HARMONOGRAM KONSULTACJI SZKOLENIOWYCH OSPR Z LISTAMI UCZESTNIKÓW

2024

Data odData doMiejscowośćRegionTypGrupaUczestnicy
2024-04-112024-04-14SulejówłódzkiWżeńskanabór
2024-04-082024-04-11PłockmazowieckiWmęskanabór
2024-03-272024-03-29SobótkadolnośląskiWżeńskanabór
2024-03-272024-03-30Grabówko/Nowa KarczmapomorskiWmęskanabór
2024-03-262024-03-29Grabówko/Nowa KarczmapomorskiWżeńskanabór
2024-03-252024-03-28ZakopanemałopolskiWżeńskanabór
2024-03-252024-03-28ZakopanemałopolskiWmęskanabór
2024-03-182024-03-21PłockmazowieckiWżeńskanabór
2024-03-172024-03-20SzczyrkśląskiWżeńskanabór
2024-03-172024-03-20SzczyrkśląskiWmęskanabór
2024-03-162024-03-18Dzierżoniów Półfinały OOM – M – grupa BcentralnyCmęskanabór
2024-03-152024-03-17Babimost Półfinały OOM – K – grupa CcentralnyCżeńskanabór
2024-03-152024-03-17Żagań Półfinały OOM – M – grupa AcentralnyCmęskanabór
2024-03-152024-03-17Kuźnia Raciborska Półfinały OOM – M – grupa DcentralnyCmęskanabór
2024-03-142024-03-17RudkiświętokrzyskiWżeńskanabór
2024-03-142024-03-17RudkiświętokrzyskiWmęskanabór
2024-03-142024-03-16Wągrowiec Półfinały OOM – K – grupa DcentralnyCżeńskanabór
2024-03-142024-03-16Kamień Półfinały OOM – K – grupa AcentralnyCżeńskanabór
2024-03-142024-03-16Karpacz Półfinały OOM – K – grupa BcentralnyCżeńskanabór
2024-03-142024-03-16Opole Półfinały OOM – M – grupa CcentralnyCmęskanabór
2024-03-142024-03-17Giżyckowarmińsko-mazurskiWmęskanabór
2024-03-142024-03-17Giżyckowarmińsko-mazurskiWżeńskanabór
2024-03-082024-03-10PniewywielkopolskiWżeńskanabór
2024-03-082024-03-10PniewywielkopolskiWmęskanabór
2024-03-082024-03-10SobótkadolnośląskiWmęskanabór
2024-03-072024-03-10ŻagańlubuskiWżeńskanabór
2024-03-072024-03-10SulejówłódzkiWmęskanabór
2024-02-292024-03-02CmolaspodkarpackiWżeńskapokaż
2024-02-292024-03-02CmolaspodkarpackiWmęskapokaż

OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA ORGANIZACJE AKCJI SZKOLENIOWYCH

akcje wojewódzkie /W/

Jerzy Bończak – koordynator województwa łódzkiego
Krzysztof Krawczyk – koordynator województwa lubelskiego
Dariusz Kudła – koordynator województwa lubuskiego
vacat – koordynator województwa opolskiego
Karol Adamowicz – koordynator województwa warmińsko-mazurskiego
Ryszard Mańko – koordynator województwa świętokrzyskiego
Tomasz Zygmunt – koordynator województwa pomorskiego
Jacek Moskalczyk – koordynator województwa podkarpackiego
Jan Orzech – koordynator województwa kujawsko-pomorskiego
Zygmunt Piwowarski – koordynator województwa mazowieckiego
Jan Sowa – koordynator województwa małopolskiego
Mieczysław Olejnik – koordynator województwa dolnośląskiego
Jarosław Szymaniak – koordynator województwa zachodniopomorskiego
Jakub Kasperczak – koordynator województwa wielkopolskiego
Mirosław Tokajuk– koordynator województwa podlaskiego
Janusz Szymczyk – koordynator województwa śląskiego

akcje makroregionalne (m1, m2, m3, m4) oraz centralne /M/

Józef Kulik (lubelskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie)
Marek Mońko (kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie)
Edyta Suchy (dolnośląskie, lubuskie, opolskie, wielkopolskie)
Lidia Walczyk (małopolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie)

 

 

 

TRENERZY SZKOLENIA STACJONARNEGO

WYKAZ UCZESTNIKÓW SZKOLENIA

WYKAZ OSÓB WSPIERAJĄCYCH PROJEKT

Informacje publikowane na wniosek Ministra Sportu i Turystyki w związku z zawrtą umową na dofinansowanie zadań ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej