W dniach 28-31 października 2015r. w Trzęsaczu odbyła się konsultacja szkoleniowa Ośrodków Szkolenia Piłki Ręcznej województwa zachodniopomorskiego. Zawodniczki zakwaterowane były w Centrum Wypoczynkowym „Orka” w Trzęsaczu, natomiast treningi odbywały się w Kompleksie Sportowym w Rewalu. Łącznie 42 zawodniczki z Centrum Kształcenia Sportowego w Szczecinie, Gimnazjum nr 4 w Koszalinie i Gimnazjum w Drawnie przez cztery dni doskonaliły swoje umiejętności techniczne oraz podnosiły sprawność pod okiem trenerów i fizjoterapeutów. Poranna rozgrzewka na plaży, następnie dwa treningi na hali, a na koniec dnia ćwiczenia stabilizacyjne i rozciągające. Dodatkowo najstarsze dziewczyny rozegrały sparing z zespołem kadry makroregionu Brandenburgii.