Szanowni

        Dyrektorzy, Nauczyciele i Trenerzy

        Ośrodków Szkolenia w Piłce Ręcznej

       

Szanowni Państwo

        W imieniu Zarządu ZPRP oraz własnym, z okazji obchodzonego w dniu 14 października Dnia Nauczyciela, dnia, w którym chylimy czoła przed wykonującymi ten tak trudny, szlachetny i odpowiedzialny zawód, pragnę złożyć Państwu, najserdeczniejsze podziękowania i wyrazy najwyższego uznania za codzienny, żmudny wysiłek wkładany w kształcenie i wychowywanie uczniów Waszej Szkoły. Szkoły o wyjątkowym charakterze, gdyż jej zadaniem jest nie tylko edukacja młodzieży ale również umożliwienie jej doskonalenia umiejętności sportowych w piłce ręcznej i przygotowywanie kolejnych pokoleń zawodników w naszej dyscyplinie, z których część, być może, dostąpi zaszczytu bycia reprezentantami kraju.

Jestem przekonany, że dzięki wielkiemu poświęceniu dyrekcji szkół oraz kadry pedagogicznej i właściwym wzorcom przekazywanym uczniom osiągną oni wiele sukcesów zawodowych i sportowych, a swoich nauczycieli i trenerów do końca życia będą wspominać z największą życzliwością. Ich powodzenie w przyszłości będzie dla Was jako nauczycieli największą radością i najwspanialszą nagrodą.  

       W imieniu własnym, Zarządu ZPRP i jego pracowników życzę Państwu wielu sukcesów w Waszej odpowiedzialnej pracy oraz satysfakcji i zadowolenia z jej efektów, a także zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

                Z wyrazami najwyższego szacunku

 

Andrzej Kraśnicki