Dziewczęta:

Trasa 1

Koszalin – Brodnica – Płock – Warszawa

Trasa 2

Gdańsk – Elbląg – Kwidzyn – Warszawa

Trasa 3

Słubice – Świebodzin – Września – Łódź – Warszawa

Dziewczęta z ZPM będą dowiezione busem ze Szczecina do Świebodzina.

Trasa 4

Wrocław – Opole – Katowice – Kielce – Warszawa

Trasa 5

Kraków – Tarnów – Rzeszów – Lublin – Łuków – Warszawa

 

Chłopcy:

Trasa 1

Mielec – Kraków – Katowice – Piotrków Tryb. - Łódź - MOP Drzonowo – Gdańsk

Trasa 2

Kielce – Ostrowiec Św. – Puławy – Płock – Gdańsk

Trasa 3

Dąbrowa Białostocka – Olsztyn – Elbląg - Gdańsk

Trasa 4

Opole – Wrocław – Rawicz – Poznań

Trasa 5

Żagań – Słubice – Szczecin – Koszalin – Gdańsk

*Szczególowa informacja z godzinami zostanie opublikowana w dniu 18.07.2018 r.

 

Zawodnicy powinni być dowiezieni do punktów zbiórki przez swoich rodziców/opiekunów. Powrót następuje na tych samych trasach w miejsca ustalone. Planowany odjazd autokarów powrotnych nastąpi o g. 10.00. Wychowawcy będą przekazywać orientacyjne godziny powrotu, które są uzależnione od ruchu na drodze.

 

Uczestników obowiązują nowe wzory kart kwalifikacyjnych KARTA  Termin nadsyłania oryginału kart do ZPRP /Puławska 300A Warszawa 02-819/  mija 25.07.2018 r. Brak dokumentu do dnia 25.07 może skutkować wykluczeniem zawodnika/zawodniczki ze zgrupowania i powołaniem w to miejsce zawodnika rezerwowego. Potwierdzenie przyjęcia kart  dokonujemy drogą e-mial ingielewicz@zprp.org.pl. Wzory są dostępne w zakładce druki.

