HARMONOGRAM KONSULTACJI SZKOLENIOWYCH OSPR Z LISTAMI UCZESTNIKÓW

2019

Data odData doMiejscowośćRegionTypGrupaUczestnicy
2019-08-012019-08-11WarszawacentralnyCżeńskanabór
2019-08-012019-08-11KatowicecentralnyCmęskanabór
2019-06-242019-06-26rekomendacja do NLO SMS ZPRP Gdańsk, Kielce, Płock po SPcentralnyCmęskanabór
2019-06-172019-06-19Gdańsk rekomendacja do NLO SMS ZPRPcentralnyCmęskanabór
2019-06-172019-06-19Kielce rekomendacja do NLO SMS ZPRPcentralnyCmęskanabór
2019-06-172019-06-19Płock rekomendacja do NLO SMS ZPRPcentralnyCmęskanabór
2019-06-132019-06-16BochniamałopolskiWżeńskanabór
2019-06-122019-06-14rekomendacja do NLO SMS ZPRP Płock po SPcentralnyCżeńskanabór
2019-06-092019-06-11rekomendacja do NLO SMS ZPRP Płock po GIMcentralnyCżeńskanabór
2019-06-082019-06-11DzierżoniówM4 (zachodni)Mżeńskanabór
2019-06-082019-06-11DzierżoniówM4 (zachodni)Mmęskanabór
2019-05-232019-05-26OSTRÓDAwarmińsko-mazurskiWmęskapokaż
2019-05-232019-05-26OSTRÓDAwarmińsko-mazurskiWżeńskapokaż
2019-05-232019-05-26MilówkaśląskiWżeńskanabór
2019-05-232019-05-26KleszczówM1 (wschodni)Mżeńskapokaż
2019-05-232019-05-26Trzęsacz/RewalzachodniopomorskiWżeńskanabór
2019-05-202019-05-23Trzęsacz/RewalzachodniopomorskiWmęskanabór
2019-05-162019-05-19GłuchołazyopolskiWmęskapokaż
2019-05-162019-05-19GłuchołazyopolskiWżeńskapokaż
2019-05-162019-05-19COS CetniewoM3 (północny)Mżeńskapokaż
2019-05-162019-05-19COS CetniewoM3 (północny)Mmęskapokaż
2019-05-162019-05-19PotoczeklubelskiWmęskapokaż
2019-05-162019-05-19KleszczówM1 (wschodni)Mmęskapokaż
2019-05-162019-05-19CmolaspodkarpackiWżeńskapokaż
2019-05-162019-05-19CmolaspodkarpackiWmęskapokaż
2019-05-132019-05-16WągrowiecwielkopolskiWmęskapokaż
2019-05-132019-05-16WągrowiecwielkopolskiWżeńskapokaż
2019-05-102019-05-13BochniamałopolskiWmęskapokaż
2019-05-092019-05-12SiemiatyczepodlaskiWżeńskapokaż
2019-05-092019-05-12SiemiatyczepodlaskiWmęskapokaż
2019-05-092019-05-12KleszczówłódzkiWżeńskapokaż
2019-05-092019-05-12PotoczeklubelskiWżeńskapokaż
2019-05-092019-05-12KarpaczdolnośląskiWmęskapokaż
2019-05-062019-05-09SzczyrkśląskiWmęskapokaż
2019-05-062019-05-09SzczyrkM2 (południowy)Mżeńskapokaż
2019-05-032019-05-06KarpaczdolnośląskiWżeńskapokaż
2019-05-022019-05-05ŻagańlubuskiWżeńskapokaż
2019-04-292019-05-02SzczyrkM2 (południowy)Mmęskapokaż
2019-04-252019-04-28KleszczówłódzkiWmęskapokaż
2019-04-252019-04-28ŻagańlubuskiWmęskapokaż
2019-04-172019-04-20Giżyckokujawsko-pomorskiWmęskapokaż
2019-04-172019-04-20Giżyckokujawsko-pomorskiWżeńskapokaż
2019-03-292019-03-31Dąbrowa TarnowskamałopolskiSWmęskapokaż
2019-03-292019-03-31Dąbrowa TarnowskamałopolskiSWżeńskapokaż
2019-03-292019-03-31Nowa KarczmapomorskiSWmęskapokaż
2019-03-292019-03-31Nowa KarczmapomorskiSWżeńskapokaż
2019-03-282019-03-31Ruda ŚląskaśląskiSWmęskapokaż
2019-03-282019-03-31SobótkadolnośląskiSWmęskapokaż
2019-03-282019-03-31SobótkadolnośląskiSWżeńskapokaż
2019-03-252019-03-28CiechanówmazowieckiSWmęskapokaż
2019-03-222019-03-24Nowa KarczmapomorskiSWmęskapokaż
2019-03-222019-03-24PabianicełódzkiSWżeńskapokaż
2019-03-222019-03-24Nowa KarczmapomorskiSWżeńskapokaż
2019-03-222019-03-24KielceświętokrzyskiSWmęskapokaż
2019-03-222019-03-24NowinyświętokrzyskiSWżeńskapokaż
2019-03-212019-03-24Brodnicakujawsko-pomorskiSWżeńskapokaż
2019-03-212019-03-24Mikołajkiwarmińsko-mazurskiSWżeńskapokaż
2019-03-212019-03-24BabimostlubuskiSWmęskapokaż
2019-03-212019-03-24Rewal/TrzęsaczzachodniopomorskiSWmęskapokaż
2019-03-212019-03-24BabimostlubuskiSWżeńskapokaż
2019-03-212019-03-24MilówkaśląskiSWżeńskapokaż
2019-03-212019-03-24KarczewmazowieckiSWżeńskapokaż
2019-03-212019-03-24ZażdzierzmazowieckiWmęskapokaż
2019-03-212019-03-24Sępólno Krajeńskiekujawsko-pomorskiSWmęskapokaż
2019-03-172019-03-20KielceświętokrzyskiWżeńskapokaż
2019-03-152019-03-17SiemiatyczepodlaskiSWżeńskapokaż
2019-03-152019-03-17SiemiatyczepodlaskiSWmęskapokaż
2019-03-152019-03-17TułowiceopolskiSWżeńskapokaż
2019-03-152019-03-18Nowa KarczmapomorskiWżeńskapokaż
2019-03-142019-03-17PrzemyślpodkarpackiSWmęskapokaż
2019-03-142019-03-17KielceświętokrzyskiWmęskapokaż
2019-03-142019-03-17WągrowiecwielkopolskiSWmęskapokaż
2019-03-142019-03-17PotoczeklubelskiSWżeńskapokaż
2019-03-142019-03-17PotoczeklubelskiSWmęskapokaż
2019-03-142019-03-17ZażdzierzmazowieckiWżeńskapokaż
2019-03-142019-03-17CmolaspodkarpackiSWżeńskapokaż
2019-03-112019-03-14WągrowiecwielkopolskiSWżeńskapokaż
2019-03-082019-03-10Bartoszycewarmińsko-mazurskiSWmęskapokaż
2019-03-082019-03-10KomprachciceopolskiSWmęskapokaż
2019-03-072019-03-10ŁódźłódzkiSWmęskapokaż
2019-03-072019-03-09OlkuszmałopolskiSWżeńskapokaż
2019-03-072019-03-10Nowa KarczmapomorskiWmęskapokaż
2019-03-012019-03-04ReskozachodniopomorskiSWżeńskapokaż

