HARMONOGRAM KONSULTACJI SZKOLENIOWYCH OSPR Z LISTAMI UCZESTNIKÓW

2021

Data odData doMiejscowośćRegionTypGrupaUczestnicy
2021-10-282021-10-31ŻagańlubuskiWżeńskanabór
2021-10-282021-10-31KleszczówłódzkiWżeńskanabór
2021-10-272021-10-30SobótkadolnośląskiWżeńskanabór
2021-10-222021-10-24KomprachciceopolskiWmęskanabór
2021-10-212021-10-24ŻagańlubuskiWmęskanabór
2021-10-182021-10-21PłockmazowieckiWmęskanabór
2021-10-152021-10-17KomprachciceopolskiWżeńskanabór
2021-10-142021-10-17KleszczówłódzkiWmęskanabór
2021-10-112021-10-14Trzęsacz/RewalzachodniopomorskiWżeńskanabór
2021-10-042021-10-07Trzęsacz/RewalzachodniopomorskiWmęskanabór
2021-10-042021-10-07PłockmazowieckiWżeńskanabór
2021-09-302021-10-03WągrowiecwielkopolskiWżeńskanabór
2021-09-302021-10-03WągrowiecwielkopolskiWmęskanabór
2021-09-302021-10-03ŁukówlubelskiWżeńskanabór
2021-09-262021-09-29Grabówko/Nowa KarczmapomorskiWmęskanabór
2021-09-262021-09-29Grabówko/Nowa KarczmapomorskiWżeńskanabór
2021-09-222021-09-24GIŻYCKOwarmińsko-mazurskiWżeńskanabór
2021-09-222021-09-25GIŻYCKOwarmińsko-mazurskiWmęskanabór
2021-09-162021-09-19GIŻYCKOkujawsko-pomorskiWżeńskanabór
2021-09-162021-09-19GIŻYCKOkujawsko-pomorskiWmęskanabór
2021-07-222021-08-01Piekary k. KrakowacentralnyCmęskapokaż
2021-07-222021-08-01GdańskcentralnyCżeńskapokaż
2021-06-262021-06-28PłockmazowieckiSWmęskapokaż
2021-06-252021-06-28WIKLASYwarmińsko-mazurskiWżeńskapokaż
2021-06-252021-06-28Dąbrowa TarnowskamałopolskiSWmęskapokaż
2021-06-252021-06-28Dąbrowa TarnowskamałopolskiSWżeńskapokaż
2021-06-252021-06-28Załęcze WielkiewielkopolskiSWżeńskapokaż
2021-06-232021-06-26Nowa RudadolnośląskiSWmęskapokaż
2021-06-212021-06-23Wądzynkujawsko-pomorskiSWżeńskapokaż
2021-06-212021-06-24ŁódźłódzkiWmęskapokaż
2021-06-202021-06-23KroczyceśląskiSWżeńskapokaż
2021-06-202021-06-22KielceświętokrzyskiSWmęskapokaż
2021-06-192021-06-22PotoczeklubelskiSWżeńskapokaż
2021-06-182021-06-20CiechanówmazowieckiSWżeńskapokaż
2021-06-172021-06-20SobótkadolnośląskiSWżeńskapokaż
2021-06-172021-06-20KroczyceśląskiSWmęskapokaż
2021-06-112021-06-13WągrowiecM4 (zachodni)Mmęskapokaż
2021-06-112021-06-12Gołoborze Nowa SłupiaM2 (południowy)Mmęskapokaż
2021-06-112021-06-13CmolaspodkarpackiSWmęskapokaż
2021-06-102021-06-13GrabówkopomorskiSWmęskapokaż
2021-06-092021-06-10Gołoborze Nowa SłupiaM2 (południowy)Mżeńskapokaż
2021-05-302021-05-30KaliszwielkopolskiWmęskapokaż
2021-05-292021-05-30KleszczówM1 (wschodni)Mmęskapokaż
2021-05-282021-05-30WągrowiecM4 (zachodni)Mżeńskapokaż
2021-05-282021-05-29KleszczówM1 (wschodni)Mżeńskapokaż
2021-05-232021-05-26SzczyrkśląskiWżeńskapokaż
2021-05-232021-05-26SzczyrkśląskiWmęskapokaż
2021-05-212021-05-23KomprachciceopolskiWmęskapokaż
2021-05-212021-05-23COS CetniewoM3 (północny)Mżeńskapokaż
2021-05-212021-05-23COS CetniewoM3 (północny)Mmęskapokaż
2021-05-202021-05-23ŻagańlubuskiWżeńskapokaż
2021-05-202021-05-23SiemiatyczepodlaskiWżeńskapokaż
2021-05-202021-05-23SiemiatyczepodlaskiWmęskapokaż
2021-05-172021-05-20Grabówko/Nowa KarczmapomorskiWżeńskapokaż
2021-05-172021-05-20Grabówko/Nowa KarczmapomorskiWmęskanabór
2021-05-172021-05-20Dąbrowa TarnowskamałopolskiWżeńskapokaż
2021-05-172021-05-20Dąbrowa TarnowskamałopolskiWmęskapokaż
2021-05-172021-05-20PłockmazowieckiWżeńskapokaż
2021-05-162021-05-19Nowa RudadolnośląskiWżeńskapokaż
2021-05-162021-05-19KleszczówłódzkiWżeńskapokaż
2021-05-142021-05-16KomprachciceopolskiWżeńskapokaż
2021-05-132021-05-16Wądzynkujawsko-pomorskiWżeńskapokaż
2021-05-132021-05-16Giżyckowarmińsko-mazurskiWżeńskapokaż
2021-05-132021-05-16GIŻYCKOwarmińsko-mazurskiWmęskapokaż
2021-05-132021-05-16ŻaganlubuskiWmęskapokaż
2021-05-132021-05-16KleszczówłódzkiWmęskapokaż
2021-05-132021-05-15CmolaspodkarpackiWmęskapokaż
2021-05-132021-05-16ZamośćlubelskiWmęskapokaż
2021-05-102021-05-13Wądzynkujawsko-pomorskiWmęskapokaż
2021-05-102021-05-13Trzęsacz/RewalzachodniopomorskiWżeńskapokaż
2021-05-102021-05-13KielceświętokrzyskiWżeńskapokaż
2021-05-102021-05-13KielceświętokrzyskiWmęskapokaż
2021-05-102021-05-13PłockmazowieckiWmęskapokaż
2021-05-062021-05-08CmolaspodkarpackiWżeńskapokaż
2021-05-062021-05-09ŁukówlubelskiWżeńskapokaż
2021-05-042021-05-07SobótkadolnośląskiWmęskapokaż
2021-05-042021-05-07Trzęsacz/RewalzachodniopomorskiWmęskapokaż
2021-04-282021-05-01WągrowiecwielkopolskiWżeńskapokaż
2021-04-282021-05-01WągrowiecwielkopolskiWmęskapokaż
2021-02-052021-02-07turniej przed OOM -Dzierżoniów gr AcentralnyCmęskapokaż
2021-02-052021-02-07turniej przed OOM - Nielisz gr BcentralnyCmęskapokaż
2021-02-052021-02-07turniej przed OOM - Kraków gr CcentralnyCmęskapokaż
2021-02-052021-02-07turniej przed OOM - Warszawa gr DcentralnyCmęskapokaż
2021-02-052021-02-07turniej przed OOM - Kroczyce gr AcentralnyCżeńskapokaż
2021-02-052021-02-07turniej przed OOM - Wągrowiec gr BcentralnyCżeńskapokaż
2021-02-052021-02-07turniej przed OOM - Kwidzyn gr CcentralnyCżeńskapokaż
2021-02-052021-02-07turniej przed OOM - Ciechanów gr DcentralnyCżeńskapokaż