ZGRUPOWANIE Gdańsk - lista powołań
data: 2018-08-02, miejsce: Gdańsk
       
Lp. Nazwisko i imię Region szkoły Miasto szkoły
1 Bartelik Mateusz zachodniopomorski Szczecin
2 Bąk Jakub łódzki Tomaszów Mazowiecki
3 Bednara Mikołaj lubelski Zamość
4 Bekier Jakub świętokrzyski Kielce
5 Bernat Bartłomiej łódzki Tomaszów Mazowiecki
6 Bodek Norbert łódzki Łódź
7 BORECKI BARTOSZ śląski Zawiercie
8 Borysiuk Tymoteusz warmińsko-mazurski Olsztyn
9 BURDZIŃSKI BŁAŻEJ śląski Zawiercie
10 Chuchała Karol świętokrzyski Ostrowiec Świętokrzyski
11 Cichocki Kacper kujawsko-pomorski Brodnica
12 Ciszewski Kacper pomorski Gdańsk
13 Dudziak Błażej małopolski Chrzanów
14 Dyszkowski Damian warmińsko-mazurski Olsztyn
15 Dytko Marcin opolski Opole
16 Frąckowiak Marcel łódzki Tomaszów Mazowiecki
17 Fydrych Mateusz pomorski Gdańsk
18 Głos Kamil małopolski Chrzanów
19 Hardzina Marcin małopolski Chrzanów
20 Hyl Piotr opolski Komprachcice
21 Ignaczak Łukasz mazowiecki Płock
22 Imbirski Kacper mazowiecki Płock
23 Iżycki Igor wielkopolski Poznań
24 Jakubiec Dawid łódzki Łódź
25 JAKUBOWSKI TYMOTEUSZ śląski Zabrze
26 Janus Jakub małopolski Kraków
27 Janus Jakub świętokrzyski Kielce
28 Jarosz Filip małopolski Kraków
29 Jaruga Mateusz zachodniopomorski Koszalin
30 Jastrzębski Marcel dolnośląski Głogów
31 Kamionowski Adrian mazowiecki Ostrołęka
32 Kaniewski Adam lubuski Gorzów Wlkp.
33 Kasprowicz Jakub świętokrzyski Ostrowiec Świętokrzyski
34 Klaus Daniel podkarpacki Mielec
35 Koc Szymon lubelski Zamość
36 Kondziela Juliusz pomorski Gdańsk
37 Konstańczuk Krystian podlaski Dąbrowa Białostocka
38 Kozłowski Jakub warmińsko-mazurski Olsztyn
39 Kruk Michał lubelski Puławy
40 Kusibab Jakub podkarpacki Mielec
41 LASOTA DOMINIK dolnośląski Głogów
42 Leszczyński Klaudiusz warmińsko-mazurski Olsztyn
43 Lewalski Filip warmińsko-mazurski Olsztyn
44 Łacny Daniel opolski Komprachcice
45 Malinowski Kuba lubelski Puławy
46 Masalski Jakub warmińsko-mazurski Elbląg
47 Mikołajewski Jan wielkopolski Poznań
48 Miroński Wiktor pomorski Gdańsk
49 Molski Dawid wielkopolski Ostrów Wielkopolski
50 MROCZKOWSKI JAKUB śląski Zawiercie
51 Myczka Damian mazowiecki Płock
52 Niewiadomski Michał opolski Komprachcice
53 Nowicki Michał dolnośląski Legnica
54 Olejniczak Mateusz lubuski Gorzów Wlkp.
55 Olik Bartosz zachodniopomorski Koszalin
56 Paleń Jakub podkarpacki Mielec
57 Pęgielski Krzysztof świętokrzyski Sandomierz
58 Pietras Jakub lubelski Puławy
59 Pinda Aleksander świętokrzyski Kielce
60 Popioł Jakub zachodniopomorski Koszalin
61 Posłuszny Marek podkarpacki Cmolas
62 Renicki Rafał lubuski Gorzów Wlkp.
63 Reszczyński Mateusz warmińsko-mazurski Olsztyn
64 Retkiewicz Maciej warmińsko-mazurski Olsztyn
65 Roskowski Radosław kujawsko-pomorski Brodnica
66 Rosowski Filip świętokrzyski Sandomierz
67 Sadowski Bartosz mazowiecki Płock
68 SERDEŃ MATEUSZ dolnośląski Głogów
69 Sikorski Bartosz lubuski Zielona Góra
70 Skaza Kacper podkarpacki Mielec
71 Smolibowski Bartosz kujawsko-pomorski Bydgoszcz
72 Sobiecki Patryk mazowiecki Płock
73 Sobków Jakub opolski Komprachcice
74 Stachowiak Franciszek lubelski Puławy
75 Stala Patryk łódzki Łódź
76 Stankowski Miłosz kujawsko-pomorski Brodnica
77 Stempin Paweł opolski Zawadzkie
78 Szafraniec Marceli pomorski Gdańsk
79 Szeląg Tomasz małopolski Kraków
80 Szembek Stanisław lubuski Gorzów Wlkp.
81 Szewczak Dawid lubelski Zamość
82 Szewczyk Dominik lubelski Puławy
83 Szypliński Mikołaj kujawsko-pomorski Brodnica
84 Ściesiński Michał zachodniopomorski Koszalin
85 ŚWIETLIK WIKTOR kujawsko-pomorski Bydgoszcz
86 Targoński Robert warmińsko-mazurski Olsztyn
87 Tatarczuk Paweł podlaski Siemiatycze
88 Trzaszczka Mikołaj zachodniopomorski Szczecin
89 Walczak Krystian lubuski Zielona Góra
90 Wasiak Filip pomorski Gdańsk
91 Wawszczak Kacper mazowiecki Płock
92 Wilk Hubert podkarpacki Cmolas
93 Włodarczyk Maciej małopolski Kraków
94 Wołowicz Łukasz wielkopolski Ostrów Wielkopolski
95 Wrzesiński Filip opolski Komprachcice
96 Wydornik Kacper mazowiecki Płock
  REZERWOWI    
1. BIŃKOWSKI JAKUB pomorski Gdańsk
2. Dragan Alan lubelski Lublin -zakwalifikowany
3. DOBOSZ JAKUB pomorski Gdańsk
4. Jelski Kacper małopolski Kraków
5. Kowalkowski Tomasz pomorski Gdańsk - zakwalifikowany
6. MARO ADRIAN pomorski Gdańsk
7. Nadzieja Michał podkarpacki Mielec
8. Pachucki Gracjan mazowiecki Ostrołęka
9. Pietrzyk Mikołaj świętokrzyski Kielce
10. Saracen Jan świętokrzyski Sandomierz
11. Sieniek Bartłomiej świętokrzyski Ostrowiec Świętokrzyski
12. TADRZAK DAWID kujawsko-pomorski Bydgoszcz -zakwalifikowany
13. Walczak Kacper warmińsko-mazurski Olsztyn
14. Wasermann Dawid małopolski Kraków
15. Kasiński Jakub dolnośląski Legnica -zakwalifikowany
ZGRUPOWANIE Warszawa - powołania
data: 2018-08-02, miejsce: Warszawa
       
