Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje na zgrupowania letnie OSPR w Nowej Słupi (Dom Wczasów Dziecięcych „Gołoborze”, ul. Górnicza 3, Rudki, 26-006 Nowa Słupia), w dniach 17.07 do 27.07.2022 r. następujące zawodniczki oraz kadrę szkoleniową:

 

Nazwisko i imię

województwo

Miejscowość OSPR

Afanasyeva Yaroslava

dolnośląskie

Wrocław

Ambrożak Kalina

wielkopolskie

Gniezno

Białas Alana

dolnośląskie

Legnica

Bielecka Julia

łódzkie

Piotrków Trybunalski

Borkowska Marta

mazowieckie

Karczew

Borowiec  Wiktoria

podkarpackie

Cmolas

Burczak Natalia

opolskie

Krapkowice

Dembek Oliwia

kujawsko-pomorskie

Brodnica

Floriańczyk Zofia

mazowieckie

Karczew

Frączek  Maria

małopolskie

Tarnów

Fudal Oliwia

warmińsko-mazurskie

Elbląg

Gawrysiak Kamila

zachodniopomorskie

Szczecin

Gąsior Nadia

łódzkie

Łódź

Gill Marika

kujawsko-pomorskie

Brodnica

Gosz Kornelia

pomorskie

Banino

Góral Julia

mazowieckie

Radzymin

Górna Olga

kujawsko-pomorskie

Kowalewo Pomorskie

Jamiołkowska Milena

pomorskie

Gdańsk

Janczarek Dominika

lubelskie

Kraśnik

Jankowska Helena

pomorskie

Gdańsk

Jankowska Nicola

warmińsko-mazurskie

Bartoszyce

Jarosz Milena

śląskie

Zabrze

Kaczmarczyk Julia

śląskie

Zabrze

Kępka Lena

lubelskie

Łuków

Kiniorska  Julia

świętokrzyskie

Kielce

Koj  Wiktoria

śląskie

Chorzów

Kowalska Martyna

wielkopolskie

Gniezno

Krawczyk Zofia

łódzkie

Piotrków Trybunalski

Kwiatkowska Katarzyna

warmińsko-mazurskie

Elbląg

Lipska Hanna

wielkopolskie

Dopiewo

Lupertowicz Jagoda

kujawsko-pomorskie

Wąbrzeźno

Paczkowska Magdalena

wielkopolskie

Dopiewo

Pawlak Lena

lubuskie

Słubice

Pesta Aleksandra

kujawsko-pomorskie

Brodnica

Petrus Katarzyna

łódzkie

Łódź

Pędziwiatr  Maria

małopolskie

Kraków

Piasecka Amelia

dolnośląskie

Legnica

Piwowar  Maria

świętokrzyskie

Kielce

Pleszyńska  Aleksandra

małopolskie

Kraków

Prokopiewa Liza

lubuskie

Słubice

Purzyńska  Hanna

śląskie

Żory

Rogula Olga

podkarpackie

Posada G.

Rozmarynowska Maria

śląskie

Żory

Różycka Amelia

wielkopolskie

Dopiewo

Sadowska  Zofia

świętokrzyskie

Kielce

Santorek Agata

mazowieckie

Karczew

Sławska Amelia

pomorskie

Banino

Sokal Zuzanna

lubelskie

Kraśnik

Sowa  Zuzanna

małopolskie

Wilczyska

Spólnicka Kamila

mazowieckie

Zielonka

Stankiewicz Martyna

mazowieckie

Radzymin

Stencel Zofia

mazowieckie

Radzymin

Studzińska Julia

dolnośląskie

Wrocław

Szuk Wiktoria

dolnośląskie

Legnica

Szulc Otylia

warmińsko-mazurskie

Elbląg

Tobolewska  Jagoda

śląskie

Żory

Tomaszewska Anna

mazowieckie

Zielonka

Tomporowska Nicola

zachodniopomorskie

Szczecin

Urbaniak Lena

dolnośląskie

Wrocław

Walczak Aleksandra

dolnośląskie

Dzierżoniów

Walorek Maja

wielkopolskie

Poznań

Wróbel  Maria

małopolskie

Kraków

Zaniewicz Antonina

lubelskie

Łuków -

Zgubińska  Kalina

pomorskie

Kwidzyn

Zawodniczki rezerwowe:

