Mirosław Dukat (1955-2020) – z wielkim żalem zawiadamiamy o śmierci Mirosława Dukata trenera piłki ręcznej /poziom III/. Z piłką ręczna był związany od 1968, początkowo jako zawodnik (KS Anilana  i ChKS), potem trener grup młodzieżowych (RKS I CHKS) oraz sędzia. Od 2000 roku pełnił obowiązki trenera asystenta i trenera odpowiedzialnego za szkolenie bramkarzy w zespołach: Anilana Blachy Pruszyński,  kadra Polski Juniorów rocznik 1986, MKS Piotrcovia, kadra województwa łódzkiego /rocznik 1996/, Anilana Politechnika Łódź. Od 2005 roku współpracował z zespołami klas sportowych UKS Anilana Łódź. Funkcja koordynatora OSPR województwa łódzkiego (od 2015 roku) nie była dla Pana Mirka pracą lecz powołaniem. Swoją misję wykonywał, rzetelnie i zawsze z uśmiechem. Dziś płaczemy, ale w sercach pozostawimy Jego pogodę ducha, by jak najczęściej wspominać przyjaciela sportu.

Rodzinie i bliskim przekazujemy wyrazy współczucia.

 

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 21.08.2020 r. (piątek) o godzinie 9.45 w Kaplicy na Cmentarzu Rzymsko-Katolickim św. Wojciecha (Kurczaki) ulica: Kurczaki 81 w Łodzi