W dniach 15-18.12.2016 r. odbędzie się centralna akcja szkoleniowa dla chłopców /rocznik 2001/ i dziewcząt /rocznik 2002/ z OSPR aspirujących do kadr narodowych ZPRP. Zgrupowania będą prowadzić koordynatorzy makroregionalni OSPR, a umiejętnościom zawodniczek i zawodników pryglądać się będą trenerzy kadr narodowych.

Listy powołań zostały przekazane do koordynatorów w dniu 1 grudnia br. Do 6 grudnia br. czekamy na potwierdzenia uczestnictwa. Ustalono przejazdy busów na trasach obejmujących miejscowości, z których podróżować będzie najliczniejsza grupa młodzieży.

Trasy przejazdu busów:

dziewczęta  

Gdańsk  – Elbląg – Kwidzyn  – Brodnica  – Zaździerz i powrót

Dąbrowa Białostocka – Warszawa (z Lublina i Łukowa) – Płock – Zaździerz i powrót

Zachodniopomorskie, Dolnośląskie i Wielkopolskie dojazd pociągami

razem chłopcy + dziewczęta

Opole – Gliwice – Zabrze – Chorzów – Sosnowiec – Piotrków Tryb. – Łódź – Zaździerz – Gdańsk i powrót

chłopcy

Ostrowiec Św. – Kazimierz Dolny – Siemiatycze – Olsztyn – Gdańsk i powrót

Lubuskie, Dolnośląskie i Zachodniopomorskie, Wielkopolskie – dojazd pociągami

 

Na trasach nie objętych trnasportem ZPRP rodzice lub opiekunowie są obowiązani zapewnić opiekę w czasie podróży.