W dniu 17.03.2017 r. w sali gimnastycznej SP 18 (OSPR Gdańsk Brzeźno) w Gdańsku przy ul. Krasickiego 10 odbyło się spotkanie młodzieży z zawodniczkami Reprezentacji Polski w piłce ręcznej przebywającymi aktualnie na zgrupowaniu w Gdańsku. W spotkaniu wzięły udział Adrianna Górna, Katarzyna Skonieczna i Patrycja Chojnacka. Zawodniczki odpowiadały na wcześniej przygotowane przez młodzież pytania dotyczące piłki ręcznej, Kadry Polski, klubu, w którym grają, a także związane z ich pozasportowymi zainteresowaniami. W drugiej części spotkania Adrianna Górna i Katarzyna Skonieczna, wraz z młodzieżą, sprawdzały się w na torze przeszkód zawierającym podstawowe elementy piłki ręcznej. Patrycja Chojnacka wzięła udział w konkursie rzutów karnych. W czasie spotkanie nie zabrakło czasu na wspólne zdjęcia i rozdawanie autografów.

PZ