HARMONOGRAM KONSULTACJI SZKOLENIOWYCH OSPR Z LISTAMI UCZESTNIKÓW

2022

Data odData doMiejscowośćRegionTypGrupaUczestnicy
2022-12-012022-12-04Nowa SłupiacentralnyCżeńskanabór
2022-12-012022-12-04Nowa SłupiacentralnyCmęskanabór
2022-11-152022-11-18ZakopanemałopolskiWżeńskanabór
2022-11-152022-11-18ZakopanemałopolskiWmęskanabór
2022-11-062022-11-08CmolaspodkarpackiWmęskanabór
2022-11-032022-11-05CmolaspodkarpackiWżeńskanabór
2022-10-282022-10-30KomprachciceopolskiWmęskanabór
2022-10-272022-10-30ŻagańlubuskiWżeńskanabór
2022-10-272022-10-30Wądzyńkujawsko-pomorskiWżeńskanabór
2022-10-272022-10-30Wądzyńkujawsko-pomorskiWmęskanabór
2022-10-272022-10-30SzczyrkśląskiWmęskanabór
2022-10-272022-10-30Grabowo/Nowa KarczmapomorskiWmęskanabór
2022-10-272022-10-30Grabowo/Nowa KarczmapomorskiWżeńskanabór
2022-10-212022-10-23WałczzachodniopomorskiWżeńskanabór
2022-10-202022-10-23SzczyrkśląskiWżeńskanabór
2022-10-132022-10-16SulejówłódzkiWmęskanabór
2022-10-132022-10-16ŁukówlubelskiWmęskanabór
2022-10-132022-10-16SiemiatyczepodlaskiWżeńskanabór
2022-10-102022-10-13Trzęsacz/RewalzachodniopomorskiWżeńskanabór
2022-10-102022-10-13PłockmazowieckiWmęskanabór
2022-10-072022-10-09KomprachciceopolskiWżeńskanabór
2022-10-062022-10-09ŻagańlubuskiWmęskanabór
2022-10-032022-10-06Trzęsacz/RewalzachodniopomorskiWmęskapokaż
2022-10-032022-10-06PłockmazowieckiWżeńskanabór
2022-09-302022-10-02PniewywielkopolskiWżeńskapokaż
2022-09-302022-10-02PniewywielkopolskiWmęskapokaż
2022-09-292022-10-02SulejówłódzkiWżeńskapokaż
2022-09-292022-10-02ŁukówlubelskiWżeńskapokaż
2022-09-262022-09-28DzierżoniówdolnośląskiWżeńskapokaż
2022-09-232022-09-25SobótkadolnośląskiWmęskapokaż
2022-07-172022-07-27Nowa SłupiacentralnyCżeńskapokaż
2022-07-172022-07-27KielcecentralnyCmęskapokaż
2022-06-102022-06-12BrodnicaM3 (północny)Mżeńskapokaż
2022-06-102022-06-12BrodnicaM3 (północny)Mmęskapokaż
2022-06-102022-06-11KleszczówM1 (wschodni)Mmęskapokaż
2022-06-092022-06-10KleszczówM1 (wschodni)Mżeńskapokaż
2022-06-042022-06-06DzierżoniówM4 (zachodni)Mmęskapokaż
2022-06-032022-06-04SzczyrkM2 (południowy)Mżeńskapokaż
2022-06-022022-06-04DzierżoniówM4 (zachodni)Mżeńskapokaż
2022-05-302022-05-31SzczyrkM2 (południowy)Mmęskapokaż
2022-05-272022-05-29KomprachciceopolskiWżeńskapokaż
2022-05-272022-05-29SobótkadolnośląskiWmęskapokaż
2022-05-202022-05-22SobótkadolnośląskiWżeńskapokaż
2022-05-192022-05-22MIKOŁAJKIwarmińsko-mazurskiWżeńskapokaż
2022-05-192022-05-22MIKOŁAJKIwarmińsko-mazurskiWmęskapokaż
2022-05-182022-05-21ŻagańlubuskiWmęskapokaż
2022-05-162022-05-19Trzęsacz/RewalzachodniopomorskiWmęskapokaż
2022-05-122022-05-15WągrowiecwielkopolskiWmęskapokaż
2022-05-122022-05-15ŁukówlubelskiWmęskapokaż
