W dniach 16-19 listopada 2016r. w Trzęsaczu najlepsi zawodnicy gimnazjum z województwa zachodniopomorskiego spotkali się na konsultacji szkoleniowej. W ciągu trzech dni intensywnej pracy zawodnicy podnosili swoje umiejętności techniczne oraz przeprowadzono testy sprawności ogólnej i Beep Test. Na zajęciach wybrani zawodnicy wyposażeni byli w sprzęt, służący do pomiaru tętna, który pozwolił pokazać na jakich obciążeniach pracują podczas treningów oraz na Beep Teście. Ostatnią część treningu - streching prowadzony był pod czujnym okiem naszych fizjoterapeutów. W wyskoku dosiężnym najlepszy wynik osiągnął Grzegorz Janke - CKS Szczecin Wynik 4,01 w biegu na 30m osiągnął Dzierbunowicz Krzysztof - Gimnazjum Drawno Bieg po kopercie z kozłowaniem najszybciej wykonał Pierzak Kamil Próbę siłową najlepiej wykonał Bujnowski Jakub Bieg 10x30m Gońciarz Oskar i Dzierbunowicz Krzysztof w Beep Teście kolejny raz najlepszy okazał się  Dzierbunowicz Krzysztof i Trejder Mateusz.

MD