Lp. Nazwisko i imię Region szkoły Miasto szkoły
1 Alwin Agata wielkopolski Gniezno
2 Antosik Aleksandra kujawsko-pomorski Wąbrzeźno
3 Berlińska Madgalena łódzki Piotrków Trybunalski
4 Cyganik Zuzanna dolnośląski Wrocław
5 Dąbrowska Kornela opolski Grodków
6 Deuter Nikola kujawsko-pomorski Brodnica
7 Dębek Weronika pomorski Kwidzyn
8 Doskocz Mariola opolski Grodków
9 Dziadowiec Nikola Daria warmińsko-mazurski Elbląg
10 FALIŃSKA NIKOLA lubuski Nowa Sól
11 Frąc Weronika lubelski Łuków
12 Gaczyńska Karolina dolnośląski Wrocław
13 Gałan Paulina lubelski Lublin
14 Glinkowska Dominika opolski Grodków
15 Gołębiowska Oliwia zachodniopomorski Koszalin
16 Gorgosz Patrycja małopolski Kraków
17 Góral Natalia śląski Gliwice
18 Grabara Kaja łódzki Piotrków Trybunalski
19 Gruca Monika małopolski Bobowa
20 Hojeńska Julia śląski Chorzów
21 JABŁOŃSKA ALICJA pomorski Gdańsk
22 JAWORSKA WIKTORIA świętokrzyski Kielce
23 Jeżowska Maria kujawsko-pomorski Kowalewo Pomorskie
24 Jeżowska Zofia kujawsko-pomorski Kowalewo Pomorskie
25 Józefczyk Natalia podkarpacki Posada Górna
26 Kaczmarek Nadia łódzki Piotrków Trybunalski
27 Kalińska Natalia lubelski Łuków
28 Kiersnowska Amelia lubuski Swiebodzin
29 Kliszczak Paulina lubuski Słubice
30 Kmieć Emilia mazowiecki Warszawa
31 Korzekwa Wiktoria świętokrzyski Końskie
32 Kostrubiec Karmen zachodniopomorski Koszalin
33 Kowalewska Anastazja wielkopolski Gniezno
34 KRUPA ALEKSANDRA śląski Chorzów
35 Krysiak Julia lubelski Lublin
36 Kuczyńska Karolina pomorski Gdańsk
37 Kulbat Alicja łódzki Piotrków Trybunalski
38 Kurkowska Malwina mazowiecki Płock
39 Lebioda Patrycja łódzki Łódź
40 Lewalska Marta pomorski Kwidzyn
41 Linda Klaudia warmińsko-mazurski Elbląg
42 Lucka Karolina śląski Gliwice
43 Łachacz Dorota warmińsko-mazurski Mikołajki
44 Marycka Natalia zachodniopomorski Szczecin
45 Matynia Dominika zachodniopomorski Koszalin
46 Nastałek Nina opolski Grodków
47 Nawrocka Natalia zachodniopomorski Szczecin
48 Nele Alicja wielkopolski Koźmin Wlkp.
49 Nir Karina lubuski Deszczno
50 Nowek Natalia świętokrzyski Końskie
51 Nowicka Małgorzata kujawsko-pomorski Brodnica
52 Ogaza Małgorzata śląski Gliwice
53 Opara Wiktoria zachodniopomorski Szczecin
54 Owczarek Nikola Dominika warmińsko-mazurski Elbląg
55 Padula Julia dolnośląski Jelcz-Laskowice
56 Pilarska Maja lubuski Deszczno
57 Poszewiecka Agnieszka warmińsko-mazurski Elbląg
58 Poterała Julia łódzki Piotrków Trybunalski
59 Radkiewicz Natalia lubuski Słubice
60 Rodzinka Izabella podkarpacki Posada Górna
61 Rozkosz Klaudia mazowiecki Płock
62 Rożek Daria wielkopolski Gniezno
63 Sadowska Julia lubuski Słubice
64 Samborska Nikolina podkarpacki Posada Górna
65 Serafin Magdalena małopolski Bobowa
66 Sękowska Martyna podkarpacki Posada Górna
67 Skrzypek Izabela małopolski Bobowa
68 Skrzypek Laura małopolski Bobowa
69 Sławińska Dorota zachodniopomorski Koszalin
70 Stangret Anna dolnośląski Wrocław
71 Stomska Zuzanna warmińsko-mazurski Mikołajki
72 Szala Elżbieta małopolski Kraków
73 Szczęsna Antonina podkarpacki Posada Górna
74 Szczurek Julia opolski Grodków
75 Szmytkowska Dominika kujawsko-pomorski Kowalewo Pomorskie
76 SZPLIT MARTA świętokrzyski Kielce
77 Szukała Natalia wielkopolski Poznań
78 Szulc Alicja małopolski Kraków
79 Szwarc Magdalena kujawsko-pomorski Brodnica
80 Śliwińska Oliwia lubelski Lublin
81 Tandek Amelia pomorski Gdańsk
82 Tańczak Natasza lubuski Słubice
83 TETELEWSKA JULIA świętokrzyski Kielce
84 Tomczyk Natalia łódzki Łódź
85 Trochimowska Maja lubelski Łuków
86 Trzaska Katarzyna pomorski Kwidzyn
87 Wasak Paula lubelski Łuków
88 Wasilewska Aleksandra podlaski Białystok
89 Wenderska Inez kujawsko-pomorski Brodnica
90 Wieczorkowska Oliwia kujawsko-pomorski Brodnica
91 Wojnarowska Dominika łódzki Łódź
92 Wosińska Ines wielkopolski Koźmin Wlkp.
93 WYSOCZAŃSKA KAROLINA śląski Chorzów
94 Zabielny Aleksandra małopolski Bobowa
95 ZYGADLEWICZ ZUZANNA świętokrzyski Kielce
96 Zyrczuk-Żar Jagoda podlaski Białystok
  REZERWOWE    
1. Hanc Julita zachodniopomorski Szczecin - zakwalifikowana
2. Kluska Katarzyna podkarpacki Posada Górna
3. Krupianik Julia podkarpacki Posada Górna
4. Leżucha Dominika podkarpacki Jarosław -zakwalifikowana
5. Mielnicka Liwia warmińsko-mazurski Mikołajki
6. Radzikowska Oliwia zachodniopomorski Koszalin
7. Salwerowicz Oliwia zachodniopomorski Koszalin
8. Szmytkowska Weronika kujawsko-pomorski Kowalewo Pomorskie
9. Waligóra Kornelia lubuski Swiebodzin
10. Ziemkiewicz Aleksandra mazowiecki Warszawa
11. Szczygieł  Kamila opolski Grodków- zakwalifikowana
12. Winny Wiktoria opolski Grodków- zakwalifikowana