 

OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA ORGANIZACJE AKCJI SZKOLENIOWYCH

akcje wojewódzkie /W/

Mirosław Dukat – koordynator województwa łódzkiego
Krzysztof Krawczyk – koordynator województwa lubelskiego
Dariusz Kudła – koordynator województwa lubuskiego
Mirosław Nawrocki – koordynator województwa opolskiego
Artur Lipka – koordynator województwa warmińsko-mazurskiego
Ryszard Mańko – koordynator województwa świętokrzyskiego
Marcin Markuszewski – koordynator województwa pomorskiego
Jacek Moskalczyk – koordynator województwa podkarpackiego
Jan Orzech – koordynator województwa kujawsko-pomorskiego
Zygmunt Piwowarski – koordynator województwa mazowieckiego
Jan Sowa – koordynator województwa małopolskiego
Edyta Suchy – koordynator województwa dolnośląskiego
Jarosław Szymaniak – koordynator województwa zachodniopomorskiego
Marek Werle – koordynator województwa wielkopolskiego
Krzysztof Wieczorek – koordynator województwa podlaskiego
Janusz Szymczyk – koordynator województwa śląskiego

akcje makroregionalne (m1, m2, m3, m4) oraz centralne /M/

Józef Kulik (lubelskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie)
Marek Mońko (kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie)
Michał Skórski (dolnośląskie, lubuskie, opolskie, wielkopolskie)
Lidia Walczyk (małopolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie)

szkółki wojewódzkie /SW/

Palica Marcin - SW - dolnośląskie/ch
Oreszczuk Marta - SW - dolnośląskie/dz
Taczyński Bogdan - SW - kujawsko-pomorskie/dz
Markowski Artur - SW - kujawsko-pomorskie/dz
Ćwikła Janusz - SW - lubelskie/ch
Nabożna Iwona - SW - lubelskie/dz
Książkiewicz Marek - SW - lubuskie/ch
Płocińska-Bilon Agnieszka - SW - lubuskie/dz
Sobór Robert - SW - łódzkie/ch
Oklejak Mateusz - SW - łódzkie/dz
Wróbel Łukasz  - SW - małopolskie/ch
Ligęza Zbigniew - SW - małopolskie/dz
Biernacki Piotr  - SW - mazowieckie/ch
Ankiewicz Grzegorz - SW - mazowieckie/dz
Nawrocki Maciej - SW - opolskie/ch
Grzejszczak Violetta - SW - opolskie/dz
Kroczek Piotr - SW - podkarpackie/ch
Argasiński Grzegorz - SW - podkarpackie/dz
Drągowski Jacek - SW - podlaskie/ch
Strzałkowska Joanna - SW - podlaskie/dz
Zygmunt Tomasz - SW - pomorskie/ch
Kowalewski Bartłomiej - SW - pomorskie/dz
Świszcz Anna - SW - śląsk/dz
Zagała Igor - SW - śląskie/ch
Bernacki Rafał - SW - świętokrzyskie/ch
Lazar Justyna     - SW - świętokrzyskie/dz
Karczmarczyk Rafał - SW - warmińsko-mazurskie/dz
Cichocki Andrzej - SW - warmńsko-mazurskie/ch
Stempniak Rafał - SW - wielkopolskie/ch
Solarek Roman - SW - wielkopolskie/dz
Karbownik Robert - SW - zachodniopomorskie/ch
Bielecka Barbara - SW - zachodniopomorskie/dz

 

TRENERZY SZKOLENIA STACJONARNEGO

WYKAZ UCZESTNIKÓW SZKOLENIA

WYKAZ OSÓB WSPIERAJĄCYCH PROJEKT

Informacje publikowane na wniosek Ministra Sportu i Turystyki w związku z zawrtą umową na dofinansowanie zadań ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej