Chłopcy 3-13.08.2016 r.
BUS 1 - start godzina 8:00
Puławy (Zamość dojazd indywidualny) – Warszawa – Płock (Zawidz Kościelny dojazd indywidualny) – Brodnica – Gdańsk
BUS 2 - start godzina 7:00
Mielec (Cmolas, Przeworsk dojazd indywidualny) – Kraków (Chrzanów dojazd indywidualny) – Katowice (Opole, Zawadzkie, Zabrze, Zawiercie, Sosnowiec dojazd indywidualny) – Łódź – Gdańsk
BUS 3 - start godzina 9:00
Białystok (Dąbrowa Białostocka, Siemiatycze dojazd indywidualny) – Ostrołęka – Olsztyn (Rozogi dojazd indywidualny) – Morąg – Gdańsk
BUS 4 - start godzina 8:00
Legnica (Lubin dojazd indywidualny) – Głogów – Zielona Góra – Poznań (Ostrów Wlkp. dojazd indywidualny) – Bydgoszcz – Gdańsk
BUS 5
Kielce – Gdańsk start godzina 9:00
Szczecin dojazd pociągiem z trenerem.
Gdańsk i Kościerzyna dojazd indywidualny.
Dziewczęta 10-19.08.2016 r.
BUS 1 - start godzina 7:00
Słubice – Rogoziniec – Gozdowo (Gniezno dojazd indywidualny) – Łódź – Warszawa – Rudka
Szczecin – Rogoziniec godzina 6:15 (Koszalin dojazd do Szczecina indywidualnie)
BUS 2 - start godzina 7:00
Nysa – Oława – Wrocław (Lubin dojazd indywidualny) – Syców (Koźmin Wlkp. dojazd indywidualny) – Łódź (dojazd indywidualny Piotrków) – Warszawa – Rudka
BUS 3 - start godzina 8:00
Kwidzyn (Gdańsk dojazd indywidualny) – Wąbrzeźno – Brodnica – Mikołajki – Kolno – Rudka
BUS 4 - start godzina 7:00
Rzeszów (Dynów, Posada Górna, Jarosław dojazd indywidualny) – Staszów (Kielce dojazd indywidualny) – Lublin – Łuków – Siemiatycze – Rudka
BUS 5 - start godzina 8:00
Katowice (Chorzów, Gliwice, Tarnowskie Góry dojazd indywidualny) – Kraków (Nowy Sącz dojazd indywidualny) – Staszów
Dąbrowa Białostocka dojazd indywidualny do Rudki.
Szczegółowe informacje już wkrótce.
Skomentuj