Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje na zgrupowania letnie OSPR w  Kielcach (Zespół Szkół nr 2
ul. Jagiellońska 90, 25-734 Kielce), w dniach 17.07 do 27.07.2022 r. następujących zawodników oraz kadrę szkoleniową:

Nazwisko i imię

województwo

miejscowość OSPR

Arciszewski Nikodem

wielkopolskie

Oborniki

Bańka Borys

mazowieckie

Płock

Baran  Bartłomiej

świętokrzyskie

Kielce

Bartczak Jakub

warmińsko-mazurskie

Olsztyn

Bielecki Mateusz

lubelskie

Zamość

Broda Jakub

opolskie

Opole

Chmura Mateusz

dolnośląskie

Dzierżoniów

Chuchała Oliwier

świętokrzyskie

Ostrowiec Św.

Cieśla  Michał

śląskie

Zabrze

Czarnecki Wojciech

dolnośląskie

Legnica

Czerwiński Adam

pomorskie

Gdańsk

Czupryński Oliwier

kujawsko-pomorskie

Brodnica

Dragan Dawid

lubelskie

Zamość

Drzewiński Aleksander

wielkopolskie

Poznań

Dudzic Igor

wielkopolskie

Poznań

Foltyn Adrian

wielkopolskie

Oborniki

Gawin Michał

pomorskie

Gdańsk

Goraj Jan

mazowieckie

Warszawa

Grdeń  Jakub

świętokrzyskie

Kielce

Grudziąż Karol

warmińsko-mazurskie

Elbląg

Ignatov  Aleksandr

śląskie

Zabrze

Kaczmarczyk  Piotr

świętokrzyskie

Kielce

Kanarek  Kuba

małopolskie

Tarnów

Kasperek Jakub

wielkopolskie

Ostrów

Kolignan Adrian

kujawsko-pomorskie

Bydgoszcz

Kopera Mateusz

mazowieckie

Płock

Kowalczyk  Adrian

podkarpackie

Przemyśl

Kozłowski Maciej

dolnośląskie

Dzierżoniów

Krasowski Kacper

opolskie

Opole

Kudełko Nikodem

zachodniopomorskie

Koszalin

Kwiecień  Marcel

świętokrzyskie

Ostrowiec Św.

Łyś Paweł

lubelskie

Zamość

Maciejewski Jakub

mazowieckie

Płock

Majrowski Wiktor

dolnośląskie

Dzierżoniów

Moryto  Jakub

małopolskie

Kraków

Niedzielski Bartłomiej

mazowieckie

Płock

Nowak  Jakub

śląskie

Zabrze

Nowak  Kacper

śląskie

Zabrze

Paluch Sebastian

mazowieckie

Płock

Panaś Alan

dolnośląskie

Legnica

Paś Filip

zachodniopomorskie

Szczecin

Piechowski Oliwer

mazowieckie

Płock

Pleszyński  Adam

małopolskie

Kraków

Płosa Aleksander

zachodniopomorskie

Szczecin

Pszczółkowski Miłosz

mazowieckie

Płock

Rybiński Dominik

kujawsko-pomorskie

Brodnica

Sitek Jakub

lubuskie

Świebodzin

Skoczeń Jakub

dolnośląskie

Dzierżoniów

Smelcerz  Wojciech

świętokrzyskie

Kielce

Smierzchalski Eryk

pomorskie

Gdańsk

Smyl Wojciech

lubelskie

Zamość

Sobczyk  Bartosz

świętokrzyskie

Kielce

Tkaczyk  Mateusz

świętokrzyskie

Kielce

Tlak Krzysztof

mazowieckie

Warszawa

Tomaszewski Paweł

dolnośląskie

Dzierżoniów

Walukiewicz Ksawery

kujawsko-pomorskie

Bydgoszcz

Więcek Miłosz

mazowieckie

Płock

Wilisowski Kacper

opolskie

Opole

Winklas Adam

pomorskie

Gdańsk

Wiśniewski Artur

warmińsko-mazurskie

Olsztyn

Woiński Piotr

mazowieckie

Płock

Wrona  Michał

małopolskie

Kraków

Wrzos Paweł

lubuskie

Świebodzin

Zeller Tomasz

mazowieckie

Warszawa

Zawodnicy rezerwowi:

Nazwisko i imię

województwo

miejscowość OSPR

Basista  Norbert

małopolskie

Kraków

Budzeń  Kacper

świętokrzyskie

Ostrowiec Św.

Bukowski Aleksander

kujawsko-pomorskie

Brodnica

Cierpisz Oliwier

opolskie

Opole

Cieślik  Maksymilian

świętokrzyskie

Kielce

Dziąsek Aleksander

dolnośląskie

Legnica

Fijałkowski  Jakub

małopolskie

Kraków

Gęsikowski Jakub

opolskie

Opole

Hampel Szymon

wielkopolskie

Poznań

Huza  Florian

małopolskie

Tarnów

Jakubowski Jakub

wielkopolskie

Poznań

Jarosz Szymon

małopolskie

Kraków

Juszczak Szymon

lubuskie

Świebodzin

Kaczmarek Filip

zachodniopomorskie

Koszalin

Kindler Paweł

opolskie

Opole

Kohrs  Mikołaj

śląskie

Zabrze

Kowalski Jakub

zachodniopomorskie

Koszalin

Krysiak Adam

lubelskie

Zamość

Kucharski Marcel

warmińsko-mazurskie

Elbląg

Kula Tymon

wielkopolskie

Oborniki

Kwiatkowski Krzysztof

świętokrzyskie

Ostrowiec Św.

Latajka Maksym

wielkopolskie

Ostrów

Lesiak Maciej

dolnośląskie

Wrocław

Marks Marcel

podlaskie

Siemiatycze

Mazurek Max

zachodniopomorskie

Koszalin

Nowak Dawid

opolskie

Opole

Podsiadło  Natan

śląskie

Sosnowiec

Roman Eryk Ernest

małopolskie

Libusza

Skalski Wojciech

warmińsko-mazurskie

Olsztyn

Skóra Michael

dolnośląskie

Legnica

Sobczak Norbert

dolnośląskie

Legnica

Stock Natan

kujawsko-pomorskie

Bydgoszcz

Szwedziak Mikołaj

wielkopolskie

Poznań

Wieczorek Jan

opolskie

Grodków

Kadra szkoleniowa:

Mońko

Marek

kierownik

Suchy

Edyta

zastępca kierownika

Bober

Jakub

szkoleniowiec

Bożek

Marcin

szkoleniowiec

Chruściak

Teresa

szkoleniowiec

Jastrzębska

Renata

szkoleniowiec

Konitz

Tomasz

szkoleniowiec

Łazor

Maciej

szkoleniowiec

Pelc

Sebastian

szkoleniowiec

Szymaniak

Wojciech

szkoleniowiec

Zygmunt

Tomasz

szkoleniowiec

Mońko

Artur

dietetyk

Wojtasiak

Krzysztof

ratownik medyczny

Szczerbicki

Paweł

fizjoterapeuta

 

Rodzice opiekunowie prawni zawodników są zobowiązani do przedstawienia dokumentacji do dnia
24 czerwca 2022 /wg załączonych wzorów/

• zgody na udział (o ile nie została załączona przez trenera do e-Systemu);

• aktualnych badań lekarskich (o ile nie została załączona przez trenera do e-Systemu);

Brak dokumentacji potwierdzającej wolę udziału w obozie po 30 czerwca skutkuje skreśleniem zawodnika z listy uczestników. W to miejsce zostaje powołany zawodnik rezerwowy.

W dniu wyjazdu (17.07.2022 r.) zawodnicy powinni posiadać:

• aktualną legitymację szkolną/dowód osobisty;

Każdy z zawodników powinnien zabrać swoją piłkę.

 

Uczestnicy muszą mieć stroje sportowe /w tym koszulki OSPR/ buty halowe na zmianę, buty do biegania na zewnątrz oraz stroje kąpielowe, klapki (nie mogą to być spodenki typu bermudy) i czepki.

 

Kontakt w sprawach organizacyjnych – Robert Barczyk barczyk@zprp.org.pl tel. +48 (22) 892 90 11  wew: 123

Po potwierdzeniu udziału zawodników po terminie 7 lipca 2022 r. zostanie opublikowana trasa przejazdu autokarów/busów z miejsc najliczniej reprezentowanych przez zawodników. Dojazd na miejsca zbiórki organizowany jest indywidualnie.