2022-05-092022-05-12Trzęsacz/RewalzachodniopomorskiWżeńskapokaż
2022-05-052022-05-08WągrowiecwielkopolskiWżeńskapokaż
2022-04-212022-04-24ŻagańlubuskiWżeńskapokaż
2022-04-212022-04-24ŁukówlubelskiWżeńskapokaż
2022-04-132022-04-16Grabowo Kościerskie/Nowa KarczmapomorskiWżeńskapokaż
2022-04-112022-04-14WĄDZYNkujawsko-pomorskiWżeńskapokaż
2022-04-112022-04-14WĄDZYNkujawsko-pomorskiWmęskapokaż
2022-04-072022-04-10Grabowo Kościerskie/Nowa KarczmapomorskiWmęskapokaż
2022-04-072022-04-10SiemiatyczepodlaskiWmęskapokaż
2022-04-072022-04-10SiemiatyczepodlaskiWżeńskapokaż
2022-04-072022-04-09CmolaspodkarpackiWżeńskapokaż
2022-04-052022-04-07CmolaspodkarpackiWmęskapokaż
2022-04-042022-04-07PłockmazowieckiWżeńskapokaż
2022-03-272022-03-29KrakówmałopolskiSWżeńskapokaż
2022-03-262022-03-29WągrowiecwielkopolskiSWżeńskapokaż
2022-03-262022-03-29WągrowiecwielkopolskiSWmęskapokaż
2022-03-262022-03-29OstrołękamazowieckiSWmęskapokaż
2022-03-262022-03-29ZamośćlubelskiSWmęskapokaż
2022-03-262022-03-29Nowa KarczmapomorskiSWmęskapokaż
2022-03-262022-03-29ŁomżamazowieckiSWżeńskapokaż
2022-03-262022-03-29O L E C K Owarmińsko-mazurskiWmęskapokaż
2022-03-252022-03-27LegnicadolnośląskiSWmęskapokaż
2022-03-252022-03-27Trzęsacz/RewalzachodniopomorskiSWżeńskapokaż
2022-03-242022-03-27SulejówłódzkiWżeńskapokaż
2022-03-242022-03-27MilówkaśląskiWżeńskapokaż
2022-03-222022-03-25KielceświętokrzyskiWżeńskapokaż
2022-03-192022-03-22SzczyrkśląskiWżeńskapokaż
2022-03-192022-03-22SzczyrkśląskiWmęskapokaż
2022-03-182022-03-20KomprachciceopolskiWmęskapokaż
2022-03-182022-03-20SobótkadolnośląskiSWżeńskapokaż
2022-03-182022-03-20ŁukówlubelskiSWżeńskapokaż
2022-03-172022-03-20SulejówłódzkiWmęskapokaż
2022-03-172022-03-20MilówkaśląskiWmęskapokaż
2022-03-172022-03-20WĄDZYNkujawsko-pomorskiWżeńskapokaż
2022-03-152022-03-18KielceświętokrzyskiWmęskapokaż
2022-03-142022-03-17PłockmazowieckiWmęskapokaż
2022-03-092022-03-12ZakopanemałopolskiWmęskapokaż
2022-03-062022-03-09ZakopanemałopolskiWżeńskapokaż
2022-03-042022-03-06Nowa Karczma/ organizator Województwo PomorskiecentralnyCżeńskapokaż
2022-03-042022-03-06Kwidzyn/organizator Województwo PomorskiecentralnyCmęskapokaż
2022-03-042022-03-06Ciechanów/ organizator Województwo MazowieckiecentralnyCżeńskapokaż
2022-03-042022-03-06Sierpc/organizator Województwo MazowieckiecentralnyCmęskapokaż
2022-03-042022-03-06Wągrowiec/organizator Województwo WielkopolskiecentralnyCżeńskapokaż
2022-03-042022-03-06Sobótka organzator Województwo DolnośląskiecentralnyCmęskapokaż
2022-03-042022-03-06Kroczyce/organzator Województwo ŚląskiecentralnyCżeńskapokaż
2022-03-042022-03-06Brzesko/ organzator Województwo MałopolskiecentralnyCmęskapokaż

