W dniach 12-15 listopada 2015 odbyła się na obiektach GOSiR w Łącku konsultacja szkoleniowa dziewcząt, mazowieckich OSPR – poziom gimnazjalny. Uczestniczki goszczone były w przepięknie położonym wśród lasów i jezior Ośrodku Rekreacji , Rehabilitacji i Wypoczynku „12 Dębów” w Zaździerzu k. Łącka. W konsultacji udział wzięły zawodniczki z Gimnazjum nr 5 w Płocku i Gimnazjum nr 17 w Warszawie. Program szkoleniowy realizowali i opiekę wychowawczą sprawowali trenerzy: Jolanta Kowalska, Jarosław Stawicki, Marcin Ziemkiewicz, Maciej Wierciński, Paweł Rydz. Program szkoleniowy obejmował: testy sprawności fizycznej, kształtowanie cech motorycznych i koordynację ruchową, indywidualne ćwiczenia techniki ataku i obrony, technikę gry na pozycjach oraz technikę gry bramkarza. Fizjoterapeutka Sylwia Kawalec przeprowadziła zajęcia z techniki stabilizacji oraz techniki i podstawy biegania. Przekazała informacje dotyczące odnowy biologicznej oraz udzieliła konsultacji bezpośrednich zawodniczkom potrzebującym zbadania. Do wspaniałej atmosfery stworzonej przez trenerów i zawodniczki przyczyniła się również wizyta Pani Elizy Ogorzały Dyrektor Gimnazjum nr 5 w Płocku oraz koordynatora makroregionalnego OSPR Pana Józefa Kulika.