-06KarpaczdolnośląskiWżeńskanabór

2018

[++CAMP:2018-01-01:2018-12-31++]

 

OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA ORGANIZACJE AKCJI SZKOLENIOWYCH

akcje wojewódzkie /W/

Mirosław Dukat – koordynator województwa łódzkiego
Krzysztof Krawczyk – koordynator województwa lubelskiego
Dariusz Kudła – koordynator województwa lubuskiego
Mirosław Nawrocki – koordynator województwa opolskiego
Artur Lipka – koordynator województwa warmińsko-mazurskiego
Ryszard Mańko – koordynator województwa świętokrzyskiego
Marcin Markuszewski – koordynator województwa pomorskiego
Jacek Moskalczyk – koordynator województwa podkarpackiego
Jan Orzech – koordynator województwa kujawsko-pomorskiego
Zygmunt Piwowarski – koordynator województwa mazowieckiego
Jan Sowa – koordynator województwa małopolskiego
Edyta Suchy – koordynator województwa dolnośląskiego
Jarosław Szymaniak – koordynator województwa zachodniopomorskiego
Marek Werle – koordynator województwa wielkopolskiego
Krzysztof Wieczorek – koordynator województwa podlaskiego
Janusz Szymczyk – koordynator województwa śląskiego

akcje makroregionalne (m1, m2, m3, m4) oraz centralne /M/

Józef Kulik (lubelskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie)
Marek Mońko (kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie)
Michał Skórski (dolnośląskie, lubuskie, opolskie, wielkopolskie)
Lidia Walczyk (małopolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie)

szkółki wojewódzkie /SW/

Wawrzyniak Janusz - województwo dolnośląskie
Szczepaniak Ela - województwo dolnośląskie
Kaniecki Arkadiusz - województwo kujawsko-pomorskie
Taczyński Bogdan - województwo kujawsko-pomorskie
Morawski Damian - województwo lubelskie
Maliszewski Patryk - województwo lubelskie
Książkiewicz Marek - województwo lubuskie
Płocińska-Bilon Agnieszka - województwo lubuskie
Wolny Hieronim - województwo łódzkie
Kalinowska Anna - województwo łódzkie
Sowa Jan - województwo małopolskie
Filip Beata - województwo małopolskie
Porzeziński Tomasz - województwo mazowieckie
Buksakowska Małgorzata - województwo mazowieckie
Nawrocki Maciej - województwo opolskie
Staszkiewicz Natalia - województwo opolskie
Rybak Łukasz - województwo podkarpackie
Argasiński Grzegorz - województwo podkarpackie
Andrukiewicz Wojtek - województwo podlaskie
Konert Aneta - województwo podlaskie
Pilch Marcin - województwo pomorskie
Jaszczyński Łukasz - województwo pomorskie
Wodarski Adam - województwo śląskie
Gajczewski Andrzej - województwo śląskie
Litowski Aleksander - województwo świętokrzyskie
Grzegolec Stanisława - województwo świętokrzyskie
Karczmarczyk Rafał - województwo warmińsko-mazurskie
Targoński Konstanty - województwo warmińsko-mazurskie
Stempniak Rafał - województwo wielkopolskie
Popek Robert - województwo wielkopolskie
Dorota Terczyńska - województwo zachodniopomorskie
Klamann Artur - województwo zachodniopomorskie

 

TRENERZY SZKOLENIA STACJONARNEGO

WYKAZ UCZESTNIKÓW SZKOLENIA

WYKAZ OSÓB WSPIERAJĄCYCH PROJEKT

Informacje publikowane na wniosek Ministra Sportu i Turystyki w związku z zawrtą umową na dofinansowanie zadań ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej