Aktualizacja powołań z dnia 11.07.2019 r.:

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników Ośrodków Szkolenia w Piłce Ręcznej na zgrupowanie letnie, które odbędzie się w Piekarach k. Krakowa w dniach 1-11.08. 2019 r.

Lp. Nazwisko i imię Miasto szkoły Region szkoły
1 Gałach Wojciech mazowiecki Warszawa
2 Szeląg Kamil małopolski Kraków
3 Stachowiak Jordan kujawsko-pomorski Brodnica
4 Kroczek Karol podkarpacki Przemyśl
5 Filipiuk Hubert podlaski Siemiatycze
6 Idzikowski Grzegorz mazowiecki Warszawa
7 Czerwonka Mateusz lubelski Zamość
8 Wywrot Szymon podkarpacki Przemyśl
9 Żabko Maksym lubuski Nowa Sól
10 Piątek Jakub mazowiecki Warszawa
11 Wrona Filip małopolski Kraków
12 Koc Szymon lubelski Zamość
13 Kunka Dariusz lubuski Gorzów Wlkp.
14 Czopek Kacper lubelski Puławy
15 Grzegorczyk Mateusz łódzki Łódź
16 Dzik Jakub świętokrzyski Ostrowiec Świętokrzyski
17 Jakubczak Jakub mazowiecki Warszawa
18 CZECHOWSKI JAKUB dolnośląski Legnica
19 Łukaszewicz Piotr zachodniopomorski Szczecin
20 Masłowski Fabian warmińsko-mazurski Olsztyn
21 Kłonica Wiktor świętokrzyski Ostrowiec Świętokrzyski
22 Sieniek Michał świętokrzyski Ostrowiec Świętokrzyski
23 Pilichowski Michał lubuski Swiebodzin
24 miernik igor lubuski Swiebodzin
25 Wierzbicki Franciszek łódzki Wieluń
26 Prokopek Szymon lubelski Puławy
27 Sobków Tymoteusz opolski Komprachcice
28 Kniotek Marcin podlaski Białystok
29 Lewandowski Adrian łódzki Łódź
30 Świstak Mateusz świętokrzyski Ostrowiec Świętokrzyski
31 Zambrzycki Paweł podlaski Białystok
32 Borowski Aaron zachodniopomorski Szczecin
33 Czajkowski Adrian podkarpacki Mielec
34 Kapuściński Igor warmińsko-mazurski Olsztyn
35 Strączek Krystian warmińsko-mazurski Olsztyn
36 Fabisiak Piotr warmińsko-mazurski Olsztyn
37 Węgiel Aleksander małopolski Kraków
38 Szczawiński Filip kujawsko-pomorski Brodnica
39 Małecki Szymon łódzki Łódź
40 GAWRYŚ PIOTR śląski Zabrze
41 Łoboda Rafał pomorski Gdańsk
42 Pachura Maksym pomorski Gdańsk
43 Seget Kacper pomorski Gdańsk
44 ŻMIDZIŃSKI MICHAŁ wielkopolski Poznań
45 Uyen Erik wielkopolski Poznań
46 Herda Jan wielkopolski Poznań
47 Kosmowski Filip wielkopolski Poznań
48 Martyniuk Piotr podlaski Białystok
49 Bochniak Konrad podkarpacki Mielec
50 Lipka Michał świętokrzyski Ostrowiec Świętokrzyski
51 WITEK JAKUB śląski Zabrze
52 Kucia Jan małopolski Chrzanów
53 SLADKOWSKI JAKUB śląski Zabrze
54 Krzyżak Jakub pomorski Gdańsk
55 Tondys Jakub łódzki Łódź
56 Miszczyk Szymon dolnośląski Głogów
57 SZLUFIK MAKSYMILIAN śląski Zabrze
58 Ryniec Artur dolnośląski Głogów
59 CZAJA HUBERT kujawsko-pomorski Bydgoszcz
60 MUZIEWICZ WIKTOR kujawsko-pomorski Bydgoszcz
61 Grzyb Filip dolnośląski Lubin
62 Cebula Szymon opolski Opole
63 Gołębiowski Adam opolski Opole
64 Adamski Jakub opolski Opole

         Aktualizacja powołań z dnia 11.07.2019 r.:

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki Ośrodków Szkolenia w Piłce Ręcznej na zgrupowanie letnie, które odbędzie się w Warszawie
w dniach 1-11.08.2019 r.

Lp. Nazwisko i imię Miasto szkoły Region szkoły
1 Gryglik Martyna lubuski Swiebodzin
2 Wroniewicz Aleksandra lubuski Słubice
3 Skrzypek Laura małopolski Bobowa
4 Bielecka Agnieszka świętokrzyski Kielce
5 Popławska Martyna podlaski Białystok
6 Bonifaciuk Kamila podlaski Białystok
7 Wabińska Weronika wielkopolski Gniezno
8 Schlabs Maja wielkopolski Gniezno
9 Nowak Julia wielkopolski Gniezno
10 Musiał Paulina wielkopolski Gniezno
11 Waligórski Sonia kujawsko-pomorski Brodnica
12 STELMACH JULIA dolnośląski Legnica
13 JEZIORSKA EWA śląski Chorzów
14 PIEGZA OLIWIA śląski Chorzów
15 Ogrodnik Maja zachodniopomorski Szczecin
16 Najder Zuzanna małopolski Kraków
17 Godzic Emilia dolnośląski Lubin
18 SIKORA DOMINKA śląski Chorzów
19 Krefft Klaudia warmińsko-mazurski Elbląg
20 Owczarek Roksana warmińsko-mazurski Elbląg
21 Zubek Anna warmińsko-mazurski Elbląg
22 Bolanowska Judyta podkarpacki Posada Górna
23 Gancarz Klaudia lubuski Słubice
24 Obarzanek Martyna świętokrzyski Kielce
25 Bakier Julia podlaski Białystok
26 Fal Maja śląski Gliwice
27 NAROŻNA MAJA pomorski Gdańsk
28 Drążek Natalia opolski Tułowice
29 Wesołowska Elżbieta świętokrzyski Kielce
30 Woźniak Kornelia zachodniopomorski Szczecin
31 Lewandowska Nikola zachodniopomorski Szczecin
32 Olędzka Hanna Halina podlaski Białystok
33 Szczotka Hanna podkarpacki Jarosław
34 Wróbel Jagoda dolnośląski Wrocław
35 Pomarańska Aleksandra warmińsko-mazurski Elbląg
36 PIECHOTA ZUZANNA dolnośląski Legnica
37 TELEGA MARTA zachodniopomorski Koszalin
38 Martyniuk Wiktoria Monika podlaski Białystok
39 Kaleta Nikola pomorski Kwidzyn
40 FRAŃCZAK MAJA pomorski Gdańsk
41 Karasińska Nina mazowiecki Warszawa
42 SIKORA OLIWIA śląski Chorzów
43 Szymkowiak Jagoda lubuski Swiebodzin
44 Bulska Anna opolski Tułowice
45 Leśniak Nikola małopolski Kraków
46 Sangowska Pola wielkopolski Poznań
47 Kwirant Julia mazowiecki Radzymin
48 Rutkiewicz Milena opolski Grodków
49 Piasecka Maria mazowiecki Radzymin
50 Jarząbek Weronika mazowiecki Radzymin
51 Sturmann Zuzanna kujawsko-pomorski Wąbrzeźno
52 Drozdalska Julia kujawsko-pomorski Wąbrzeźno
53 Kubiak Julia pomorski Kwidzyn
54 Witczak Marika łódzki Łódź
55 Kolanko Diana podkarpacki Posada Górna
56 Potargowicz Nikol łódzki Łódź
57 Kurlej Zuzanna lubelski Kraśnik
58 Sobczyk Wiktoria łódzki Łodź
59 Sieńko Julia podkarpacki Jarosław
60 Brzustowska Julia lubelski Kraśnik
61 Gałan Wiktoria małopolski Kraków
62 Szczepaniak Amelia opolski Krapkowice
63 Olczyk Julita łódzki Piotrków Trybunalski
64 Brylikowska Oliwia łódzki Piotrków Trybunalski