 

OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA ORGANIZACJE AKCJI SZKOLENIOWYCH

akcje wojewódzkie /W/

Jerzy Bończak – koordynator województwa łódzkiego
Krzysztof Krawczyk – koordynator województwa lubelskiego
Dariusz Kudła – koordynator województwa lubuskiego
Mirosław Nawrocki – koordynator województwa opolskiego
Artur Lipka – koordynator województwa warmińsko-mazurskiego
Ryszard Mańko – koordynator województwa świętokrzyskiego
Tomasz Zygmunt – koordynator województwa pomorskiego
Jacek Moskalczyk – koordynator województwa podkarpackiego
Jan Orzech – koordynator województwa kujawsko-pomorskiego
Zygmunt Piwowarski – koordynator województwa mazowieckiego
Jan Sowa – koordynator województwa małopolskiego
Mieczysław Olejnik – koordynator województwa dolnośląskiego
Jarosław Szymaniak – koordynator województwa zachodniopomorskiego
Michał Kutzner – koordynator województwa wielkopolskiego
Krzysztof Wieczorek – koordynator województwa podlaskiego
Janusz Szymczyk – koordynator województwa śląskiego

akcje makroregionalne (m1, m2, m3, m4) oraz centralne /M/

Józef Kulik (lubelskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie)
Marek Mońko (kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie)
Edyta Suchy (dolnośląskie, lubuskie, opolskie, wielkopolskie)
Lidia Walczyk (małopolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie)

szkółki wojewódzkie /SW/

  szkółka wojewódzka - Wrocław męska
  szkółka wojewódzka - Wrocław żeńska
  szkółka wojewódzka - Toruń męska
  szkółka wojewódzka - Toruń żeńska
  szkółka wojewódzka - Lublin męska
  szkółka wojewódzka - Lublin żeńska
  szkółka wojewódzka - Nowa Sól żeńska
  szkółka wojewódzka - Nowa Sól męska
  szkółka wojewódzka - Łódź męska
  szkółka wojewódzka - Łódź żeńska
  szkółka wojewódzka - Kraków męska
  szkółka wojewódzka - Warszawa męska
  szkółka wojewódzka - Warszawa żeńska
  szkółka wojewódzka - Opole męska
  szkółka wojewódzka - Opole żeńska
  szkółka wojewódzka - Rzeszów męska
  szkółka wojewódzka - Rzeszów żeńska
  szkółka wojewódzka - Białystok męska
  szkółka wojewódzka - Białystok żeńska
  szkółka wojewódzka - Gdańsk męska
  szkółka wojewódzka - Gdańsk żeńska
  szkółka wojewódzka - Katowice męska
  szkółka wojewódzka - Katowice żeńska
  szkółka wojewódzka - Kielce męska
  szkółka wojewódzka - Poznań męska
  szkółka wojewódzka - Poznań żeńska
  szkółka wojewódzka - Szczecin męska
  szkółka wojewódzka - Szczecin żeńska
  szkółka wojewódzka - Olsztyn męska
  szkółka wojewódzka - Olsztyn żeńska

 

 

TRENERZY SZKOLENIA STACJONARNEGO

 

WYKAZ UCZESTNIKÓW SZKOLENIA

WYKAZ OSÓB WSPIERAJĄCYCH PROJEKT

Informacje publikowane na wniosek Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w związku z zawrtą umową na dofinansowanie zadań ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej