Decyzją Komisji Oceniającej OSPR niżej wymienione Szkoły uzyskały możliwość rozpoczęcia lub kontynuacji współpracy w zakresie Projektu Ośrodków Szkolenia w Piłce Ręcznej (OSPR). Informacja jest odpowiedzią na wniosek o powierzenie realizacji zadania „Program dofinansowania ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej zadań z obszaru wspierania szkolenia sportowego i współzawodnictwa młodzieży związanych ze szkoleniem młodzieży uzdolnionej sportowo w ośrodkach działających ze wsparciem jednostek samorządu terytorialnego” w okresie od 1 września 2019 do 30 czerwca 2021 r.
W imieniu Związku Piłki Ręcznej w Polsce koordynatorzy wojewódzcy OSPR przygotują porozumienia trójstronne /ZPRP – Jednostki samorządu terytorialnego – Szkoły/ dla nowych Szkół oraz aneksy dla Szkół przedłużających współpracę. Porozumienia z reprezentantami Szkółek wojewódzkich będą sporządzane przez Biuro ZPRP. Aneksy powinny być zawarte do dnia 30 czerwca 2019 r., porozumienia do początków września 2019 r.

WYKAZ SZKÓŁ OSPR ZAPROSZONYCH DO WSPÓŁPRACY W OKRESIE 2019-2021

Lp. Nazwa Adres Miejscowość Województwo dz/m
1 Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Junior ul. Słubicka 29-33 Wrocław dolnośląskie dz/ch
2 Szkoła Podstawowa nr 11 ul. Gwiaździsta 2 Głogów dolnośląskie ch
3 Szkoła Podstawowa nr 9 ul. Marynarska 31 Legnica dolnośląskie dz/ch
4 Szkoła Podstawowa nr 95 im. Jarosława Iwaszkiewicza ul. Starogajowa 66-68 Wrocław dolnośląskie dz
5 Szkółka wojewódzka - Wrocław ul. Borowiska 1 Wrocław dolnośląskie dz/ch
6 Zespół Szkół Sportowych Szkoła Podstawowa nr 7 Szkoła Sportowa w Lubinie ul. Sybiraków 11 Lubin dolnośląskie dz/ch
7 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej ul. M. Konopnickiej 13 Kowalewo Pomorskie kujawsko-pomorskie dz
8 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Boh. Westerplatte ul. Dąbrówki 7 Grudziądz kujawsko-pomorskie ch
9 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Edmunda Wojnowskiego ul. Tysiąclecia 1 Wąbrzeźno kujawsko-pomorskie dz
10 Szkoła Podstawowa nr 66 w Bydgoszczy ul Generała Augusta Emila Fieldorfa ,,Nila'' 3, Bydgoszcz kujawsko-pomorskie ch
11 Szkółka wojewódzka - Toruń Słowackiego 118a Toruń kujawsko-pomorskie dz/ch
12 XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego  ul Generała Augusta Emila Fieldorfa ,,Nila'' 13,   Bydgoszcz kujawsko-pomorskie ch
13 Zespół Szkół nr 1 im. Karola Wojtyły-Jana Pawła II Szkoła Podstawowa nr 7 w Brodnicy ul. Matejki 5 Brodnica kujawsko-pomorskie dz/ch
14 Zespół Szkół nr 1, III Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 5 Brodnica kujawsko-pomorskie dz
15 Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Słubicach ul. Bohaterów Warszawy 3 Słubice lubuskie dz
16 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Kowalowie ul. Rzepińska 10 Rzepin lubuskie dz
17 Szkoła Podstawowa nr 1 w Słubicach ul. Wojska Polskiego 1 Słubice lubuskie dz
18 Szkoła Podstawowa nr 2 w Świebodzinie ul. Park Chopina 1 Świebodzin lubuskie dz/ch
19 Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami sportowymi im. Szarych Szeregów w Gorzowie Wielkopolskim ul. Zamenhofa 2a Gorzów Wlkp. lubuskie ch
20 Szkółka wojewódzka - Nowa Sól Skrytka pocztowa 35 Nowa Sól lubuskie dz/ch
21 ZSOiS Szkoła Podstawowa nr 10 w Zielonej Górze ul. Wyspiańskiego 21 Zielona Góra lubuskie ch
22 ZSOiS VII Liceum Ogólnokształcące ul. Wyspiańskiego 21 Zielona Góra lubuskie ch
23 Liceum Ogólnokształcące nr XLIII w ZSO nr 5 ul. Królewska 13/15 Łódź łódzkie dz
24 LV Liceum Ogólnokształcące przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 10 ul. Strykowska 10/18 Łódź łódzkie ch
do 2020
25 SP - Edukacja i Sport ul. Brzozowa 3 Łódź łódzkie ch
26 Szkoła Podstawowa nr 16 im. Polskich Olimpijczyków ul. Krakowskie Przedmieście 11 Piotrków Trybunalski łódzkie ch
27 Szkoła Podstawowa nr 162 w Łodzi im. Jana Nowaka Jeziorańskiego ul. Powszechna 15 Łódź łódzkie dz
28 Szkoła Podstawowa nr 174 w Łodzi im. Janusza Machulskiego ul. Gałczyńskiego 6 Łódź łódzkie dz
29 Szkoła Podstawowa nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim im. K. K. Baczyńskiego ul. Kostromska 50 Piotrków Trybunalski łódzkie dz
30 Szkoła Podstawowa nr 4 w Wieluniu ul. 18 Stycznia 24 Wieluń łódzkie ch
31 Szkółka wojewódzka - Łódź ul. Kamińskiego 7/9 Łódź łódzkie dz/ch
32 I Liceum Ogólnokształcące Sportowe Oś. Teatralne 35 Kraków małopolskie dz/ch
33 Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Wilczyskach Wilczyska 29 Bobowa małopolskie dz
34 Szkoła Podstawowa nr 8 w Tarnowie ul. Bitwy pod Studziankami 5 Tarnów Tarnów małopolskie dz/ch
35 Szkoła Podstawowa nr 91 w Krakowie ul. Os. Handlowe 4 Kraków małopolskie dz/ch
36 Szkółka wojewódzka - Kraków oś. Zgody 13a Kraków małopolskie dz/ch
37 Zespół Szkolno Przedszkolny w Libuszy Libusza 679 Libusza małopolskie ch
38 LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego ul. S.B. Lindego 20 Warszawa mazowieckie dz/ch
39 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II ul. Ks Franciszka Blachnickiego 16 Ostrołęka mazowieckie ch
40 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Westerplatte ul. Otwocka 13 Karczew mazowieckie dz
41 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika ul. Powstańców 3 Zielonka mazowieckie dz
42 Szkoła Podstawowa nr 2 w Radzyminie ul. Konopnickiej 24 Radzymin mazowieckie dz
43 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego ul. Kossobudzkiego 7 Płock mazowieckie ch
44 Szkoła Podstawowa nr 336 im. Janka Bytnara ul. Małcużyńskiego 4 Warszawa mazowieckie ch
           
45 Szkółka wojewódzka - Warszawa ul. Żołny 56A Warszawa mazowieckie dz/ch
46 Publiczna Sportowa Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka ul. Osiedle XXX-lecia 24 Krapkowice opolskie dz
47 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 im. Przyjaźni Narodów Świata w Opolu ul. Gorzołki 4 Opole opolskie dz/ch
48 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa Lompy ul. Morcinka 2 Grodków opolskie dz/ch
49 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zawadzkiem ul. Opolska 47 Zawadzkie opolskie ch
50 Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr IX im. generała Władysława Andersa w Opolu ul. Oleska 68 Opole opolskie ch
51 Publiczne Liceum Ogólnokształcące w Tułowicach ul. Zamkowa 1 Tułowice opolskie dz
52 Szkółka wojewódzka - Opole Damrota 6 Opole opolskie dz/ch
53 Szkoła Podstawowa nr 14 ul  Borelowskiego 12 Przemyśl podkarpackie ch
54 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ks. Stanisława Konarskiego ul. Jana Pawła II 26 Jarosław podkarpackie dz
55 Szkoła Podstawowa nr 8 Tańskiego 3 Mielec podkarpackie ch
56 Szkółka wojewódzka - Rzeszów ul. Pułaskiego 13 a Rzeszów podkarpackie dz/ch
57 ZS Cmolasie - Szkoła Podstawowa im. prof. Jana Czekanowskiego Cmolas 269 Cmolas podkarpackie dz/ch
58 ZSO nr 1 V Liceum Ogólnokształcące ul. Tańskiego 3 Mielec podkarpackie ch
59 ZSO nr 2 V LO Rzeszów - Szkoła Mistrzostwa Sportowego ul. Hetmańska 38 Rzeszów podkarpackie dz
60 ZSP Szkoła Podstawowa Posada Górna ul. 3 Maja 164 Posada Górna podkarpackie dz
61 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki ul. Południowa 13 Dąbrowa Białostocka podlaskie dz/ch
62 Szkoła Podstawowa nr 49 z oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Białymstoku ul. Armii Krajowej 32 Białystok podlaskie dz
63 Szkoła Podstawowa nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Białymstoku ul. Pułaskiego 96 Białystok podlaskie ch
64 Szkółka wojewódzka - Białystok Sobieskiego 24 Białystok podlaskie dz/ch
65 Zespół Szkół im. gen. Nikodema Sulika ul. 1000 - lecia Państwa Polskiego 24 Dąbrowa Białostocka podlaskie dz/ch
66 Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa nr 3 ul. Gen. W. Andersa 4 Siemiatycze podlaskie dz/ch
67 Sportowe Liceum Ogólnokształcące przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Kwidzynie ul. Słoneczna 2 Kwidzyn pomorskie dz
68 Szkoła Podstawowa Banino ul. Tuchomska 15 Banino pomorskie dz
69 Szkoła Podstawowa nr 2 im. mjr Henryka Sucharskiego w Kwidzynie ul. Staszica 16 Kwidzyn pomorskie dz
70 Szkoła Podstawowa nr 92 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Gdańsku ul. Startowa 9 Gdańsk pomorskie dz/ch
71 Szkółka wojewódzka - Gdańsk Al. Zwycięstwa 51 skrytka poczt. 26 Gdańsk pomorskie dz/ch
72 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Gdańsku Wodnika 57 Gdańsk pomorskie ch
73 Szkołą Podstawowa nr 6 w Kościerzynie ul. Marii Skłodowskiej-Curie 19 Kościerzyna pomorskie ch
74 Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących XII Liceum Ogólnokształcące z klasami sportowymi ul. Subisława 22 Gdańsk pomorskie ch
75 Szkoła Podstawowa nr 13 im. Polskich Olimpijczyków Oś. Pawlikowskiego 40 Żory śląskie dz
76 Szkoła Podstawowa nr 19 w Zespole Szkół Sportowych im. Janusza Kusocińskiego w Zabrzu ul. Płaskowickiej 2 Zabrze śląskie ch
77 Szkoła Podstawowa nr 21 im. Gerarda Cieślika ul. Wolności 133 Chorzów śląskie dz
78 Szkoła Podstawowa nr 42 ul. B. Prusa 253A Sosnowiec śląskie ch
79 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczak w Zawierciu ul. Wierzbowa 4 Zawiercie śląskie ch
80 Szkółka wojewódzka - Katowice ul. Jesionowa 15 Katowice śląskie dz/ch
81 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14 im. Janusza Korczaka w Gliwicach ul. Przedwiośnie 2 Gliwice śląskie dz
82 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPORTOWYCH w ZABRZU XII Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Kusocińskiego ul. F. Płaskowickiej 2 Zabrze śląskie ch
83 Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych XI Liceum Ogólnokształcące Sportowe ul. Chorzowska 5 Gliwice śląskie dz
84 Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Zespole Szkół w Stadnickiej Woli Stadnicka Wola 55 Końskie świętokrzyskie dz
85 Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego w Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego ul. Stefana Żeromskiego 5 Ostrowiec Świętokrzyski świętokrzyskie ch
86 Szkoła Podstawowa nr 32 im. Janusza Kusocińskiego ul. Barwinek 31 Kielce świętokrzyskie dz
87 Szkoła Podstawowa nr 39 w Kielcach ul. Krzyżanowskiej 9 Kielce świętokrzyskie ch
88 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza ul. Mickiewicza 39 Sandomierz świętokrzyskie ch
89 Szkółka wojewódzka - Kielce ul Krakowska 72 Kielce świętokrzyskie dz/ch
90 X Liceum Ogólnokształcące im. J. Wybickiego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 ul. Jagiellońska 90 Kielce świętokrzyskie dz/ch
91 Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Masłowie ul. Jana Pawła II 1 Masłów świętokrzyskie dz
92 IV Liceum Ogólnokształcące w Elblągu ul. Henryka Sienkiewicza 4 Elbląg warmińsko-mazurskie dz/ch
93 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rozogach ul. Rynek 13 Rozogi warmińsko-mazurskie dz
94 Szkoła Podstawowa nr 1 ul. Mickiewicza 25 Morąg warmińsko-mazurskie ch
95 Szkoła Podstawowa nr 2 ul. Żołnierska 39 Olsztyn warmińsko-mazurskie ch
96 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Józefa Piłsudskiego w Elblągu ul. Józefa Wybickiego 20 Elbląg warmińsko-mazurskie dz/ch
97 Szkółka wojewódzka - Elbląg ul Kościuszki 77a Elbląg warmińsko-mazurskie dz/ch
98 Zespół Oświatowy w Mikołajkach Szkoła Podstawowa ul. Papieża J. Pawła II 7 Mikołajki warmińsko-mazurskie dz
99 Liceum Geodezyjno Drogowe ul. Szamotulska 33 Poznań wielkopolskie dz/ch
100 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Arkadego Fiedlera ul. Bosa 9 Poznań wielkopolskie ch
101 Szkoła Podstawowa nr 12 im. prof. Adama Wodziczki ul. Os. Kazimierza Wielkiego 33 Gniezno wielkopolskie dz
102 Szkoła Podstawowa nr 46 im. Marii Dąbrowskiej ul. Inowrocławska 19 Poznań wielkopolskie dz/ch
103 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II ul. Asnyka 26 Ostrów Wielkopolski wielkopolskie ch
104 Szkółka wojewódzka - Poznań ul Reymonta 35 Poznań wielkopolskie dz/ch
105 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dopiewie ul. Bukowska 13 Dopiewo wielkopolskie dz
106 Centrum Kształcenia Sportowego Liceum z Oddziałami Sportowymi ul. Rydla 49 Szczecin zachodniopomorskie dz/ch
107 Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 2 w Szczecinie 70-783 Szczecin ul Rydla 49 Szczecin zachodniopomorskie dz
108 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Jana Matejki ul. Stanisława Staszica 6 Koszalin zachodniopomorskie ch
109 Szkoła Podstawowa nr 59 im. B. Krzywoustego ul. Dąbska 105 Szczecin zachodniopomorskie dz/ch
110 Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie im. I Armii Wojska Polskiego ul. Wojska Polskiego 36 Koszalin zachodniopomorskie dz
111 Szkoła Podstawowa nr 1 ul. Wojska Polskiego 6 Nowogard zachodniopomorskie ch
112 Szkółka wojewódzka - Szczecin ul. Wojska Polskiego 246 Szczecin zachodniopomorskie dz/ch

Decyzja w sprawie szkół województwa lubelskiegoz dnia 26.06.2019 r.

Lp.

Nazwa

dz/m

Adres

Miejscowość

Województwo

 

1

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kraśniku

ch

ul. Urzędowska 10

Kraśnik

lubelskie

 

2

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ks. Grzegorza Piramowicza

dz

Partyzantów 15

Łuków

lubelskie

3

Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Łukowie

dz

ul. Cieszkowizna 13

Łuków

lubelskie

4

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej

ch

ul. Sportowa 7

Biała Podlaska

lubelskie

5

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Franciszka Dionizego Kniaźnina w Puławach

ch

ul. Wróblewskiego 11

Puławy

lubelskie

6

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Orląt Lwowskich w Zamościu

ch

ul. B. Prusa 10

Zamość

lubelskie

7

Szkółka wojewódzka - Lublin

dz/ch

ul. Montażowa 16/7

Lublin

lubelskie

8

Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II XXIV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie

dz

ul. Elsnera 5

Lublin

lubelskie

9

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Franciszka Dionizego Kniaźnina III Liceum Ogólnokształcące w Puławach

ch

ul. Wróblewskiego 11

Puławy

lubelskie