 

OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA ORGANIZACJE AKCJI SZKOLENIOWYCH

akcje wojewódzkie /W/

Jerzy Bończak – koordynator województwa łódzkiego
Krzysztof Krawczyk – koordynator województwa lubelskiego
Dariusz Kudła – koordynator województwa lubuskiego
Mirosław Nawrocki – koordynator województwa opolskiego
Artur Lipka – koordynator województwa warmińsko-mazurskiego
Ryszard Mańko – koordynator województwa świętokrzyskiego
Tomasz Zygmunt – koordynator województwa pomorskiego
Jacek Moskalczyk – koordynator województwa podkarpackiego
Jan Orzech – koordynator województwa kujawsko-pomorskiego
Zygmunt Piwowarski – koordynator województwa mazowieckiego
Jan Sowa – koordynator województwa małopolskiego
Mieczysław Olejnik – koordynator województwa dolnośląskiego
Jarosław Szymaniak – koordynator województwa zachodniopomorskiego
Michał Kutzner – koordynator województwa wielkopolskiego
Krzysztof Wieczorek – koordynator województwa podlaskiego
Janusz Szymczyk – koordynator województwa śląskiego

akcje makroregionalne (m1, m2, m3, m4) oraz centralne /M/

Józef Kulik (lubelskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie)
Marek Mońko (kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie)
Edyta Suchy (dolnośląskie, lubuskie, opolskie, wielkopolskie)
Lidia Walczyk (małopolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie)

szkółki wojewódzkie /SW/

  szkółka wojewódzka - Wrocław męska
  szkółka wojewódzka - Wrocław żeńska
  szkółka wojewódzka - Toruń męska
  szkółka wojewódzka - Toruń żeńska
  szkółka wojewódzka - Lublin męska
  szkółka wojewódzka - Lublin żeńska
  szkółka wojewódzka - Nowa Sól żeńska
  szkółka wojewódzka - Nowa Sól męska
  szkółka wojewódzka - Łódź męska
  szkółka wojewódzka - Łódź żeńska
  szkółka wojewódzka - Kraków męska
  szkółka wojewódzka - Warszawa męska
  szkółka wojewódzka - Warszawa żeńska
  szkółka wojewódzka - Opole męska
  szkółka wojewódzka - Opole żeńska
  szkółka wojewódzka - Rzeszów męska
  szkółka wojewódzka - Rzeszów żeńska
  szkółka wojewódzka - Białystok męska
  szkółka wojewódzka - Białystok żeńska
  szkółka wojewódzka - Gdańsk męska
  szkółka wojewódzka - Gdańsk żeńska
  szkółka wojewódzka - Katowice męska
  szkółka wojewódzka - Katowice żeńska
  szkółka wojewódzka - Kielce męska
  szkółka wojewódzka - Poznań męska
  szkółka wojewódzka - Poznań żeńska
  szkółka wojewódzka - Szczecin męska
  szkółka wojewódzka - Szczecin żeńska
  szkółka wojewódzka - Olsztyn męska
  szkółka wojewódzka - Olsztyn żeńska

 

 

TRENERZY SZKOLENIA STACJONARNEGO

 

WYKAZ UCZESTNIKÓW SZKOLENIA

WYKAZ OSÓB WSPIERAJĄCYCH PROJEKT

Informacje publikowane na wniosek Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w związku z zawrtą umową na dofinansowanie zadań ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej