Najlepsi zawodnicy i zawodniczki OSPR otrzymali powołanie do szkolenia na letnich zgrupowaniach OSPR. Chłopcy rozpoczęli 10 dniowy obóz od 3 sierpnia br. Zostały im jeszcze 2 dni na szlifowanie formy. Nie zabrakło czasu na poszukiwania Neptuna w morskich odmętach i na Długim Targu w Gdańsku. Trenerzy kadr narodowych i NLO SMS ZPRP Gdańsk bacznie przyglądają się na efekty rocznej pracy uczniów ze szkół OSPR. Może uda się złowić jakiś talent? Tym czasem od 10 sierpnia swoją letnią przygodę z piłką ręczną zaczęły dziewczęta. Od dziś ruszają intensywne treningi. Praca pracą, ale żeby wspomnienia z wakacji były urozmaicone przygotowany jest też repertuar atrakcji dodatkowych w tym.: ognisko, wycieczka do ogrodu botanicznego i inne. Pod okiem doświadczonych szkoleniowców uda się zdobyć dodatkowe umiejętności, dzięki którym niewątpliwie młodzież zabłyśnie na szkolnych i klubowych parkietach.