NABORY DO SZKÓŁ 2020/2021

Nabór w szkołach - lista wydarzeń

LPSzkołaMiejscowośćAdresWydarzenieData
RocznikiOsoba kontaktowaEmailTelefonLink WWWSkan
1Szkoła Podstawowa nr 10 im. Arkadego Fiedlera60-125 PoznańBosa 9dni otwarte2021-03-29
2021-04-30
2011Anna Śmigowskaanna.smigowska@mks.poznan.pl61 866 61 20www
2Szkoła Podstawowa nr 46 im. Marii Dąbrowskiej61-044 POZNAŃINOWROCŁAWSKA 19zebranie organizacyjne2021-03-17
2021-04-30
2011BENIAMIN DWORZYŃSKIbend1@o2.pl48503648481www
3Szkoła Podstawowa nr 59 im. B. Krzywoustego70-789 SzczecinDąbska 105zebranie organizacyjne2021-03-01
2021-03-10
2011,2012Dawid Nowomiejskinowomiejski@sp59.szczecin.pl603977675wwwplik
4Szkółka wojewódzka - Wrocław (Dolnośląski Związek Piłki Ręcznej)50-529 WrocławBorowska 1/3dni otwarte2020-09-03
2020-09-06
2005Mieczysław Olejnikm.oley@wp.pl785 353 176www
5XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego85-796 BydgoszczGenerała Augusta Emila Fieldorfa „Nila” 13egzamin2020-07-02
2020-07-03
2005Tomasz Burlińskitomaszburlinski@interia.eu793-743-110www
6X Liceum Ogólnokształcące im. J. Wybickiego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 125-734 KielceJagiellońska 90egzamin2020-06-23
2020-06-25
2005Ryszard Mańkor.manko@wp.pl664 060 660 lub 41 36 76 183wwwplik
7Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych XI Liceum Ogólnokształcące Sportowe41-100 GliwiceChorzowska 5egzamin2020-06-23
2005, 2006Andrzej Wójcik, Iwona Łącz, Marta Piorun, Anna Świszczrekrutacja@zsti.gliwice.pl506493479, 508210477, 509162777, 504056585www
8LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego01-958 Warszawaul. Lindego 20zebranie organizacyjne2020-06-15
2020-06-22
2005, 2006Sekretariatsekretariat_szkolny@kusy.edu.pltel./fax (22) 834-21-57wwwplik
9Publiczne Liceum Ogólnokształcące w Tułowicach49 - 13 TułowiceZamkowa 1zebranie organizacyjne2020-06-15
2020-07-10
2005/2006Pestka Adamada1810@wp.pl609 551 252wwwplik
10Zespół Szkół Sportowych i Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego80-354 GdańskSubisława 22zebranie organizacyjne2020-06-15
2020-08-04
2005-2006Tomasz Gacyktgacyk@wp.pl604942074wwwplik
11Szkoła Podstawowa nr 16 im. Polskich Olimpijczyków97-300 Piotrków TrybunalskiKrakowskie Przedmieście 11egzamin2020-06-03
2010/2011Krystian Wędraksp16@sp16.piotrkow.pl+48 781 719 986wwwplik
12Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Junior53-615 Wrocławul. Słubicka 29-33zebranie organizacyjne2020-05-25
2020-06-10
2005, 2006sekretariat p. 104sekretariat@smsw.plwwwplik
13Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego w Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego27-400 Ostrowiec ŚwiętokrzyskiŻeromskiego 5egzamin2020-05-21
2020-06-16
2009, 2008, 2007 i 2006Tomasz Radowieckidarekost2@o2.pl502408566wwwplik
14Centrum Kształcenia Sportowego Liceum z Oddziałami Sportowymi70-783 SzczecinRydla 49egzamin2020-05-11
2020-05-26
2005Izabela Franczakizfr89@wp.pl782652577wwwplik
15Zespół Szkół Sportowych i Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego80-354 GdańskSubisława 22zebranie organizacyjne2020-05-01
2020-07-18
2006, 2005, 2004, 2003,Jakub Bonisławskijakub.bonislawski@recznazssio.pl517 568 707wwwplik
16ZSO nr 1 V Liceum Ogólnokształcące39-300 MielecTańskiego 3dni otwarte2020-04-24
2005Tomasz Sondejsojer178op.pl502480266www
17ZSOiS VII Liceum Ogólnokształcące65-001 Zielona GóraWazów 76egzamin2020-04-22
2005, 2004, 2003793344551www
18Liceum Geodezyjno Drogowe60-365 PoznańSzamotulska 33dni otwarte2020-04-21
2020-05-30
2005 i 2006Jakub Kasperczakbiuro@mks.poznan.pl, zsgd@zsgd.poznan.pl604624494wwwplik
19Liceum Geodezyjno Drogowe60-365 PoznańSzamotulska 33dni otwarte2020-03-26
2020-04-25
2005-2006Karolina Pedazsgd@op.pl/biuro@pyrkipoznan.pl692347140wwwplik
20LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego01-954 Warszawaul. Lindego 20dni otwarte2020-03-21
2005Piotr Obrusiewiczlo59@edu.um.warszawa.pl695 082 680www
21Publiczne Liceum Ogólnokształcące w Tułowicach49 - 13 TułowiceZamkowa 1dni otwarte2020-03-21
2020-04-25
2005/2006Pestka Adamada1810@wp.pl609551252wwwplik
22Zespół Szkół im. gen. Nikodema Sulika16-200 Dąbrowa Białostocka1000 - lecia PP 24dni otwarte2020-03-13
2005Mirosław Tokajukmiras7@o2.pl512 225 864www
23Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Junior53-615 WrocławSłubicka 29/33dni otwarte2020-03-07
2005Janusz Siepietowskij.siepietowski@smsw.pl511048123www
24ZSO nr 2 V LO Rzeszów - Szkoła Mistrzostwa Sportowego35-045 RzeszówHetmańska 38dni otwarte2020-03-02
2020-04-10
2006Jakub Bobersprhandballrzeszow@wp.pl668 465 238wwwplik
25Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II63-400 Ostrów WielkopolskiAsnyka 26dni otwarte2020-02-19
2020-05-27
2010/2011Filip Orleańskiorleanski@o2.pl691498710wwwplik
26Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr IX im. generała Władysława Andersa w Opolu45-222 OpoleOleska 70/6dni otwarte2020-02-17
2020-02-20
2005,2006Maciej Nawrockim.nawrocki@kprgwardiaopole.com791468577wwwplik
27Szkoła Podstawowa nr 10 im. Arkadego Fiedlera60-125 Poznańul. Bosa 9dni otwarte2020-02-11
2011/2012Anna Śmigowskaanna.smigowska@mks.poznan.plwwwplik

Trenerzy OSPR wprowadzają zgłoszenia wydarzeń przez e-system OSPR

 

Uwaga: Rekrutacja do NLO SMS ZPRP

Archimum