W czwartek 26.10.2017 roku, w ramach popularyzacji dyscypliny OSPR Posada Górna wraz z trenerem Grzegorzem Argasińskim gościła profesjonalnych zawodników, reprezentantów Polski: czterokrotnego króla strzelców polskiej ekstraklasy Michała Kubisztala oraz zawodników pierwszoligowej drużyny Czuwaj Przemyśl /Maciej Kubisztal, Paweł Kubik, Konrad Bajwoluk, Kacper Król i Hubert Obydź/. W roku szkolnym 2016/2017 szkoła z Posady Górnej wygrała wojewódzką rywalizację dziewcząt zarówno wśród szkół podstawowych jak i gimnazjów. To sukces, który zdarzył się dopiero drugi raz w historii. Zawodniczki miały okazję do zadawania pytań swoim idolom podczas zorganizowanej konferencji prasowej. Na koniec rozegrano pokazowy mecz pomiędzy seniorami, a gimnazjalistkami. Faworyt mógł być tylko jeden i z tej roli wywiązał się znakomicie. Dziewczęta z Posady Górnej wygrały 11 do 7. Najlepszą zawodniczką meczu została Nikolina Samborska. Spotkanie z wybitnymi sportowcami w Posadzie Górnej zakończyło się wykonaniem pamiątkowych zdjęć oraz polowaniem na autografy. Drużyna Czuwaj Przemyśl przekazała na ręce trenera Grzegorza Argasińskiego i kapitana drużyny Juli Bolanowskiej koszulkę zespołu z autografami wszystkich zawodników i trenera Piotra Kroczka. Patronat medialny nad imprezą objęli: tvKrosno.pl i tygodnik regionalny Nowe Podkarpacie. Relacja ze spotkania:http://tvkrosno.pl/kochaja-pilke-reczna-i-notuja-kolejne-sukcesy-gwiazdy-szczypiorniaka-odwiedzily-posade-gorna-video-00e7ts/

GA