Nazwisko i imię

województwo

Miejscowość OSPR

Bławat Klaudia

lubuskie

Słubice

Bobienko Maja

podlaskie

Siemiatycze

Bonkowska Aleksandra

dolnośląskie

 - powołana

Borodajko Marlena

śląskie

 

Cichosz Victoria

pomorskie

 

Cielątkowska Agata

pomorskie

Kwidzyn

Ciszek Julia

opolskie

Opole

Czuwaj Sara

mazowieckie

Radzymin

Gola Dominika

wielkopolskie

Gniezno

Kaszubowska Martyna

pomorskie

Gdańsk - powołana

Kościańska Oliwia

wielkopolskie

Gniezno - powołana

Kwietniewska Jolanta

lubelskie

Kraśnik - powołana

Ledochowicz Amelia

warmińsko-mazurskie

Bartoszyce

Lupertowicz Zofia

kujawsko-pomorskie

Wąbrzeźno

Łazuk Gabriela

podlaskie

Dąbrowa Białostocka

Mikołajczyk Maja

lubuskie

Słubice

Nowak  Marcelina

małopolskie

Wilczyska

Pocierznicka Zofia

kujawsko-pomorskie

Brodnica

Ratajczyk Alicja

warmińsko-mazurskie

Elbląg

Sądej Maja

lubelskie

Kraśnik

Skowronek Hanna

dolnośląskie

Wrocław

Tokarz Zofia

wielkopolskie

Poznań

Tokarzewska  Natalia

świętokrzyskie

Kielce

Walkowiak Jagoda

lubuskie

Słubice

Wocka Michalina

opolskie

Opole

Zajko Anna

podlaskie

Dąbrowa Białostocka

Kadra szkoleniowa:

Nazwisko i imię

województwo

funkcja

Kulik

Józef

kierownik

Walczyk

Lidia

zastępca kierownika

Brózda

Katarzyna

szkoleniowiec

Ciastoń

Beata

szkoleniowiec

Góral

Artur

szkoleniowiec

Kamys

Zygmunt

szkoleniowiec

Kożuch

Jerzy

szkoleniowiec

Krawczyk

Krzysztof

szkoleniowiec

Orzech

Jan

szkoleniowiec

Pezda

Piotr

szkoleniowiec

Rykaczewski

Artur

szkoleniowiec

Wasiuk

Krystyna

szkoleniowiec

Ziemkiewicz

Marcin

szkoleniowiec

Domańska

Urszula

ratownik medyczny

Głuszek

Michał

fizjoterapeuta

Rodzice opiekunowie prawni zawodników są zobowiązani do przedstawienia dokumentacji do dnia 24 czerwca 2022 /wg załączonych wzorów/

• zgody na udział (o ile nie została załączona przez trenera do e-Systemu);

• aktualnych badań lekarskich (o ile nie została załączona przez trenera do e-Systemu);

Brak dokumentacji potwierdzającej wolę udziału w obozie po 30 czerwca skutkuje skreśleniem zawodnika z listy uczestników. W to miejsce zostaje powołany zawodnik rezerwowy.

W dniu wyjazdu (17.07.2022 r.) zawodniczki powinny posiadać:

• aktualną legitymację szkolną/dowód osobisty;

Każda z zawodniczek powinna zabrać swoją piłkę.

Uczestniczki muszą mieć stroje sportowe /w tym koszulki OSPR/ buty halowe, buty sportowe do biegania na zewnątrz na zmianę oraz stroje kąpielowe, klapki (stroje jednoczęściowe) i czepki.

Kontakt w sprawach organizacyjnych – Robert Barczyk barczyk@zprp.org.pl tel. +48 (22) 892 90 11 
wew: 123. Po potwierdzeniu udziału zawodników po terminie 7 lipca 2022 r. zostanie opublikowana trasa przejazdu autokarów/busów z miejsc najliczniej reprezentowanych przez zawodników. Dojazd na miejsca zbiórki organizowany jest indywidualnie.