Bus 1
Słubice – Gimnazjum nr 2 ul. Wojska Polskiego 38 – godz. 7:30
Rogoziniec – stacja BP, Rogoziniec 11a – godz. 8:40
Gozdowo – parking TIR na wysokości Gozdowa (218 km) – godz. 9:50 – zawodniczki z Gniezna dojazd indywidulany do Gozdowa
Łódź – stacja paliw Orlen ul. Strykowska 38 – godz. 11:10 – trener z Łodzi
Rudka – ul. Ossolińskich 1 – około godz. 15:00
Szczecin – CKS ul. Rydla 49 godz. 6:15 – zawodniczki z Koszalina dojazd indywidualny do Szczecina
Rogoziniec - stacja BP, Rogoziniec 11a
Bus 2
Nysa – Gimnazjum nr 2 ul. B.Prusa 14 – godz. 7:30
Oława – stacja paliw Shell ul. Ks. Prałata F.Kutrowskiego 29 B – godz. 8:40
Wrocław – stacja paliw Shell ul. Krakowska 70 – godz. 9:20 – zawodniczki z Lubina dojazd indywidulany do Wrocławia
Syców – MOP Syców Południe (80 km na „słupku”) – godz. 10:30 – zawodniczki z Koźmina Wlkp. dojazd indywidualny do Sycowa.
Łódź – stacja paliw Statoil ul. Piłsudskiego 177 – godz. 13:00 – zawodniczki z Łodzi i Piotrkowa Tryb.
Warszawa – stacja paliw BP Marymont ul. Armii Krajowej 35 – godz. 14:30
Rudka – ul. Ossolińskich 1
Bus 3
Kwidzyn - Hala ul. Wiejska 1 – godz. 8:00 – zawodniczki z Gdańska dojazd indywidulany do Kwidzyna
Wąbrzeźno - Gimnazjum nr 1 ul. Wolności 11 – godz. 9:20
Brodnica - Gimnazjum nr 2 ul. Matejki 5 – godz. 10:10
Mikołajki - Gimnazjum Publiczne ul. Jana Pawła II 7a – godz. 13:40
Rudka - ul. Ossolińskich 1 – około godz. 17:00
Bus 4
Rzeszów – stacja paliw Orlen ul. Warszawska 75 – godz. 8:00 – zawodniczki z Dynowa, Posady Górnej, Jarosławia dojazd indywidualny do Rzeszowa
Staszów – stacja paliw BP ul. Kolejowa 44 – godz. 10:00 – zawodniczki z Kielc dojazd indywidualny do Staszowa
Lublin – stacja paliw Statoil aleja tysiąclecia – godz. 13:30
Łuków – stacja paliw Orlen ul. Radzyńska 9 – godz. 14:50
Siemiatycze – stacja paliw Shell ul. 11 listopada – godz. 16:20
Rudka - ul. Ossolińskich 1
Bus 5
Katowice – stacja paliw BP aleja Roździeńskiego 14 – godz. 7:15 – zawodniczki z Chorzowa, Gliwic, Tarnowskich Gór dojazd indywidualny do Katowic
Kraków – stacja paliw Statoil os. Dywizjonu 303 21A – godz. 8:30
Staszów - stacja paliw BP ul. Kolejowa 44
Dąbrowa Białostocka dojazd indywidualny do Rudki.
Skomentuj