Piłka ręczna kobiet – Rewal
Skład turnieju finałowego:
Grupa E Grupa F
Mazowieckie 1. Dolnośląskie
Warmińsko-mazurskie 2. Śląskie
Świętokrzyskie 3. Kujawsko-pomorskie
Pomorskie 4. Wielkopolskie
1 dzień – 14.04.23 – przyjazd drużyn do kolacji
Odprawa techniczna godzina 19.30
2 dzień – 15.04.23 czas gry 2 x 20
godz. 8.20 (Gr. E ) Warmińsko-mazurskie- Świętokrzyskie
godz. 9.45 ( Gr. E) Mazowieckie - Pomorskie
11.45 Uroczyste otwarcie zawodów –
Hala sportowo-widowiskowa w Dziwnowie, ul. Reymonta 10
godz. 13.30 (Gr. F) Śląskie - Kujawsko-pomorskie
godz. 14.45 (Gr. F) Dolnośląskie - Wielkopolskie
godz. 16.00 (Gr. E) Warmińsko-pomorskie- Pomorskie
godz. 17.15 (Gr. E) Mazowieckie - Świętokrzyskie
godz. 18.30 (Gr. F) Wielkopolskie - Śląskie
godz. 19.45 (Gr. F) Dolnośląskie - Kujawsko-pomorskie
3 dzień – 16.04.23 czas gry 2 x 20
godz. 10.00 (Gr. E) Świętokrzyskie - Pomorskie
godz. 11.15 (Gr. E) Mazowieckie - Warmińsko-mazurskie
godz. 12.30 (Gr. F) Kujawsko-pomorskie - Wielkopolskie
godz. 13.45 (Gr. F) Dolnośląskie - Śląskie
4 dzień – 17.04.23 półfinały OOM- czas gry 2 x 25 min
Mecze 1-4
godz. 10.00 G 1 (1E – 2F)
godz. 11.45 G 2 (2 E – 1 F)
Mecze 5 - 8
godz. 13.30 G 3 (3 E – 4 F)
godz. 15.15 G 4 ( 4 E - 3 F)
5 dzień – 18.04.23 finały OOM – czas gry 2 x 25 min
17. godz. 9.00 mecz o m-ce 7-8 przegrani z G 3 – G4
18. godz. 10.45 mecz o m-ce 5-8 wygrani z G 3 – G 4
19. godz. 12.30 mecz o m-ce 3 -4 przegrani z G 1- G 2
20. godz. 14.15 mecz o m-ce 1-2 wygrani z G 1 – G 2
godzina 15.30 – Zakończenie turnieju finałowego OOM
Piłka ręczna mężczyzn – Dziwnów
Skład turnieju finałowego :
Grupa E Grupa F
Lubelskie 1. Dolnośląskie
Wielkopolskie 2. Małopolskie
Łódzkie 3. Mazowieckie
Świętokrzyskie 4. Śląskie
1 dzień – 14.04.23 – przyjazd drużyn do kolacji
Odprawa techniczna godzina 19.30
2 dzień – 15.04.23 czas gry 2 x 20 min.
godz. 8.45 (Gr. E ) Wielkopolskie - Łódzkie
godz. 10.00 ( Gr. E) Lubelskie - Świętokrzyskie
11.45 Uroczyste otwarcie zawodów –
Hala sportowo-widowiskowa w Dziwnowie, ul. Reymonta 10
godz. 13.00 (Gr. F) Małopolskie - Mazowieckie
godz. 14.15 (Gr. F) Dolnośląskie - Śląskie
godz. 15.30 (Gr. E) Świętokrzyskie - Wielkopolskie
godz. 16.45 (Gr. E) Lubelskie - Łódzkie
godz. 18.00 (Gr. F) Śląskie - Małopolskie
godz. 19.15 (Gr. F) Dolnośląskie - Mazowieckie
3 dzień – 16.04.23 czas gry 2 x 20 min
godz. 10.00 (Gr. E) Łódzkie - Świętokrzyskie
godz. 11.15 (Gr. E) Lubelskie - Wielkopolskie
godz. 12.30 (Gr. F) Mazowieckie - Śląskie
godz. 13.45 (Gr. F) Dolnośląskie - Małopolskie
4 dzień – 17.04.23 półfinały OOM- czas gry 2 x 25 min
Mecze 1-4
godz. 10.00 G 1 (1E – 2F)
godz. 11.45 G 2 (2 E – 1 F)
Mecze 5 - 8
godz. 13.30 G 3 (3 E – 4 F)
godz. 15.15 G 4 ( 4 E - 3 F)
5 dzień – 18.04.23 finały OOM – czas gry 2 x 25 min
godz. 9.00 mecz o m-ce 7-8 przegrani z G 3 – G4
godz. 10.45 mecz o m-ce 5-8 wygrani z G 3 – G 4
godz. 12.30 mecz o m-ce 3 -4 przegrani z G 1- G 2
godz. 14.15 mecz o m-ce 1-2 wygrani z G 1 – G 2
godzina 15.30 – Zakończenie turnieju finałowego OOM
Skomentuj